cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
Essence lesk na rty Extreme shine 21 Pretty in Pink, 5 ml
Essence
Essence lesk na rty Extreme shine 21 Pretty in Pink, 5 ml
Kód: 2601715
Kód dod.: ES584762
EAN: 4059729584762
 
55 Kč
58 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům plnější vzhled, vysoký lesk a jemný nádech růžové barvy. Lesk na rty essence ext
Lanza Fresh & Clean White prací prášek na bílé prádlo 90 dávek 5,85 kg
Lanza
Lanza Fresh & Clean White prací prášek na bílé prádlo 90 dávek 5,85 kg
Kód: 1900001
Kód dod.: 1950-74
EAN: 5999109522238
93%
369.90 Kč
4.11Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová Lanza Fresh & Clean díky svému složení skvěle vypere vaše bílé prádlo a zanechá ho příjemně provoněné. Navíc pomáhá zabraňovat zašednutí bílé barvy, takže vaše oblečení bude vypadat déle jako nové.
Essence Polly Pocket fixační sprej hydro 01 I'm Not Small, I'm Fun Size! 50 ml
Essence
Essence Polly Pocket fixační sprej hydro 01 I'm Not Small, I'm Fun Size! 50 ml
Kód: 2501972
Kód dod.: ES539762
EAN: 4059729539762
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte svému líčení dlouhodobou svěžest i vláhu díky fixačnímu a hydratačnímu spreji Essence Poll
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskem 100 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskem 100 ml
Kód: 2603055
Kód dod.: 822012
EAN: 8594001777549
 
42.90 Kč
429Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Pedik Krém na nohy s včelím voskem je vyživující péče určená pro suchou, ztvrdlou a namáhanou pokožku chodidel.
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Coco White, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Coco White, 75 ml
Kód: 2208093
Kód dod.: 885007
EAN: 8710447328095
100%
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové zubní pasty Signal Long Active Nature poskytují kompletní ochranu inspirovanou přírodou. Šetrné složení kombinuje přírodní extrakt z kokosových ořechů s minerálním zinkem, který je známý svou antibakteriální sílou.
Lanza Fresh & Clean Color prací prášek na barevné prádlo 90 dávek 5,85 kg
Lanza
Lanza Fresh & Clean Color prací prášek na barevné prádlo 90 dávek 5,85 kg
Kód: 2500928
Kód dod.: 759234
EAN: 5999109522245
 
369.90 Kč
4.11Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lanza Fresh & Clean Color – zachovejte zářivé barvy a dokonale čisté prádlo s každým praním!
Silica Happy Cool Pet, silikonové stelivo pro kočky, podestýlka, 14 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet, silikonové stelivo pro kočky, podestýlka, 14 l
Kód: 2600193
Kód dod.: 976053
EAN: 8595081599946
 
399 Kč
28.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce absorpční silikonové stelivo pro kočky. 100% bezprašná podestýlka, bez zápachu, netoxická, vhodná pro alergiky, s vysokou schopností absorbce.
Purina Gourmet Gold pro kočky, tuňák, játra, krůta, hovězí paštika, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, tuňák, játra, krůta, hovězí paštika, 8x85 g
Kód: 2501394
Kód dod.: 976388
EAN: 7613034584847
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
Štěpařský vosk v kelímku, 150 g
Papírny Moudrý
Štěpařský vosk v kelímku, 150 g
Kód: 1802093
Kód dod.: 690307
EAN: 8594021251944
90%
68.90 Kč
459.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Štěpařský vosk je určen k roubování a ošetření ran po řezu a oděrech v sadařství. Hojně se využívá ve vinařství a v ovocných školkách.
AKCE
Felix Fantastic DUO kapsičky pro kočky, výběr v želé 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pro kočky, výběr v želé 12× 85 g
Kód: 2501390
Kód dod.: 976425
EAN: 7613039758083
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsičky kuře a ledvinky, hovězí a drůbeží, krůta a játra, jehněčí a telecí. Kapsičky pro kočky Felix Fantastic krmiva vypadají, voní a chutnají tak neodolatelně, jako jídlo, které byste sami uvařili.
Air Wick Essential Oils Ocean Waves & Sea Salt - Ocean a mořská sůl, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Ocean Waves & Sea Salt - Ocean a mořská sůl, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502377
Kód dod.: 731902
EAN: 5999109545978
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vneste do svého domova svěží závan moře s náhradní náplní Air Wick Essential Oils Ocean Waves & Sea Salt.
got2b Glued vosková tyčinka pro hladké účesy 50g
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued vosková tyčinka pro hladké účesy 50g
Kód: 2508783
Kód dod.: 981615
EAN: 9000101753516
 
