cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-11%Sleva
Den Braven Mamut Glue Multi montážní lepidlo, bílé, 290 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Multi montážní lepidlo, bílé, 290 ml
Kód: 2504726
Kód dod.: 518876
EAN: 8595100154576
 
209 Kč
235 Kč
720.69Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní vysokopevnostní lepidlo na bázi MS polymerů s možností tmelení. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický spoj.
Tidy Home žínka koupelová mikrovlákno 14 x 24 cm, 220 g, 1 ks
Tidy Home
Tidy Home žínka koupelová mikrovlákno 14 x 24 cm, 220 g, 1 ks
Kód: 2508176
Kód dod.: 588244
EAN: 0710497223232
 
29.90 Kč
30 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koupelová žínka Tidy Home z jemného mikrovlákna je ideální pro každodenní hygienu. Díky měkkému a savému materiálu šetrně čistí pokožku, odstraňuje nečistoty a zároveň poskytuje příjemný masážní efekt.
PATTEX One For All High Tack univerzální montážní lepidlo bílé, 440 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All High Tack univerzální montážní lepidlo bílé, 440 g
Kód: 2505415
Kód dod.: 501990
EAN: 9000101141146
 
185 Kč
420.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkové bílé univerzální montážní lepidlo můžete použít v interiéru i exteriéru.
Druchema Bistrol Speciál, samolešticí emulze na podlahy, 500 ml
Druchema Bistrol
Druchema Bistrol Speciál, samolešticí emulze na podlahy, 500 ml
Kód: 04013
Kód dod.: 704052
EAN: 8594825001073
100%
99.90 Kč
199.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bistrol Speciál se používá k leštění a konzervaci nesavých podlahových krytin (guma, PVC, linoleum, dlaždice).
REMAL Stěrka na zeď vyrovnávací štuk, 15 kg
REMAL
REMAL Stěrka na zeď vyrovnávací štuk, 15 kg
Kód: 2503728
Kód dod.: 517206
EAN: 8591235036107
 
462 Kč
30.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brousitelný sněhově bílý. Vyrovnávací a dekorační stěrka pro vnitřní použití. Používá se k celoplošnému vyrovnávání drobných nerovností stěn (omítek, zdiva, sádrokartonů apod.) v interiérech.
-8%Sleva
Pattex ředidlo k chemoprénu, 250 ml
Henkel Pattex®
Pattex ředidlo k chemoprénu, 250 ml
Kód: 60930
Kód dod.: 58
EAN: 8585000341985
100%
91.90 Kč
99.90 Kč
367.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné pro ředění lepidel Pattex Chemoprén v případě lepení nesavých povrchů.
Linteo univerzální švédská utěrka, 40 x 40 cm, gramáž 205 g/m²
Linteo®
Linteo univerzální švédská utěrka, 40 x 40 cm, gramáž 205 g/m²
Kód: 48183
Kód dod.: 588444
EAN: 8594008870755
96%
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevné a savé švédské univerzální utěrky Linteo 40 × 40 cm. Dosáhnete maximálního lesku, vhodné i pro profesionální úklid.
PATTEX ředidlo k chemoprénu, 1 l
Henkel Pattex®
PATTEX ředidlo k chemoprénu, 1 l
Kód: 2500177
Kód dod.: 501170
EAN: 9000101171136
 
269 Kč
269Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné pro ředění lepidel Pattex Chemoprén v případě lepení nesavých povrchů.
PATTEX 100% univerzální lepidlo 50 g
Henkel Pattex®
PATTEX 100% univerzální lepidlo 50 g
Kód: 2504457
Kód dod.: 501945
EAN: 4015000423106
 
125 Kč
2 500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Skvělým pomocníkem pro každou domácnost. Svými profesionálními vlastnostmi – vysokou konečnou pevností, flexibilitou a vynikající odolností spoje – se řadí mezi lepidla, která ocení zkušení domácí kutilové.
Vileda Colors mikrohadřík na úklid, 4 ks
Vileda®
Vileda Colors mikrohadřík na úklid, 4 ks
Kód: 2505037
Kód dod.: 588684
EAN: 4023103192577
 
79.90 Kč
19.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Možné použít suchý (na utření prachu) nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe, nezanechá šmouhy. Schne 2× rychleji než bavlna, vynikající savost. Zůstává déle hygienicky čistý, garantovaný lesk a čistota.
Jub Juboglet Hobby Kit vyrovnávací hmota, 2 kg
Jub
Jub Juboglet Hobby Kit vyrovnávací hmota, 2 kg
Kód: 2503381
Kód dod.: 517146
EAN: 3831000200728
 
109 Kč
54.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HOBI KIT je vhodný na všechny druhy omítek, neomítnutý beton, cihelné a pórobetonové zdivo a další konstrukce.
REMAL Stěrka na zeď vyrovnávací štuk, 1,5 kg
REMAL
REMAL Stěrka na zeď vyrovnávací štuk, 1,5 kg
Kód: 2503726
Kód dod.: 517201
EAN: 8591235036084
100%
68.90 Kč
45.93Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brousitelný sněhově bílý. Vyrovnávací a dekorační stěrka pro vnitřní použití. Používá se k celoplošnému vyrovnávání drobných nerovností stěn (omítek, zdiva, sádrokartonů apod.) v interiérech.
Prost Fast M přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 500 ml
Fast
Prost Fast M přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 500 ml
Kód: 32801
 
