cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Alpa Aviril krém na ruce glycerinový se včelím voskem 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril krém na ruce glycerinový se včelím voskem 100 ml
Kód: 43215
Kód dod.: 820162
EAN: 8594001776306
100%
25.90 Kč
259Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Aviril je vyživující krém na ruce, který kombinuje hydratační účinky glycerinu se zklidňujícími a ochrannými vlastnostmi včelího vosku.
AKCE
-6%Sleva
got2b Glued vosková tyčinka pro hladké účesy 50g
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued vosková tyčinka pro hladké účesy 50g
Kód: 2508783
Kód dod.: 981615
EAN: 9000101753516
 
174 Kč
184.90 Kč
3 480Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
got2b Glued vosková tyčinka pomáhá uhladit vlasy a vytvořit hladký účes.
Bistrol samoleštící vosková emulze na podlahy, 5 l
Druchema Bistrol
Bistrol samoleštící vosková emulze na podlahy, 5 l
Kód: 2601343
Kód dod.: 704051
EAN: 8594825000540
 
675 Kč
135Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bistrol se používá k leštění a konzervaci nesavých podlahových krytin. Dodává ošetřeným povrchům hedvábný lesk a vytváří na povrchu ochranný film, který omezuje jejich znečištění a poškození.
AKCE
-20%Sleva
Silica Happy Cool Pet, silikonové stelivo pro kočky, podestýlka, 14 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet, silikonové stelivo pro kočky, podestýlka, 14 l
Kód: 2600193
Kód dod.: 976053
EAN: 8595081599946
 
319.90 Kč
399 Kč
22.85Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce absorpční silikonové stelivo pro kočky. 100% bezprašná podestýlka, bez zápachu, netoxická, vhodná pro alergiky, s vysokou schopností absorbce.
Purina Gourmet Gold pro kočky, kachna s olivami, pstruh se zeleninou, králík s mrkví, telecí, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, kachna s olivami, pstruh se zeleninou, králík s mrkví, telecí, 8x85 g
Kód: 2501393
Kód dod.: 976387
EAN: 7613036249454
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
-7%Sleva
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + cestovní sprej 10 ml + kosmetická taška, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + cestovní sprej 10 ml + kosmetická taška, dárková sada pro muže
Kód: 2502358
Kód dod.: 14613
EAN: 8011003905102
 
2 148 Kč
2 299 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Druchema Bistrol samoleštící vosková emulze na podlahy, 500 ml
Druchema Bistrol
Druchema Bistrol samoleštící vosková emulze na podlahy, 500 ml
Kód: 04015
Kód dod.: 11402031
EAN: 8594825001202
97%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bistrol se používá k leštění a konzervaci nesavých podlahových krytin (guma, PVC, linoleum, různé druhy dlaždic, přírodní i umělý kámen).
Proxim lojové koule, krmivo pro ptáky, balení 6× 90 g
Proxim
Proxim lojové koule, krmivo pro ptáky, balení 6× 90 g
Kód: 2504877
Kód dod.: 976078
EAN: 8594019367442
 
44.90 Kč
83.15Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krmivo pro venkovní ptactvo. Doplňkové krmivo pro volně žijící ptactvo. Dopřejte okřídleným kamarádům přes zimu trochu dobrot. Uchovávejte v suchu, chladu a temnu.
Rex Aromatherapy Orchid Color prací prášek na barevné prádlo 4 dávky 220 g
Henkel Rex
Rex Aromatherapy Orchid Color prací prášek na barevné prádlo 4 dávky 220 g
Kód: 2601033
Kód dod.: 765279
EAN: 9000101842920
 
42.90 Kč
43 Kč
10.73Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rex Aromatherapy Orchid Color 220 g je kompaktní prací prášek určený pro praní barevného prádla.
Fortekryl voskový olej pro ochranu dřeva bezbarvá, 0,7 kg
Fortekryl
Fortekryl voskový olej pro ochranu dřeva bezbarvá, 0,7 kg
Kód: 2506140
Kód dod.: 393250
EAN: 8590892121324
 
295 Kč
421.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
FORTEKRYL voskový olej je ochrana dřeva před povětrnostními vlivy i slunečním zářením. Varianta bezbarvá.
Carlson autošampon s voskem 1 l
Carlson
Carlson autošampon s voskem 1 l
Kód: 2507604
Kód dod.: 485606
EAN: 8591522336903
 
