cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Omino Bianco, suchá pěna na koberce a čalounění, 300 ml
Omino Bianco
Omino Bianco, suchá pěna na koberce a čalounění, 300 ml
Kód: 58667
Kód dod.: 713030
EAN: 8003650030320
100%
109.90 Kč
366.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omino Bianco suchá pěna na koberce a čalounění je spolehlivý čistič na koberce a textilie. Má velmi snadné použití díky kartáči, který je umístěn na víčku láhve.
AKCE
-9%Sleva
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504458
Kód dod.: 961057
EAN: 4008496675111
 
99 Kč
108.90 Kč
12.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné baterie malých rozměrů Varta pro použití v přístrojích s velkou energetickou spotřebou, jako jsou hračky, audiopřístroje, elektronické hry apod.
AKCE
-9%Sleva
Varta High Energy, baterie AA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, baterie AA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504459
Kód dod.: 961058
EAN: 4008496574018
 
99 Kč
108.90 Kč
12.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AA - silná baterie malých rozměrů od Varty pro použití v přístrojích s velkou energetickou spotřebou, jako jsou hračky, audiopřístroje, elektronické hry apod.
-5%Sleva
OVO obtisky na vajíčka moderní, 12 motivů, 1 arch
Druchema Ovo®
OVO obtisky na vajíčka moderní, 12 motivů, 1 arch
Kód: 2600134
Kód dod.: 976006
EAN: 8594825003305
 
19.90 Kč
20.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obtisky na velikonoční vajíčka s různými motivy jsou krásnou a tradiční technologií zdobení velikonočních vajíček.
AKCE
-10%Sleva
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Kód: 2504450
Kód dod.: 502989
EAN: 8411519772425
 
149 Kč
165 Kč
1 192Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na sklenářské práce, truhlářské práce, instalace světlíků, nepropustné spáry a dilatační spáry, trhliny a praskliny, sprchové závěsy, luxfery, sendvičové desky a izolace, kovové a plastové části, karavany a lodě.
AKCE
-11%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Ceyc
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Kód: 2505142
Kód dod.: 502982
EAN: 8411519772265
 
219 Kč
245 Kč
755.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Kód: 2502057
Kód dod.: 962518
EAN: 5906927016016
 
164.90 Kč
3.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi kvalitní čajové svíčky s vyšším kalíškem a tím i prodlouženou dobou hoření. Výhodný poměr cena / doba hoření.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Kód: 2503758
Kód dod.: 359100
EAN: 8592474003189
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 08 Mocha Glow 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 08 Mocha Glow 4 ml
Kód: 2500406
 
EAN: 4059729518736
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento olej na rty Hydra Kiss od essence zanechává na rtech nelepivý finiš s vysokým leskem. Spojení
-1%Sleva
Picea pracovní rukavice kombi dámské velikost 8
Neuvedeno
Picea pracovní rukavice kombi dámské velikost 8
Kód: 2508748
Kód dod.: 598875
EAN: 8591940075200
 
179 Kč
180 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Picea pracovní rukavice kombi jsou určeny pro ochranu rukou při práci v domácnosti i na zahradě. Poskytují pohodlné nošení a dobrý úchop při manipulaci s nářadím nebo materiálem.
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Kód: 87096
Kód dod.: 30.524
EAN: 4019674305249
 
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro skvělé výsledky! Jednotlivé stíny se dodávají v praktickém magnetickém
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 03, průměr 4,8 cm, výška 12 cm, hoření 35 h, 110 g
Bony
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 03, průměr 4,8 cm, výška 12 cm, hoření 35 h, 110 g
Kód: 2501907
Kód dod.: 962252
EAN: 8595177800444
 
14.90 Kč
135.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň venkovních hřbitovních svíček o objemu 110 g s dobou hoření cca 35 hodin dle klimatických podmínek. Spalujte na nehořlavé podložce. Určeno pro venkovní použití. Kvalitní český výrobek.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 750 ml
Kód: 2500643
Kód dod.: 197286
EAN: 8595073021530
 
352 Kč
469.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0110 středně šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0110 středně šedá, 600 ml
Kód: 2504115
Kód dod.: 328322
EAN: 8595073022292
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 4 l
Kód: 2505495
Kód dod.: 328686
EAN: 8591235093452
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Kód: 2503148
Kód dod.: 356205
EAN: 8594040502553
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7005 šedá myší, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7005 šedá myší, 400 ml
Kód: 2503555
Kód dod.: 107066
EAN: 4009506097053
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0421 světle modrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0421 světle modrá, 700 g
Kód: 2504001
Kód dod.: 355966
EAN: 8592474018862
 
299 Kč
333 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0510 světle zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0510 světle zelená, 700 g
Kód: 2504003
Kód dod.: 355978
EAN: 8592474018930
 
299 Kč
333 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-9%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0566 zelená plotová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0566 zelená plotová, 700 g
Kód: 2505477
Kód dod.: 355878
EAN: 8592474101700
 
339 Kč
373 Kč
484.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 střešní antracit, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 střešní antracit, 700 g
Kód: 2506456
Kód dod.: 356023
EAN: 8592474101762
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2009 oranžová dopravní, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2009 oranžová dopravní, 400 ml
Kód: 2503551
Kód dod.: 107060
EAN: 4009506092096
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 4 l
Kód: 2504369
Kód dod.: 328659
EAN: 8591235045918
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2507341
Kód dod.: 855291
EAN: 9000101725896
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační vlasová kúra se systémem HAPTIQ, který vytváří mikrovazby a posiluje vlasovou strukturu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.