cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Kód: 2602771
Kód dod.: 720269
EAN: 9000101853568
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon zajišťují hygienickou čistotu toalety, pomáhají předcházet usazování nečistot a zanechávají dlouhotrvající citronovou vůni po každém spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Kód: 2602790
Kód dod.: 720270
EAN: 9000101853056
 
51 Kč
1 020Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáhá udržovat toaletu hygienicky čistou a zanechává svěží eukalyptovou vůni po každém spláchnutí.
GLADE SVÍČKA 2 x 112 G DUOPACK CHOCO 0085
Glade by brise®
GLADE SVÍČKA 2 x 112 G DUOPACK CHOCO 0085
Kód: 2603031
Kód dod.: 773167
EAN: 5000204480085
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
GLADE SVÍČKA 112 G ALMONDS 9782
Glade by brise®
GLADE SVÍČKA 112 G ALMONDS 9782
Kód: 2603028
Kód dod.: 773164
EAN: 5000204479782
 
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hartmann obvazová vata směs, 200 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata směs, 200 g
Kód: 21661
Kód dod.: 902012
EAN: 4046871010003
100%
64.90 Kč
324.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neskládaná (ve formě směsi) obvazová vata vyrobena ze směsi bavlny a viskózy.
Hartmann obvazová vata, 50 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata, 50 g
Kód: 21657
Kód dod.: 902010
EAN: 4049500927895
90%
29.90 Kč
598Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Skládaná obvazová vata vyrobena ze směsi bavlny a viskózy.
Hlubna Valea krém na oční vrásky, 17 g
Hlubna - Valea
Hlubna Valea krém na oční vrásky, 17 g
Kód: 09138
Kód dod.: VK31K046
EAN: 85916692
97%
49.90 Kč
2 935.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na oční vrásky s obsahem včelí mateří kašičky. Polomastný krém je vhodný k ošetření pleti obličeje, především okolo očí, krku a dekoltu.
Essence Jelly Grip podkladová tyčinka pod oči 4,6 g
Essence
Essence Jelly Grip podkladová tyčinka pod oči 4,6 g
Kód: 2405763
 
EAN: 4059729490971
 
87 Kč
17 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podkladová gelová tyčinka pod oči Jelly Grip od značky essence vám zajistí dokonalé nalíčení. Tato p
GLADE VONNÉ TYČINKY CHOCO 50 ML 4557
Glade by brise®
GLADE VONNÉ TYČINKY CHOCO 50 ML 4557
Kód: 2603050
Kód dod.: 773189
EAN: 5000204484557
 
164.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
GLADE SVÍČKA 204 G APPLE 8891
Glade by brise®
GLADE SVÍČKA 204 G APPLE 8891
Kód: 2603024
Kód dod.: 773160
EAN: 5000204478891
 
244.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-5%Sleva
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhlazující hydratační primer pro všechny typy pleti 125 ml
Payot Paris
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhlazující hydratační primer pro všechny typy pleti 125 ml
Kód: 2308951
Kód dod.: 65118922
EAN: 3390150591433
 
659 Kč
697 Kč
5 272Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní krok v péči o pleť. Osvěžující primární péče, jež pleť hydratuje, vyhlazuje a navrací jí ob
AKCE
-9%Sleva
Glanz Meister sůl do myčky, 1,2 kg
Glanz Meister
Glanz Meister sůl do myčky, 1,2 kg
Kód: 2501752
Kód dod.: 761318
EAN: 4260418931471
80%
49.90 Kč
54.90 Kč
41.58Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hrubozrnná sůl do myčky s obsahem zinku, změkčuje vodu a tím usnadňuje mytí s menší spotřebou mycího prostředku. Speciální složení se zinkem navíc zabraňuje usazování vodního kamene a rzi uvnitř myčky nádobí.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Black Guard ubrousky pro obnovu černé, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Black Guard ubrousky pro obnovu černé, 12 ks
Kód: 1804649
Kód dod.: 761218
EAN: 5998466114667
 