122 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Carlson autošampon s voskem je vysoce účinný mycí prostředek určený pro ruční mytí všech typů vozidel.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Kód: 2500635
Kód dod.: 194832
EAN: 8595073021189
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Fino
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Kód: 2507684
Kód dod.: 954417
EAN: 5201314931133
 
74.90 Kč
4.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpadky značky Fino; velikost 120L.
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Believe In The Little Things! 70 kusů
Essence
Essence Polly Pocket voňavé nálepky na nehty 01 Believe In The Little Things! 70 kusů
Kód: 2501978
Kód dod.: ES539816
EAN: 4059729539816
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ukažte svou tvořivost a oživte svou manikúru hravým detailem díky samolepkám na nehty Essence Polly
AKCE
-27%Sleva
Lanza Fresh & Clean White prací prášek na bílé prádlo 90 dávek 5,85 kg
Lanza
Lanza Fresh & Clean White prací prášek na bílé prádlo 90 dávek 5,85 kg
Kód: 1900001
Kód dod.: 1950-74
EAN: 5999109522238
93%
269.90 Kč
369.90 Kč
3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová Lanza Fresh & Clean díky svému složení skvěle vypere vaše bílé prádlo a zanechá ho příjemně provoněné. Navíc pomáhá zabraňovat zašednutí bílé barvy, takže vaše oblečení bude vypadat déle jako nové.
Druchema Cirine vosk na dřevo, parkety, lino, žlutá, 550 g
Druchema Cirine®
Druchema Cirine vosk na dřevo, parkety, lino, žlutá, 550 g
Kód: 04030
Kód dod.: 11440332
EAN: 8594825001592
87%
199.90 Kč
363.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhá vosková pasta pro ošetření parket, dřev, linolea apod. Vytváří fi lm, který chrání povrch před znečištěním a usnadňuje následnou údržbu.
Purina Gourmet Gold pro kočky, tuňák, játra, krůta, hovězí paštika, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, tuňák, játra, krůta, hovězí paštika, 8x85 g
Kód: 2501394
Kód dod.: 976388
EAN: 7613034584847
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonova kost, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonova kost, 4 l
Kód: 2503908
Kód dod.: 202820
EAN: 8595073021196
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-13%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104264
Kód dod.: 720021
EAN: 8595025835673
100%
47.90 Kč
54.90 Kč
23.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Artdeco Glossy Lip Chubby lesk na rty 30 Delicate Rose 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby lesk na rty 30 Delicate Rose 1,8 g
Kód: 2501374
Kód dod.: 58160.30
EAN: 4052136288728
 
300 Kč
150 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty Lip Chubby kombinuje přirozený barevný tón a lákavý lesk s účinnou péčí. Krémové složení
Brodisan Blue PF voskové bloky k hubení hlodavců, 140 g
Tekro Brodisan Blue®
Brodisan Blue PF voskové bloky k hubení hlodavců, 140 g
Kód: 2305142
Kód dod.: 678172
EAN: 8594015800189
 
57.90 Kč
413.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rodenticidní přípravek ve formě voskových bloků pro použití uvnitř a v blízkém okolí budov k regulaci výskytu potkanů.
Pracovní kalhoty s laclem BAL Luxy Robin, červené, pánské, vel. 62
Barvy a laky Hostivař
Pracovní kalhoty s laclem BAL Luxy Robin, červené, pánské, vel. 62
Kód: 2600216
Kód dod.: A62555
EAN: P10300062062
 
519 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pohodlné pracovní kalhoty (montérky) s laclem, v brandu Barvy a laky Hostivař, s.r.o..
Pracovní kalhoty s laclem BAL Luxy Robin, červené, pánské, vel. 48
Barvy a laky Hostivař
Pracovní kalhoty s laclem BAL Luxy Robin, červené, pánské, vel. 48
Kód: 2600211
Kód dod.: A62541
EAN: 8591940301606.
 
519 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pohodlné pracovní kalhoty (montérky) s laclem, v brandu Barvy a laky Hostivař, s.r.o..
Clanax Pláštěnka pončo s kapucí 1 ks
Clanax®
Clanax Pláštěnka pončo s kapucí 1 ks
Kód: 34561
Kód dod.: 0220003
EAN: 8590786220034
98%
24.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktická a lehká pláštěnka ve tvaru ponča s kapucí, vyrobená z voděodolného materiálu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.