cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 112 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 112 g
Kód: 2507967
Kód dod.: 773129
EAN: 5000204414875
 
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle vnese do vašeho domova kouzelnou zimní atmosféru.
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 204 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 204 g
Kód: 2508758
Kód dod.: 773155
EAN: 5000204415179
 
244.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade Winter Berries přináší do vašeho domova sváteční atmosféru díky své ovocné a sladké vůni.
Batiste Original suchý šampon na vlasy pro všechny typy vlasů 200 ml
Batiste
Batiste Original suchý šampon na vlasy pro všechny typy vlasů 200 ml
Kód: 67696
Kód dod.: BA527481
EAN: 5010724527481
100%
139.90 Kč
699.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Original je suchý šampon, který rychle a efektivně osvěží vlasy bez nutnosti použití vody.
Omino Bianco, suchá pěna na koberce a čalounění, 300 ml
Omino Bianco
Omino Bianco, suchá pěna na koberce a čalounění, 300 ml
Kód: 58667
Kód dod.: 713030
EAN: 8003650030320
100%
109.90 Kč
366.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omino Bianco suchá pěna na koberce a čalounění je spolehlivý čistič na koberce a textilie. Má velmi snadné použití díky kartáči, který je umístěn na víčku láhve.
Nivea Men Fresh Kick sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick sprchový gel, 250 ml
Kód: 52283
 
EAN: 4005808775163
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ledové osvěžení pro tělo, tvář i vlasy. Díky mentolu okamžitě chladí. Přináší příval energie i po náročném dni. Zbaví vaše tělo i mysl únavy.
Nivea Men Cool Kick kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Cool Kick kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 32959
Kód dod.: 842054
EAN: 42241980
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně reguluje pocení a tělesný zápach. Zajistí okamžité osvěžení s chladivým efektem a povzbuzující vůní. Bez alkoholu.* Dermatologicky testováno a schváleno.
AKCE
-9%Sleva
Varta High Energy, baterie AA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, baterie AA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504459
Kód dod.: 961058
EAN: 4008496574018
 
99 Kč
108.90 Kč
12.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AA - silná baterie malých rozměrů od Varty pro použití v přístrojích s velkou energetickou spotřebou, jako jsou hračky, audiopřístroje, elektronické hry apod.
AKCE
-9%Sleva
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504458
Kód dod.: 961057
EAN: 4008496675111
 
99 Kč
108.90 Kč
12.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné baterie malých rozměrů Varta pro použití v přístrojích s velkou energetickou spotřebou, jako jsou hračky, audiopřístroje, elektronické hry apod.
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Kód: 2502057
Kód dod.: 962518
EAN: 5906927016016
 
164.90 Kč
3.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi kvalitní čajové svíčky s vyšším kalíškem a tím i prodlouženou dobou hoření. Výhodný poměr cena / doba hoření.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0620 žlutý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0620 žlutý, 0,7 kg
Kód: 2505475
Kód dod.: 359122
EAN: 8592474100826
 
289 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 08 Mocha Glow 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 08 Mocha Glow 4 ml
Kód: 2500406
 
EAN: 4059729518736
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento olej na rty Hydra Kiss od essence zanechává na rtech nelepivý finiš s vysokým leskem. Spojení
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Kód: 2503758
Kód dod.: 359100
EAN: 8592474003189
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 03, průměr 4,8 cm, výška 12 cm, hoření 35 h, 110 g
Bony
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 03, průměr 4,8 cm, výška 12 cm, hoření 35 h, 110 g
Kód: 2501907
Kód dod.: 962252
EAN: 8595177800444
 
14.90 Kč
135.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň venkovních hřbitovních svíček o objemu 110 g s dobou hoření cca 35 hodin dle klimatických podmínek. Spalujte na nehořlavé podložce. Určeno pro venkovní použití. Kvalitní český výrobek.
-5%Sleva
OVO obtisky na vajíčka moderní, 12 motivů, 1 arch
Druchema Ovo®
OVO obtisky na vajíčka moderní, 12 motivů, 1 arch
Kód: 2600134
Kód dod.: 976006
EAN: 8594825003305
 
19.90 Kč
20.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obtisky na velikonoční vajíčka s různými motivy jsou krásnou a tradiční technologií zdobení velikonočních vajíček.
Dimension by LUX 2v1 šampón a balzám na suché vlasy, 250 ml
Dimension by Lux
Dimension by LUX 2v1 šampón a balzám na suché vlasy, 250 ml
Kód: 2501932
Kód dod.: 794622
EAN: 8710447174746
 
39.90 Kč
159.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dimension od LUX jsou kvalitní šampóny z Itálie, které vynikají příjemnou vůní a šetrnostní k vaší pokožce.
AKCE
-10%Sleva
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Kód: 2504450
Kód dod.: 502989
EAN: 8411519772425
 
149 Kč
165 Kč
1 192Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na sklenářské práce, truhlářské práce, instalace světlíků, nepropustné spáry a dilatační spáry, trhliny a praskliny, sprchové závěsy, luxfery, sendvičové desky a izolace, kovové a plastové části, karavany a lodě.
AKCE
-11%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Ceyc
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Kód: 2505142
Kód dod.: 502982
EAN: 8411519772265
 
219 Kč
245 Kč
755.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Kód: 2602636
Kód dod.: ES598202
EAN: 4059729598202
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům šťavnatý a zářivý finiš díky limitované edici essence Say It With Juicy Big Hug Juicy B
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0110 středně šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0110 středně šedá, 600 ml
Kód: 2504115
Kód dod.: 328322
EAN: 8595073022292
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 4 l
Kód: 2505495
Kód dod.: 328686
EAN: 8591235093452
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Kód: 2503148
Kód dod.: 356205
EAN: 8594040502553
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7005 šedá myší, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7005 šedá myší, 400 ml
Kód: 2503555
Kód dod.: 107066
EAN: 4009506097053
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0421 světle modrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0421 světle modrá, 700 g
Kód: 2504001
Kód dod.: 355966
EAN: 8592474018862
 
299 Kč
333 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.