cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Kód: 2503898
Kód dod.: 198993
EAN: 8595073020663
 
2 859 Kč
317.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0620 žlutá, 2,5 l
REMAL
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0620 žlutá, 2,5 l
Kód: 2504364
Kód dod.: 328645
EAN: 8591235045840
 
1 415 Kč
566Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 střešní antracit, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 střešní antracit, 700 g
Kód: 2506456
Kód dod.: 356023
EAN: 8592474101762
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2009 oranžová dopravní, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2009 oranžová dopravní, 400 ml
Kód: 2503551
Kód dod.: 107060
EAN: 4009506092096
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 4 l
Kód: 2504369
Kód dod.: 328659
EAN: 8591235045918
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2507341
Kód dod.: 855291
EAN: 9000101725896
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační vlasová kúra se systémem HAPTIQ, který vytváří mikrovazby a posiluje vlasovou strukturu.
-5%Sleva
Essence Extreme Shine Volume lesk na rty 17 Mocha Mingle 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine Volume lesk na rty 17 Mocha Mingle 5 ml
Kód: 2502306
Kód dod.: ES543004
EAN: 4059729543004
 
55 Kč
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte produkt, který vašim rtům dodá nepřehlédnutelný lesk, plnější objem a zároveň se příjemně no
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, červenohnědá mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, červenohnědá mat, 5 kg
Kód: 2503429
Kód dod.: 328760
EAN: 8595002316218
 
1 409 Kč
281.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti vzniku koroze.
Privos vinné kvasinky univerzální, pro modré odrůdy, 10 g
Privos
Privos vinné kvasinky univerzální, pro modré odrůdy, 10 g
Kód: 2502085
Kód dod.: 934951
EAN: 8594033110192
 
29.90 Kč
2 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální kvasinky určeny pro všechny modré odrůdy révy vinné. Dávka 10 g kvasinek na 100 litrů moštu vyprodukuje optimální množství životaschopných kvasinek.
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pro suché a lámavé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pro suché a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 2501585
Kód dod.: 794635
EAN: 8720182541277
 
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon pro suché a lámavé vlasy s 93 % složek přírodního původu! 0% silikony, barviva, minerální oleje.
Ceys Triaction Total Tech zvládne všechno, lepidlo v tubě 10 g
Ceys®
Ceys Triaction Total Tech zvládne všechno, lepidlo v tubě 10 g
Kód: 2504076
Kód dod.: 502986
EAN: 8411519772289
 
107 Kč
10 700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
CEYS Triaction Total Tech je univerzální montážní lepidlo určené ke spojování a opravám různých materiálů.
AKCE
-1%Sleva
Aura čajová svíčka, 30 ks
Bispol®
Aura čajová svíčka, 30 ks
Kód: 2502387
Kód dod.: 962490
EAN: 5906927030159
100%
64 Kč
64.90 Kč
2.13Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní čajová svíčka, plně naplněná, v hliníkovém kalíšku.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Kód: 2602632
Kód dod.: ES598288
EAN: 4059729598288
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům svěží ovocný nádech díky limitované edici essence Say It With Juicy Hello Cutie! Juicy
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Kód: 2505482
Kód dod.: 359102
EAN: 8592474100741
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0100 bílá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0100 bílá, 700 g
Kód: 2500190
Kód dod.: 355800
EAN: 8592474019142
 
322 Kč
460Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 750 ml
Kód: 2500631
Kód dod.: 193734
EAN: 8595073021004
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2210 okr tmavý, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2210 okr tmavý, 750 ml
Kód: 2500623
Kód dod.: 191275
EAN: 8595073020670
100%
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 4 l
Kód: 2503808
Kód dod.: 198720
EAN: 8595073020618
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 chromová žluť, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 chromová žluť, 600 ml
Kód: 2503852
Kód dod.: 195342
EAN: 8595073013887
 
332 Kč
553.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2210 okr tmavý, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2210 okr tmavý, 600 ml
Kód: 2503844
Kód dod.: 191271
EAN: 8595073013696
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonova kost, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonova kost, 4 l
Kód: 2503908
Kód dod.: 202820
EAN: 8595073021196
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
Kód: 2508063
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 4 l
Kód: 2504359
Kód dod.: 328629
EAN: 8591235045765
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Kód: 2503813
Kód dod.: 202364
EAN: 8595073021097
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.