cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
Kód: 2503611
Kód dod.: 107018
EAN: 4009506093031
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
-9%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0620 žlutá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0620 žlutá, 700 g
Kód: 2504006
Kód dod.: 355998
EAN: 8592474019067
 
349 Kč
385 Kč
498.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 0,3 kg
Kód: 2506436
Kód dod.: 355871
EAN: 8592474101243
 
161 Kč
536.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0660 okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0660 okrová, 700 g
Kód: 2503992
Kód dod.: 355895
EAN: 8592474019333
 
289 Kč
322 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
-5%Sleva
OVO obtisky na vajíčka moderní, 12 motivů, 1 arch
Druchema Ovo®
OVO obtisky na vajíčka moderní, 12 motivů, 1 arch
Kód: 2600134
Kód dod.: 976006
EAN: 8594825003305
 
19.90 Kč
20.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obtisky na velikonoční vajíčka s různými motivy jsou krásnou a tradiční technologií zdobení velikonočních vajíček.
Končící produkty
Artdeco High Precision Liquid Liner tekutá konturovací tužka na oči 01 Black 0,55 ml
Artdeco
Artdeco High Precision Liquid Liner tekutá konturovací tužka na oči 01 Black 0,55 ml
Kód: 87047
Kód dod.: 240.01
EAN: 4019674240014
 
600 Kč
600 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá konturovací tužka High Precision Liquid vám umožní dosáhnout perfektního výsledku, i pokud je
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501557
Kód dod.: 794650
EAN: 8720182540621
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro krepaté a poškozené vlasy!
-8%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Kód: 2505143
Kód dod.: 502980
EAN: 8411519772203
 
245 Kč
265 Kč
844.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
Nubian OF 15 Sprej suchý olej na opalování, 200 ml
Nubian
Nubian OF 15 Sprej suchý olej na opalování, 200 ml
Kód: 2600256
Kód dod.: 815208
EAN: 8586000081925
 
319.90 Kč
1 599.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Olej na opalování s ochranným faktorem 15 ve spreji.
-8%Sleva
Astrid neviditelný suchý sprej na opalování OF 50, 150 ml
Astrid
Astrid neviditelný suchý sprej na opalování OF 50, 150 ml
Kód: 2601311
Kód dod.: 815036
EAN: 8592297010876
 
269.90 Kč
294.90 Kč
1 799.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoká ochrana, inovativní sluneční technologie UVA UVB IR VL, kokosový olej ze 100% udržitelných zdrojů, okamžitý chladivý efekt až -2 °C, odolný proti písku, vysoce voděodolný, vegan, nelepivé složení.
Důbrava Akypo suchá pěna na ruční čištění koberců, 500 ml
Důbrava Akypo
Důbrava Akypo suchá pěna na ruční čištění koberců, 500 ml
Kód: 07913
Kód dod.: 713140
EAN: 8594005500372
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akypo suchá pěna na ruční čištění koberců, potahových látek a čalounění 500 ml slouží k ručnímu čištění koberců i vlněných, čalounění a potahových látek. Neutralizuje pachy.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pro kudrnaté vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pro kudrnaté vlasy, 250 ml
Kód: 2501587
Kód dod.: 794631
EAN: 8720182541291
 
69.90 Kč
79.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active Fusion obohacené o magickou trojici ingrediencí: makadamiový olej, známý tím, že poskytuje výživu a bojuje proti krepatění.
Gliss denní olejový elixír pro poškozené a suché vlasy, 75 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss denní olejový elixír pro poškozené a suché vlasy, 75 ml
Kód: 2504701
Kód dod.: 855264
EAN: 9000100695732
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro poškozené a suché vlasy - denní olejový elixír - S ARGANOVÝM OLEJEM a VITAMINEM E: pro regeneraci a obnovu poškozených vlasů, vlasům dodá ochranu a vrátí lesk.
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, černý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, černý, 290 ml
Kód: 2505144
Kód dod.: 502978
EAN: 8411519772210
 
245 Kč
844.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
AKCE
-10%Sleva
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Kód: 2504450
Kód dod.: 502989
EAN: 8411519772425
 
149 Kč
165 Kč
1 192Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na sklenářské práce, truhlářské práce, instalace světlíků, nepropustné spáry a dilatační spáry, trhliny a praskliny, sprchové závěsy, luxfery, sendvičové desky a izolace, kovové a plastové části, karavany a lodě.
AKCE
-11%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Ceyc
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Kód: 2505142
Kód dod.: 502982
EAN: 8411519772265
 
219 Kč
245 Kč
755.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Kód: 2602636
Kód dod.: ES598202
EAN: 4059729598202
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům šťavnatý a zářivý finiš díky limitované edici essence Say It With Juicy Big Hug Juicy B
-1%Sleva
Picea pracovní rukavice kombi dámské velikost 8
Neuvedeno
Picea pracovní rukavice kombi dámské velikost 8
Kód: 2508748
Kód dod.: 598875
EAN: 8591940075200
 
179 Kč
180 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Picea pracovní rukavice kombi jsou určeny pro ochranu rukou při práci v domácnosti i na zahradě. Poskytují pohodlné nošení a dobrý úchop při manipulaci s nářadím nebo materiálem.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Kód: 2505476
Kód dod.: 359090
EAN: 8592474100871
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Kód: 87096
Kód dod.: 30.524
EAN: 4019674305249
 
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro skvělé výsledky! Jednotlivé stíny se dodávají v praktickém magnetickém
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 03, průměr 4,8 cm, výška 12 cm, hoření 35 h, 110 g
Bony
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 03, průměr 4,8 cm, výška 12 cm, hoření 35 h, 110 g
Kód: 2501907
Kód dod.: 962252
EAN: 8595177800444
 
14.90 Kč
135.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň venkovních hřbitovních svíček o objemu 110 g s dobou hoření cca 35 hodin dle klimatických podmínek. Spalujte na nehořlavé podložce. Určeno pro venkovní použití. Kvalitní český výrobek.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Kód: 2504345
Kód dod.: 328637
EAN: 8591235045802
 
394 Kč
656.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
PATTEX One For All High Tack univerzální montážní lepidlo bílé, 440 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All High Tack univerzální montážní lepidlo bílé, 440 g
Kód: 2505415
Kód dod.: 501990
EAN: 9000101141146
 
185 Kč
420.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkové bílé univerzální montážní lepidlo můžete použít v interiéru i exteriéru.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.