cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Herkules lepící tyčinka trojúhelník, 12 g
Druchema Herkules®
Herkules lepící tyčinka trojúhelník, 12 g
Kód: 1904978
Kód dod.: 500540
EAN: 8594825006337
 
29.90 Kč
2 491.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylizovaná lepící tyčinka v unikátním trojhranném tvaru.
Herkules lepicí tyčinka univerzální lepidlo pro domácnost, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules lepicí tyčinka univerzální lepidlo pro domácnost, 15 g
Kód: 79454
Kód dod.: 500533
EAN: 8594825005156
97%
24.90 Kč
1 660Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tyčinka vhodná je zejména pro děti, do škol, do hodin ručních prací nebo k vytváření jednoduchých papírových prezentací.
Ria dámské vložky Ultra Super Long, 9 ks
Hartmann Ria
Ria dámské vložky Ultra Super Long, 9 ks
Kód: 2506805
Kód dod.: 916054
EAN: 4052199301587
 
39.90 Kč
4.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ria Ultra Normal Plus jsou ultratenké dámské vložky navržené pro spolehlivou každodenní ochranu.
AKCE
-18%Sleva
Spokar Venda tkaný mycí hadr, rozměry 60 x 60 cm
Spokar®
Spokar Venda tkaný mycí hadr, rozměry 60 x 60 cm
Kód: 2503314
Kód dod.: 588302
EAN: 8593534441705
 
52.90 Kč
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadr na podlahu vhodný pro úklid veškerých podlah v domácnosti, velice savý díky obsahu bavlny, rozměr 60 x 60 cm. Vhodný do každé domácnosti.
Big Soft Classic 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky, 2× 51 útržků, 2 role
Big Soft®
Big Soft Classic 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky, 2× 51 útržků, 2 role
Kód: 21735
Kód dod.: 908001
EAN: 8588000017669
94%
24.90 Kč
12.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
2 vrstvé kuchyňské utěrky ze 100 % celulózy. Jsou spolehlivé, účinné, savé, měkké a pevné. Balení obsahuje 2 ruličky, a každá obsahuje 51 útržků.
Ria dámské vložky Ultra Super Long Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámské vložky Ultra Super Long Duopack, 18 ks
Kód: 2507876
Kód dod.: 916059
EAN: 4052199301600
 
74.90 Kč
4.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ria Ultra Normal Plus jsou ultratenké dámské vložky navržené pro spolehlivou každodenní ochranu.
Bistrol samoleštící vosková emulze na podlahy, 5 l
Druchema Bistrol
Bistrol samoleštící vosková emulze na podlahy, 5 l
Kód: 2601343
Kód dod.: 704051
EAN: 8594825000540
 
675 Kč
135Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bistrol se používá k leštění a konzervaci nesavých podlahových krytin. Dodává ošetřeným povrchům hedvábný lesk a vytváří na povrchu ochranný film, který omezuje jejich znečištění a poškození.
Herkules lepicí tyčinka univerzální lepidlo pro domácnost, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepicí tyčinka univerzální lepidlo pro domácnost, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 500534
EAN: 8594825005651
100%
39.90 Kč
997.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tyčinka vhodná je zejména pro kanceláře, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na principu výsuvné lepící části, kterou se žádoucí oblast určená k lepšení jednoduše potře.
Herkules lepicí tyčinka univerzální lepidlo pro domácnost, 8 g
Druchema Herkules®
Herkules lepicí tyčinka univerzální lepidlo pro domácnost, 8 g
Kód: 94557
Kód dod.: 500535
EAN: 8594825005767
 
19.90 Kč
2 487.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tyčinka vhodná je zejména pro děti, do škol, do hodin ručních prací nebo k vytváření jednoduchých papírových prezentací.
Carin Light Incontinence Odour Control 8ks
Fide, Carin
Carin Light Incontinence Odour Control 8ks
Kód: 2500488
Kód dod.: 916089
EAN: 8594004302359
 
29.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Unikátní vysokoabsorpční, spolehlivé a diskrétní vložky s křidélky pro použití při lehkém úniku moči.
BALhome Petra mycí hadr tkaný, šedopestrý, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Petra mycí hadr tkaný, šedopestrý, 60 × 60 cm
Kód: 2500660
Kód dod.: 588282
EAN: 8591235088885
 
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadr na podlahu vhodný pro úklid veškerých podlah v domácnosti, velice savý díky obsahu bavlny, rozměr 50 x 60 cm. Vhodný do každé domácnosti.
O.B. menstruační kalhotky, velikost XS/S, 1 ks
O.b.®
O.B. menstruační kalhotky, velikost XS/S, 1 ks
Kód: 2600591
Kód dod.: 920125
EAN: 3574661776569
 
529.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Znovupoužitelné menstruační kalhotky, které poskytují ochranu proti protečení až na 12 hodin.
Ria dámské vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser, 9 ks
Hartmann Ria
Ria dámské vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser, 9 ks
Kód: 2507866
Kód dod.: 916053
EAN: 4052199723716
 
