cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Bella Happy Maxi 4 dětské pleny jednorázové 8-14 kg, 44 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi 4 dětské pleny jednorázové 8-14 kg, 44 ks
Kód: 2308341
Kód dod.: 911396
EAN: 5900516605438
 
329.90 Kč
7.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plenky Happy ve velikosti Maxi jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 8 až 18 kg. Jejich unikátní vlastnosti přizpůsobené potřebám dětí v této vývojové fázi zaručují optimální ochranu a pocit maximálního pohodlí.
Bella Happy Maxi Plus 4+ dětské pleny jednorázové 9-15 kg, 40 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi Plus 4+ dětské pleny jednorázové 9-15 kg, 40 ks
Kód: 2308342
Kód dod.: 911397
EAN: 5900516605476
 
329.90 Kč
8.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velikost Maxi Plus je určena pro děti, kterým nesedí velikost Maxi. Je doporučována dětem od 9 do 15 kg. Jejich unikátní vlastnosti přizpůsobené potřebám dětí v této vývojové fázi zaručují optimální ochranu a pocit maximálního pohodlí.
REMAL univerzální penetrace V1307, 1 kg
REMAL
REMAL univerzální penetrace V1307, 1 kg
Kód: 2500588
Kód dod.: 430062
EAN: 8591235032079
 
57.90 Kč
57.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako základní penetrační nátěr na savé podklady (omítky, dřevo atd.) pro snížení savosti a zároveň zlepšení přilnavosti vrchního nátěru malířskou barvou Remal.
PATTEX Lepidlo 100 % univerzální 100 g
Henkel Pattex®
PATTEX Lepidlo 100 % univerzální 100 g
Kód: 2507554
Kód dod.: 501946
EAN: 4015000420099
 
189 Kč
1 890Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex 100% – Silné, flexibilní a spolehlivé lepidlo pro každou situaci.
REMAL univerzální penetrace V1307, 5 kg
REMAL
REMAL univerzální penetrace V1307, 5 kg
Kód: 2503261
Kód dod.: 430060
EAN: 8591235021684
 
222 Kč
44.4Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako základní penetrační nátěr na savé podklady (omítky, dřevo atd.) pro snížení savosti a zároveň zlepšení přilnavosti vrchního nátěru malířskou barvou Remal.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2503450
Kód dod.: 400633
EAN: 8591235066197
 
909 Kč
50.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500312
Kód dod.: 400878
EAN: 8591235090284
 
73.90 Kč
73.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
AKCE
-10%Sleva
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504610
Kód dod.: 400831
EAN: 8591235066111
 
229 Kč
255 Kč
57.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Kód: 2503631
Kód dod.: 511168
EAN: 8595152112210
 
54.90 Kč
219.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
SOICRAT univerzální penetrace stavební 2802A, 1 kg
Soicrat
SOICRAT univerzální penetrace stavební 2802A, 1 kg
Kód: 2500333
Kód dod.: 429919
EAN: 8591235030099
 
75.90 Kč
75.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální penetrační nátěr na savé podklady (omítka, beton, dřevo atd.) pro snížení savosti a zároveň zlepšení přilnavosti vrchního nátěru disperzní barvou (Latex, Bakrylex email, Barlet akrylát, Bakrylex lak).
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 790 oranžová, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 790 oranžová, 5 + 1 kg
Kód: 2505257
Kód dod.: 401143
EAN: 8591235091465
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
PATTEX Wood Standard, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, 750 g
Kód: 2507577
Kód dod.: 500362
EAN: 5997272382970
 
225 Kč
300Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Wood Standard je disperzní lepidlo vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď Tyrkys, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď Tyrkys, 5+1 kg
Kód: 2506068
Kód dod.: 401280
EAN: 8591235096668
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď Pomněnka, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď Pomněnka, 5+1 kg
Kód: 2506070
Kód dod.: 401278
EAN: 8591235096675
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
AKCE
REMAL hloubková penetrace V1308M, 5 kg
REMAL
REMAL hloubková penetrace V1308M, 5 kg
Kód: 2502067
Kód dod.: 430071
EAN: 8591235069907
 
265 Kč
53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hloubková penetrace pro sjednocení podkladu a jeho nasákavosti před nátěry vnitřních omítek nebo fasád, lepením obkladů a dlažeb, vyrovnáváním podlah samonivelačními hmotami, lokálními opravami podkladních betonů apod.
Het Klasik Premium malířská barva, 7+1 kg
Het
Het Klasik Premium malířská barva, 7+1 kg
Kód: 2506911
Kód dod.: 400371
EAN: 8595614514651
 
482 Kč
60.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce bílá interiérová malířská barva určená k nátěrům stěn a stropů, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek a další.
Bella Happy Junior 5 dětské pleny jednorázové 11-18 kg, 38 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Junior 5 dětské pleny jednorázové 11-18 kg, 38 ks
Kód: 2308343
Kód dod.: 911398
EAN: 5900516605513
 
329.90 Kč
8.68Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Navržena pro malé objevitele, kteří dělají své první krůčky. Je vhodná pro děti od 11 do 18 kg.
AKCE
REMAL hloubková penetrace V1308M, 1 kg
REMAL
REMAL hloubková penetrace V1308M, 1 kg
Kód: 2504662
Kód dod.: 430069
EAN: 8591235069891
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hloubková penetrace pro sjednocení podkladu a jeho nasákavosti před nátěry vnitřních omítek nebo fasád, lepením obkladů a dlažeb, vyrovnáváním podlah samonivelačními hmotami, lokálními opravami podkladních betonů apod.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503719
Kód dod.: 400817
EAN: 8591235036428
 
759 Kč
30.36Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503716
Kód dod.: 400829
EAN: 8591235036350
 
1 615 Kč
40.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Kód: 2506362
Kód dod.: 519154
EAN: 9000100913072
 
139 Kč
496.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Bitumenový střešní tmel je odolná a pružná těsnicí hmota pro opravy střech, základů a izolací, která spolehlivě odolá vlhkosti, UV záření i mechanickému zatížení.
AKCE
-9%Sleva
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503720
Kód dod.: 400827
EAN: 8591235036411
 
889 Kč
979 Kč
35.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
AKCE
-10%Sleva
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2503703
Kód dod.: 400824
EAN: 8591235036145
 
309 Kč
345 Kč
41.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL hloubková penetrace protiplísňová V1311, 5 kg
REMAL
REMAL hloubková penetrace protiplísňová V1311, 5 kg
Kód: 2505131
Kód dod.: 430094
EAN: 8591235088168
 
324 Kč
64.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrace proti plísni preventivně omezuje tvorbu plísní díky aktivním fungicidním složkám. Pro hloubkové zpevnění podkladu, sjednocení jeho nasákavosti a zvýšení přilnavosti povrchu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.