cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2009 oranžová dopravní, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2009 oranžová dopravní, 400 ml
Kód: 2503551
Kód dod.: 107060
EAN: 4009506092096
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 4 l
Kód: 2504369
Kód dod.: 328659
EAN: 8591235045918
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2507341
Kód dod.: 855291
EAN: 9000101725896
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační vlasová kúra se systémem HAPTIQ, který vytváří mikrovazby a posiluje vlasovou strukturu.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 600 ml
Kód: 2504504
Kód dod.: 328673
EAN: 8591235056723
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Kód: 2502057
Kód dod.: 962518
EAN: 5906927016016
 
164.90 Kč
3.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi kvalitní čajové svíčky s vyšším kalíškem a tím i prodlouženou dobou hoření. Výhodný poměr cena / doba hoření.
-1%Sleva
Picea pracovní rukavice kombi dámské velikost 8
Neuvedeno
Picea pracovní rukavice kombi dámské velikost 8
Kód: 2508748
Kód dod.: 598875
EAN: 8591940075200
 
179 Kč
180 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Picea pracovní rukavice kombi jsou určeny pro ochranu rukou při práci v domácnosti i na zahradě. Poskytují pohodlné nošení a dobrý úchop při manipulaci s nářadím nebo materiálem.
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 03, průměr 4,8 cm, výška 12 cm, hoření 35 h, 110 g
Bony
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 03, průměr 4,8 cm, výška 12 cm, hoření 35 h, 110 g
Kód: 2501907
Kód dod.: 962252
EAN: 8595177800444
 
14.90 Kč
135.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň venkovních hřbitovních svíček o objemu 110 g s dobou hoření cca 35 hodin dle klimatických podmínek. Spalujte na nehořlavé podložce. Určeno pro venkovní použití. Kvalitní český výrobek.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Kód: 2503758
Kód dod.: 359100
EAN: 8592474003189
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 112 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 112 g
Kód: 2507967
Kód dod.: 773129
EAN: 5000204414875
 
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle vnese do vašeho domova kouzelnou zimní atmosféru.
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 204 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 204 g
Kód: 2508758
Kód dod.: 773155
EAN: 5000204415179
 
244.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade Winter Berries přináší do vašeho domova sváteční atmosféru díky své ovocné a sladké vůni.
Batiste Original suchý šampon na vlasy pro všechny typy vlasů 200 ml
Batiste
Batiste Original suchý šampon na vlasy pro všechny typy vlasů 200 ml
Kód: 67696
Kód dod.: BA527481
EAN: 5010724527481
100%
139.90 Kč
699.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Original je suchý šampon, který rychle a efektivně osvěží vlasy bez nutnosti použití vody.
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 08 Mocha Glow 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 08 Mocha Glow 4 ml
Kód: 2500406
 
EAN: 4059729518736
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento olej na rty Hydra Kiss od essence zanechává na rtech nelepivý finiš s vysokým leskem. Spojení
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Kód: 87096
Kód dod.: 30.524
EAN: 4019674305249
 
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro skvělé výsledky! Jednotlivé stíny se dodávají v praktickém magnetickém
Důbrava Akypo suchá pěna na ruční čištění koberců, 500 ml
Důbrava Akypo
Důbrava Akypo suchá pěna na ruční čištění koberců, 500 ml
Kód: 07913
Kód dod.: 713140
EAN: 8594005500372
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akypo suchá pěna na ruční čištění koberců, potahových látek a čalounění 500 ml slouží k ručnímu čištění koberců i vlněných, čalounění a potahových látek. Neutralizuje pachy.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pro kudrnaté vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pro kudrnaté vlasy, 250 ml
Kód: 2501587
Kód dod.: 794631
EAN: 8720182541291
 
69.90 Kč
79.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active Fusion obohacené o magickou trojici ingrediencí: makadamiový olej, známý tím, že poskytuje výživu a bojuje proti krepatění.
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, černý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, černý, 290 ml
Kód: 2505144
Kód dod.: 502978
EAN: 8411519772210
 
245 Kč
844.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
Gliss denní olejový elixír pro poškozené a suché vlasy, 75 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss denní olejový elixír pro poškozené a suché vlasy, 75 ml
Kód: 2504701
Kód dod.: 855264
EAN: 9000100695732
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro poškozené a suché vlasy - denní olejový elixír - S ARGANOVÝM OLEJEM a VITAMINEM E: pro regeneraci a obnovu poškozených vlasů, vlasům dodá ochranu a vrátí lesk.
Ceys Triaction Total Tech zvládne všechno, lepidlo v tubě 10 g
Ceys®
Ceys Triaction Total Tech zvládne všechno, lepidlo v tubě 10 g
Kód: 2504076
Kód dod.: 502986
EAN: 8411519772289
 
107 Kč
10 700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
CEYS Triaction Total Tech je univerzální montážní lepidlo určené ke spojování a opravám různých materiálů.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pro suché a lámavé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pro suché a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 2501585
Kód dod.: 794635
EAN: 8720182541277
 
69.90 Kč
79.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon pro suché a lámavé vlasy s 93 % složek přírodního původu! 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Kód: 2503813
Kód dod.: 202364
EAN: 8595073021097
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0540 tmavě zelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0540 tmavě zelená, 0,7 kg
Kód: 2503154
Kód dod.: 356245
EAN: 8594040502591
 
266 Kč
289 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 4 l
Kód: 2503808
Kód dod.: 198720
EAN: 8595073020618
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0100 bílá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0100 bílá, 700 g
Kód: 2500190
Kód dod.: 355800
EAN: 8592474019142
 
289 Kč
322 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 750 ml
Kód: 2500631
Kód dod.: 193734
EAN: 8595073021004
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.