184.90 Kč
3 698Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
got2b Glued vosková tyčinka pomáhá uhladit vlasy a vytvořit hladký účes.
AKCE
Felix Fantastic DUO kapsičky pro kočky, výběr v želé se zeleninou 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pro kočky, výběr v želé se zeleninou 12× 85 g
Kód: 2501389
Kód dod.: 976426
EAN: 7613039776643
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsičky s hovězím, drubežím s fazolkami, jehně s rajčaty, krůta s mrkví, vepřové s cuketou. Kapsičky pro kočky Felix Fantastic krmiva vypadají, voní a chutnají tak neodolatelně, jako jídlo, které byste sami uvařili.
Bistrol samoleštící vosková emulze na podlahy, 5 l
Druchema Bistrol
Bistrol samoleštící vosková emulze na podlahy, 5 l
Kód: 2601343
Kód dod.: 704051
EAN: 8594825000540
 
675 Kč
135Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bistrol se používá k leštění a konzervaci nesavých podlahových krytin. Dodává ošetřeným povrchům hedvábný lesk a vytváří na povrchu ochranný film, který omezuje jejich znečištění a poškození.
Alpa Aviril krém na ruce glycerinový se včelím voskem 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril krém na ruce glycerinový se včelím voskem 100 ml
Kód: 43215
Kód dod.: 820162
EAN: 8594001776306
100%
29.90 Kč
299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Aviril je vyživující krém na ruce, který kombinuje hydratační účinky glycerinu se zklidňujícími a ochrannými vlastnostmi včelího vosku.
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí, krůta s kachnou, losos s kuřetem, kuře s játry, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí, krůta s kachnou, losos s kuřetem, kuře s játry, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 700 g
Kód: 2503256
Kód dod.: 356564
EAN: 8591235011753
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
-7%Sleva
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + cestovní sprej 10 ml + kosmetická taška, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + cestovní sprej 10 ml + kosmetická taška, dárková sada pro muže
Kód: 2502358
Kód dod.: 14613
EAN: 8011003905102
 
2 148 Kč
2 299 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Carlson autošampon bez vosku 1l
Carlson
Carlson autošampon bez vosku 1l
Kód: 2507602
Kód dod.: 485605
EAN: 8591522336095
 
106 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Carlson autošampon bez vosku spolehlivě odstraní nečistoty z karoserie a zanechá váš vůz dokonale čistý a připravený na další péči.
Fortekryl voskový olej pro ochranu dřeva bezbarvá, 0,7 kg
Fortekryl
Fortekryl voskový olej pro ochranu dřeva bezbarvá, 0,7 kg
Kód: 2506140
Kód dod.: 393250
EAN: 8590892121324
 
295 Kč
421.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
FORTEKRYL voskový olej je ochrana dřeva před povětrnostními vlivy i slunečním zářením. Varianta bezbarvá.
Purina Gourmet Gold pro kočky, kachna s olivami, pstruh se zeleninou, králík s mrkví, telecí, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, kachna s olivami, pstruh se zeleninou, králík s mrkví, telecí, 8x85 g
Kód: 2501393
Kód dod.: 976387
EAN: 7613036249454
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
Druchema Bistrol samoleštící vosková emulze na podlahy, 500 ml
Druchema Bistrol
Druchema Bistrol samoleštící vosková emulze na podlahy, 500 ml
Kód: 04015
Kód dod.: 11402031
EAN: 8594825001202
97%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bistrol se používá k leštění a konzervaci nesavých podlahových krytin (guma, PVC, linoleum, různé druhy dlaždic, přírodní i umělý kámen).
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 600 ml
Kód: 2503851
Kód dod.: 194828
EAN: 8595073013849
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.