39.90 Kč
4.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ria Ultra Normal Plus jsou ultratenké dámské vložky navržené pro spolehlivou každodenní ochranu.
Tidy Home Petra hadr na podlahu zelený 180 g 60 x 70 cm 1 kus
Tidy Home
Tidy Home Petra hadr na podlahu zelený 180 g 60 x 70 cm 1 kus
Kód: 2601372
Kód dod.: 588330
EAN: 0710497223027
 
26.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální zelený hadr na podlahu značky Tidy Home o rozměrech 60 × 70 cm a gramáži 180 g – ideální pro mokré i suché vytírání podlah v domácnosti.
Forte penetral hloubková penetrace, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Forte penetral hloubková penetrace, 5 kg
Kód: 2502812
Kód dod.: 429934
EAN: 8590892112759
 
725 Kč
145Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrační prostředek s hloubkovou účinností pro zpevnění savých podkladů a zvýšení přilnavosti následně aplikovaných disperzních nátěrových hmot a stěrkových izolací.
AKCE
-26%Sleva
Naturella dámské vložky Ultra Maxi, 8 ks
Naturella
Naturella dámské vložky Ultra Maxi, 8 ks
Kód: 46563
Kód dod.: 916201
EAN: 4015400125099
 
36.90 Kč
49.90 Kč
4.61Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vložky Naturella s příjemnou heřmánkovou vůní a absorbčními perličkami. Jejich povrchová vrstva nabízí bavlněnou jemnost.
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
Kód: 2502813
Kód dod.: 429935
EAN: 8590892112766
 
1 355 Kč
135.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrační prostředek s hloubkovou účinností pro zpevnění savých podkladů a zvýšení přilnavosti následně aplikovaných disperzních nátěrových hmot a stěrkových izolací.
AKCE
Big Soft Plus 2vrstvý toaletní papír, 16 rolí, 17,6 m role
Big Soft®
Big Soft Plus 2vrstvý toaletní papír, 16 rolí, 17,6 m role
Kód: 2501928
Kód dod.: 928109
EAN: 8594042231789
 
97 Kč
0.69Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Měkký a šetrný k pokožce. Toaletní papír Big Soft Plus je vyrobený ze 2 vrstev kvalitního papíru, který je jemný, ale zároveň pevný a spolehlivý
Ria Sport Normal, tampóny, 16 ks
Hartmann Ria
Ria Sport Normal, tampóny, 16 ks
Kód: 2600183
Kód dod.: 920003
EAN: 4052199266367
 
64.90 Kč
4.06Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampóny Ria jsou jistou a spolehlivou ochranou pro všechny dny menstruace. Úzká, zaoblená špička a hladký povrch umožňují snadné zavedení a odstranění tampónu.
Tidy Home Petra hadr na podlahu modrý 180 g 60 x 70 cm 1 kus
Tidy Home
Tidy Home Petra hadr na podlahu modrý 180 g 60 x 70 cm 1 kus
Kód: 2601376
Kód dod.: 588334
EAN: 0710497223010
 
26.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Modrý hadr na podlahu Tidy Home Petra o rozměrech 60 × 70 cm a gramáži 180 g – univerzální čisticí hadr určený pro mokrý i suchý úklid podlah a dalších hladkých povrchů v domácnosti.
Frosch Eko sprej na koberce a čalounění, 500 ml
Frosch®
Frosch Eko sprej na koberce a čalounění, 500 ml
Kód: 2602628
Kód dod.: 706512
EAN: 4001499965715
 
109.90 Kč
219.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrný ale účinný sprej na koberce a čalounění, který odstraňuje i odolné skvrny od červeného vína, koly, kávy, čaje, omáček, mastnoty, oleje nebo make-upu.
Herkules univerzální disperzní lepidlo s aplikátorem, 500 g
Druchema Herkules®
Herkules univerzální disperzní lepidlo s aplikátorem, 500 g
Kód: 78514
Kód dod.: 500524
EAN: 8594825003091
100%
129.90 Kč
259.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální disperzní lepidlo pro domácnost, školy, kancelář a domácí dílnu.
AKCE
-25%Sleva
Naturella dámské vložky Classic Standard, 10 ks
Naturella
Naturella dámské vložky Classic Standard, 10 ks
Kód: 1901139
Kód dod.: 916213
EAN: 4015400763260
 
29.90 Kč
39.90 Kč
2.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vložky Naturella s příjemnou heřmánkovou vůní a absorbčními perličkami. Jejich povrchová vrstva nabízí bavlněnou jemnost.
Ria Slip Classic Normal slipové vložky intimky, 25 ks
Hartmann Ria
Ria Slip Classic Normal slipové vložky intimky, 25 ks
Kód: 21432
Kód dod.: 918001
EAN: 4049500521949
100%
39.90 Kč
1.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámské hygienické vložky Ria Slip Classic Normal jsou slipové vložky s jemnou povrchovou úpravou, která Vám zajišťuje příjemný pocit každý den.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.