cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Bella Happy Maxi 4 dětské pleny jednorázové 8-14 kg, 44 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi 4 dětské pleny jednorázové 8-14 kg, 44 ks
Kód: 2308341
Kód dod.: 911396
EAN: 5900516605438
 
329.90 Kč
7.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plenky Happy ve velikosti Maxi jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 8 až 18 kg. Jejich unikátní vlastnosti přizpůsobené potřebám dětí v této vývojové fázi zaručují optimální ochranu a pocit maximálního pohodlí.
Bella Happy Maxi Plus 4+ dětské pleny jednorázové 9-15 kg, 40 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi Plus 4+ dětské pleny jednorázové 9-15 kg, 40 ks
Kód: 2308342
Kód dod.: 911397
EAN: 5900516605476
 
329.90 Kč
8.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velikost Maxi Plus je určena pro děti, kterým nesedí velikost Maxi. Je doporučována dětem od 9 do 15 kg. Jejich unikátní vlastnosti přizpůsobené potřebám dětí v této vývojové fázi zaručují optimální ochranu a pocit maximálního pohodlí.
PATTEX Lepidlo 100 % univerzální 100 g
Henkel Pattex®
PATTEX Lepidlo 100 % univerzální 100 g
Kód: 2507554
Kód dod.: 501946
EAN: 4015000420099
 
189 Kč
1 890Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex 100% – Silné, flexibilní a spolehlivé lepidlo pro každou situaci.
REMAL univerzální penetrace V1307, 5 kg
REMAL
REMAL univerzální penetrace V1307, 5 kg
Kód: 2503261
Kód dod.: 430060
EAN: 8591235021684
 
222 Kč
44.4Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako základní penetrační nátěr na savé podklady (omítky, dřevo atd.) pro snížení savosti a zároveň zlepšení přilnavosti vrchního nátěru malířskou barvou Remal.
REMAL univerzální penetrace V1307, 1 kg
REMAL
REMAL univerzální penetrace V1307, 1 kg
Kód: 2500588
Kód dod.: 430062
EAN: 8591235032079
 
57.90 Kč
57.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako základní penetrační nátěr na savé podklady (omítky, dřevo atd.) pro snížení savosti a zároveň zlepšení přilnavosti vrchního nátěru malířskou barvou Remal.
AKCE
-12%Sleva
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo, 800 ml
Kód: 62277
Kód dod.: 501126
EAN: 9000101169690
 
299 Kč
339 Kč
373.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např. dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mno
AKCE
-10%Sleva
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Kód: 2500584
Kód dod.: 388580
EAN: 8591235057980
 
199 Kč
221 Kč
331.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
Kód: 2505047
Kód dod.: 401325
EAN: 8591235083101
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 190 tmavě šedá, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 190 tmavě šedá, 5 + 1 kg
Kód: 2505254
Kód dod.: 401167
EAN: 8591235091472
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
AKCE
-9%Sleva
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 4 kg
Kód: 2504150
Kód dod.: 404987
EAN: 8590892118386
 
799 Kč
879 Kč
199.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěry provedené hmotou ETERNAL IN Thermo jsou omyvatelné a paropropustné, vyznačují se vysokou kryvostí a tepelně izolačními vlastnostmi.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503705
Kód dod.: 400816
EAN: 8591235036169
 
475 Kč
31.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji červenohnědá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji červenohnědá, 400 ml
Kód: 2503461
Kód dod.: 106302
EAN: 4009506013176
 
145 Kč
362.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální základová barva je vhodná k přípravě porézních a savých podkladů pro zvýšení antikorozní ochrany.
-8%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Kód: 2505143
Kód dod.: 502980
EAN: 8411519772203
 
245 Kč
265 Kč
844.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 730 meruňka, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 730 meruňka, 5 + 1 kg
Kód: 2505049
Kód dod.: 401343
EAN: 8591235083125
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2503450
Kód dod.: 400633
EAN: 8591235066197
 
909 Kč
50.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500312
Kód dod.: 400878
EAN: 8591235090284
 
73.90 Kč
73.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 5 kg
REMAL
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 5 kg
Kód: 2503725
Kód dod.: 400862
EAN: 8591235036527
 
1 809 Kč
1 935 Kč
361.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
REMAL Flek-stop, základní zakrývací nátěr. Speciální vodouředitelný základní nátěr pro interiéry i exteriéry určený k izolaci skvrn, které při přetření běžným (hlavně malířským) nátěrem vystupují na povrch (zejména skvrny od zateklé vody a nikotinu.
AKCE
-10%Sleva
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504610
Kód dod.: 400831
EAN: 8591235066111
 
229 Kč
255 Kč
57.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
-11%Sleva
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo v tubě, 120 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo v tubě, 120 ml
Kód: 04598
Kód dod.: 501122
EAN: 5997272382468
90%
94.90 Kč
107 Kč
790.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např. dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho dalších.
Bella Happy Midi 3 dětské pleny jednorázové 5-9 kg, 50 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Midi 3 dětské pleny jednorázové 5-9 kg, 50 ks
Kód: 2308339
Kód dod.: 911395
EAN: 5900516605391
 
329.90 Kč
6.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plenky Happy ve velikosti Midi jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 5 až 9 kg. V této fázi vývoje se miminko začíná samostatně pohybovat, proto je obzvláště důležité, aby se v plenkových kalhotkách cítilo pohodlně a mělo naprostou svobodu pohybu.
AKCE
-7%Sleva
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 0,9 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 0,9 kg
Kód: 2505788
Kód dod.: 404986
EAN: 8590892121973
 
249 Kč
269 Kč
276.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěry provedené hmotou ETERNAL IN Thermo jsou omyvatelné a paropropustné, vyznačují se vysokou kryvostí a tepelně izolačními vlastnostmi.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 230 Magnolie, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 230 Magnolie, 5 + 1 kg
Kód: 2505044
Kód dod.: 401295
EAN: 8591235082968
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
SOICRAT univerzální penetrace stavební 2802A, 5 kg
Soicrat
SOICRAT univerzální penetrace stavební 2802A, 5 kg
Kód: 2502811
Kód dod.: 429918
EAN: 8591235030105
 
298 Kč
59.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální penetrační nátěr na savé podklady (omítka, beton, dřevo atd.) pro snížení savosti a zároveň zlepšení přilnavosti vrchního nátěru disperzní barvou (Latex, Bakrylex email, Barlet akrylát, Bakrylex lak).
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503717
Kód dod.: 400819
EAN: 8591235036343
 
1 249 Kč
31.23Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.