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky vhodné pro prevenci zaprání a vyprání tmavého prádla např. košile, halenky, kalhoty, jean apod...
Hartmann obvazová vata směs, 100 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata směs, 100 g
Kód: 21659
Kód dod.: 902011
EAN: 4046871009984
 
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neskládaná (ve formě směsi) obvazová vata vyrobena ze směsi bavlny a viskózy.
BIC 3 HYBRID PÁNSKÝ HOLÍCÍ STROJEK + 6 KS NH 4014
Bic®
BIC 3 HYBRID PÁNSKÝ HOLÍCÍ STROJEK + 6 KS NH 4014
Kód: 2603468
Kód dod.: 882117
EAN: 3086123194014
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-10%Sleva
WC Meister Aktiv Kraft vůně lesa WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft vůně lesa WC blok, 45 g
Kód: 2501748
Kód dod.: 721017
EAN: 4260418930931
 
27 Kč
29.90 Kč
600Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní přívěsek s modrou barvou vody! Díky obsahu čistících látek a vůní produkt dokonale čistí toaletu, osvěží a ponechává velmi příjemnou vůni.
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
Bic®
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
Kód: 2603474
Kód dod.: 882123
EAN: 3086123242593
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Vileda®
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Kód: 2507403
Kód dod.: 958175
EAN: 4023103240919
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro je perfektním řešením pro rychlé a efektivní odstranění zvířecích chlupů. Díky jedinečnému elektrostatickému účinku měkkých štětin zachytí kartáč snadno i ty nejmenší chlupy a prach, aniž by poškodil povrch.
WC Meister Aktiv Kraft vůně moře WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft vůně moře WC blok, 45 g
Kód: 2501649
Kód dod.: 721016
EAN: 4260418930955
 
29.90 Kč
664.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní přívěsek s modrou barvou vody! Díky obsahu čistících látek a vůní produkt dokonale čistí toaletu, osvěží a ponechává velmi příjemnou horskou vůni.
AKCE
-1%Sleva
LAVON DÁVKOVAČ NA PĚNOVÉ MÝDLO (BÍLÁ) 900 ML
Lavon
LAVON DÁVKOVAČ NA PĚNOVÉ MÝDLO (BÍLÁ) 900 ML
Kód: 2600604
Kód dod.: 791057
EAN: 8594187141615
 
437 Kč
439.90 Kč
485.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid  Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2501881
Kód dod.: 820469
EAN: 8592297012047
 
229.90 Kč
7 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující perlové sérum pomáhá redukovat vrásky, obnovit ztracený objem a sjednotit tón pleti. Díky inovativní perličkové technologii se účinné složky aktivují až při aplikaci.
-1%Sleva
Spokar 7102 školní štětec, č. 6, balení 10 ks
Spokar®
Spokar 7102 školní štětec, č. 6, balení 10 ks
Kód: 2503330
Kód dod.: 523412
EAN: 8593534710115
 
18.90 Kč
19 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní školní štětec SPOKAR, kulatý, má dřevěné lakované držadlo, jemná živočišná vlákna, viditelná délka vláken 14 mm, velikost číslo 6.
AKCE
-28%Sleva
Carlson Stop Rain tekuté stěrače, 500 ml
Carlson
Carlson Stop Rain tekuté stěrače, 500 ml
Kód: 2506256
Kód dod.: 481662
EAN: 8591522334497
 
104 Kč
145 Kč
208Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stop Rain je antistatický přípravek, který odpuzuje vodu z čelního skla automobilu.
WC Meister Aktiv Kraft exotické květy WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft exotické květy WC blok, 45 g
Kód: 2501648
Kód dod.: 721018
EAN: 4260418930924
 
29.90 Kč
664.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní přívěsek s modrou barvou vody! Díky obsahu čistících látek a vůní produkt dokonale čistí toaletu, osvěží a ponechává velmi příjemnou vůni.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.