EAN: 8594015801520
 
117 Kč
234Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K hubení škodlivého savého a žravého hmyzu jako mandelinky, mšic, housenek, dřepčíků, květopase jahodníkového a jiného savého a žravého hmyzu na zahradách.
AKCE
-12%Sleva
Den Braven Mamut Glue Clear 100 %  UV Exteriér transparentní lepidlo, 25 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Clear 100 % UV Exteriér transparentní lepidlo, 25 ml
Kód: 2508901
Kód dod.: 518881
EAN: 8595100180483
 
79 Kč
89.90 Kč
3 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Transparentní lepidlo na bázi MS polymerů. Je pro exteriér jako stvořené. 100 % UV odolnost a mrazuvzdornost vám umožní použití jak v interiérech, tak především v exteriérech. Pružnost, pevnost a chameleon efekt jsou jeho hlavní výhody.
AKCE
-11%Sleva
Het Up-Grund univerzální penetrační základ, 12 kg
Het
Het Up-Grund univerzální penetrační základ, 12 kg
Kód: 2503969
Kód dod.: 429983
EAN: 8594002539436
 
744 Kč
835 Kč
62Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pod akrylátové, vinylové a silikonové interiérové a fasádní barvy. Pod tenkovrstvé akrylátové a silikonové omítkoviny na stěrkové vrstvy zateplovacích systémů.
BARLET silikon penetrace V4018, 10 kg
BARLET
BARLET silikon penetrace V4018, 10 kg
Kód: 2503285
Kód dod.: 430049
EAN: 8591235027938
 
509 Kč
50.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrační nátěr pod silikonovou fasádní barvu. Penetrační nátěr na savé omítky pro zpevnění a zlepšení přilnavosti nátěru barvou Barlet silikon.
PATTEX One For All Crystal univerzální montážní lepidlo transparentní, 290 g
Den Braven
PATTEX One For All Crystal univerzální montážní lepidlo transparentní, 290 g
Kód: 2505416
Kód dod.: 501994
EAN: 9000101141108
 
229 Kč
789.66Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytváří jedinečnou kombinaci montážního lepidla a tmelu v jednom.
Prost Fast K, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, náhradní náplň, 250 ml
Fast
Prost Fast K, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, náhradní náplň, 250 ml
Kód: 33003
 
EAN: 8594015801452
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek určený k hubení mandelinky, mšic, housenek, dřepčíků, květopase jahodníkového a jiného savého a žravého hmyzu na zahradách.
REMAL Stěrka na zeď vyrovnávací štuk, 7,5 kg
REMAL
REMAL Stěrka na zeď vyrovnávací štuk, 7,5 kg
Kód: 2503727
Kód dod.: 517203
EAN: 8591235036091
 
249 Kč
33.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brousitelný sněhově bílý. Vyrovnávací a dekorační stěrka pro vnitřní použití. Používá se k celoplošnému vyrovnávání drobných nerovností stěn (omítek, zdiva, sádrokartonů apod.) v interiérech.
Ceresit CT 7 univerzální penetrační nátěr 1 l
Henkel Ceresit
Ceresit CT 7 univerzální penetrační nátěr 1 l
Kód: 2507992
Kód dod.: 519532
EAN: 5900089607013
 
114 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CT 7 je univerzální penetrační nátěr pro savé (nasákavé) podklady, který se používá jako základní vrstva před dalšími stavebními úpravami.
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Kód: 2507569
Kód dod.: 501896
EAN: 9000101111750
 
195 Kč
750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Power samospoušť – když chcete lepit rychle, čistě a bez kompromisů.
AKCE
-26%Sleva
Naturella dámské vložky Ultra night, 7 ks
Naturella
Naturella dámské vložky Ultra night, 7 ks
Kód: 51745
Kód dod.: 0012301834/195684
EAN: 4015400435846
100%
36.90 Kč
49.90 Kč
5.27Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vložky Naturella s jemnou vůní jsou jedinečné díky své jemné povrchové vrstvě podobné bavlně obohacené proužky s krémovým balzámem s výtažky z heřmánku, které pomohou zklidnit vaši pokožku.
PATTEX One For All Crystal univerzální montážní lepidlo transparentní, tuba 80 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All Crystal univerzální montážní lepidlo transparentní, tuba 80 g
Kód: 2506339
Kód dod.: 501993
EAN: 9000101116472
 
125 Kč
1 388.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytváří jedinečnou kombinaci montážního lepidla a tmelu v jednom.
AKCE
-47%Sleva
CERESIT CT 17 penetrace, 10L
Henkel Ceresit
CERESIT CT 17 penetrace, 10L
Kód: 2507998
Kód dod.: 519538
EAN: 9000100986403
 
543 Kč
1 029 Kč
54.3Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
CERESIT CT 17 je univerzální penetrace, která zpevňuje savé podklady a zlepšuje přilnavost před lepením, malováním nebo stěrkováním.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.