cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-6%Sleva
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 4 kg
Kód: 2504702
Kód dod.: 404994
EAN: 8590892120464
 
1 099 Kč
1 169 Kč
274.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva trvale zabraňující výskytu plísní a bakterií. K prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy.
Uniflex šlehaný tmel, 250 ml
Uniflex®
Uniflex šlehaný tmel, 250 ml
Kód: 2504499
Kód dod.: 511366
EAN: 8591235057065
 
103 Kč
412Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šlehaný superlehký tmel, který v mnoha případech nahrazuje sádru. Vhodný pro interiér. Je přetíratelný, nestéká, nepraská, nesmršťuje se. Velmi dobře se uhlazuje a je brousitelný. Odolává působení vody a má velmi dobrou přilnavost k podkladu.
REMAL Stěrka na zeď vyrovnávací štuk, 30 kg
REMAL
REMAL Stěrka na zeď vyrovnávací štuk, 30 kg
Kód: 2503729
Kód dod.: 517210
EAN: 8591235036114
 
875 Kč
29.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brousitelný sněhově bílý. Vyrovnávací a dekorační stěrka pro vnitřní použití. Používá se k celoplošnému vyrovnávání drobných nerovností stěn (omítek, zdiva, sádrokartonů apod.) v interiérech.
REMAL základ 2v1 malířská penetrační barva, 15 kg
REMAL
REMAL základ 2v1 malířská penetrační barva, 15 kg
Kód: 2507688
Kód dod.: 400748
EAN: 8591235097573
 
1 075 Kč
71.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je interiérová vodouředitelná bílá malířská barva kombinujíci parametry penetrace a podkladové barvy. Výrazně snižuje spotřebu finálního nátěru, sjednocuje savost podkladu a zvyšuje jeho pevnost.
PONAL Construct PU lepidlo, transparentní, 420 ml
Ponal
PONAL Construct PU lepidlo, transparentní, 420 ml
Kód: 2507625
Kód dod.: 500726
EAN: 4015000400275
 
388 Kč
923.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ponal Construct PU představuje spolehlivé řešení pro profesionální lepení, kde je klíčová vysoká pevnost spoje, odolnost vůči vodě a teplu a estetický vzhled spoje.
Uniflex šlehaný tmel, 1 l
Uniflex®
Uniflex šlehaný tmel, 1 l
Kód: 2504501
Kód dod.: 511370
EAN: 8591235057126
 
283 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šlehaný superlehký tmel, který v mnoha případech nahrazuje sádru. Vhodný pro interiér. Je přetíratelný, nestéká, nepraská, nesmršťuje se. Velmi dobře se uhlazuje a je brousitelný. Odolává působení vody a má velmi dobrou přilnavost k podkladu.
AKCE
-9%Sleva
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Kód: 2602792
Kód dod.: 501119
EAN: 9000101170559
 
63.90 Kč
69.90 Kč
1 278Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Chemoprén Univerzál je kontaktní lepidlo určené pro pevné a trvanlivé lepení široké škály materiálů. Vyniká vysokou počáteční pevností, odolností vůči vlhkosti a teplotním výkyvům.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500312
Kód dod.: 400878
EAN: 8591235090284
 
73.90 Kč
73.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2503450
Kód dod.: 400633
EAN: 8591235066197
 
909 Kč
50.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
AKCE
-10%Sleva
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504610
Kód dod.: 400831
EAN: 8591235066111
 
229 Kč
255 Kč
57.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
AKCE
-5%Sleva
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo, 300 ml
Kód: 62276
Kód dod.: 501124
EAN: 5997272382482
 
139 Kč
147 Kč
463.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např. dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mno
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji šedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji šedá, 400 ml
Kód: 2503462
Kód dod.: 106304
EAN: 4009506013183
 
145 Kč
362.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální základová barva je vhodná k přípravě porézních a savých podkladů pro zvýšení antikorozní ochrany.
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 4 kg
REMAL
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 4 kg
Kód: 2504606
Kód dod.: 400921
EAN: 8591235066173
 
295 Kč
73.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná malířská barva s hrubozrnnou strukturou do 0,5 mm. Používá se zejména pro imitaci vzhledu štukové vrstvy, k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech.
Lazurol Aqua S Akryl V1302 mat lak na dřevo 5 kg
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl V1302 mat lak na dřevo 5 kg
Kód: 2504492
Kód dod.: 388588
EAN: 8591235058017
 
1 819 Kč
363.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2500214
Kód dod.: 400609
EAN: 8591235066203
 
545 Kč
30.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
AKCE
-8%Sleva
Lazurol Aqua S Akryl mat lak na dřevo V1302, 0,6 kg
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl mat lak na dřevo V1302, 0,6 kg
Kód: 2500585
Kód dod.: 388585
EAN: 8591235058000
 
219 Kč
238 Kč
365Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2503633
Kód dod.: 511170
EAN: 8595152112111
 
43.90 Kč
175.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
APEKO lepidlo na sklovláknité tapety V1312, 1 kg
Apeko
APEKO lepidlo na sklovláknité tapety V1312, 1 kg
Kód: 2503286
Kód dod.: 500851
EAN: 8591235024609
 
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K lepení těžkých textilních tapet, zejména tapet vyrobených ze skelných vláken na dřevo, umakart, beton, omítky a aglomerované dřevěné materiály.
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 15 kg
REMAL
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 15 kg
Kód: 2504337
Kód dod.: 400926
EAN: 8591235045543
 
859 Kč
57.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná malířská barva s hrubozrnnou strukturou do 0,5 mm. Používá se zejména pro imitaci vzhledu štukové vrstvy, k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech.
AKCE
-11%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Ceyc
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Kód: 2505142
Kód dod.: 502982
EAN: 8411519772265
 
219 Kč
245 Kč
755.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
-11%Sleva
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo v tubě, 120 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo v tubě, 120 ml
Kód: 04598
Kód dod.: 501122
EAN: 5997272382468
90%
94.90 Kč
107 Kč
790.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např. dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho dalších.
Bella Happy Midi 3 dětské pleny jednorázové 5-9 kg, 50 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Midi 3 dětské pleny jednorázové 5-9 kg, 50 ks
Kód: 2308339
Kód dod.: 911395
EAN: 5900516605391
 
329.90 Kč
6.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plenky Happy ve velikosti Midi jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 5 až 9 kg. V této fázi vývoje se miminko začíná samostatně pohybovat, proto je obzvláště důležité, aby se v plenkových kalhotkách cítilo pohodlně a mělo naprostou svobodu pohybu.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503717
Kód dod.: 400819
EAN: 8591235036343
 
1 249 Kč
31.23Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
APEKO lepidlo na běžné tapety V1306, 1 kg
Apeko
APEKO lepidlo na běžné tapety V1306, 1 kg
Kód: 2503281
Kód dod.: 500849
EAN: 8591235024715
 
146 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K lepení reflexních, papírových a PVC tapet s papírovou podložkou v interiérech na dřevo, kov, beton, omítky, aglomerované dřevěné materiály a jim podobné podklady.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.