cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
104.90 Kč
109.90 Kč
1 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametově hebký dotek máte na dosah ruky! Dopřejte pokožce svých rukou výjimečnou péči a intenzivní výživu po celých 24 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Krém na ruce Intensive Care.
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Kód: 2501942
Kód dod.: 794675
EAN: 8720181399411
 
74.90 Kč
749Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glysolid krém na ruce Classica z itálie je bohatý pečující balzám na ruce se zvláčňujícími oleji a 38% glycerinu pro okamžitý pocit hebkosti a hydratace, když jsou vaše ruce suché a unavené.
-7%Sleva
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ruce jsou vaší vizitkou. Pečujte o ně! Zklidňující složení s aloe vera dlouhodobě pečuje o suché ruce, zanechává je hebké a připravené k pohlazení: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
-9%Sleva
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2505276
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
19.90 Kč
21.90 Kč
199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2506106
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
22 Kč
220Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
Regina Placenta jelení lůj s placentou 3,1 g
Detecha® Regina®
Regina Placenta jelení lůj s placentou 3,1 g
Kód: 14659
Kód dod.: 823552
EAN: 8595002305618
80%
36.90 Kč
7 380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační a pokožku zvláčňující přípravek sloužící k ochraně rtů před nepříznivými povětrnostními vlivy. Aktivní složkou jsou placentární extrakt a lanolín, které rty regenerují a zvláčňují.
Astrid Pomáda růžová balzám na rty, 3g
Astrid
Astrid Pomáda růžová balzám na rty, 3g
Kód: 1700847
Kód dod.: 823505
EAN: 85958791
97%
29.90 Kč
9 966.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty s vitaminem E, růžová.
Helle S.O.S. balzám na rty, 3,7 g
Helle®
Helle S.O.S. balzám na rty, 3,7 g
Kód: 2108795
Kód dod.: H201112
EAN: 8594006004077
 
27.90 Kč
6 975Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný balzám na rty s kakaovým máslem na popraskané rty i k prevenci.
AKCE
-20%Sleva
Labello Watermelon Shine tónovací balzám na rty, 4,8 g
Labello®
Labello Watermelon Shine tónovací balzám na rty, 4,8 g
Kód: 2401256
Kód dod.: 823534
EAN: 9005800363035
 
59.90 Kč
74.90 Kč
11 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Milujete vůni melounů a léto si bez nich ani nedovedete představit? Pak budete milovat i tónovací balzám Labello! Jeho barevné pigmenty propůjčí vašim rtům jemné zbarvení a oslnivý lesk.
Labello Hyaluron Rosé hydratační balzám na rty, 5,2 g
Labello®
Labello Hyaluron Rosé hydratační balzám na rty, 5,2 g
Kód: 2404693
Kód dod.: 88071
EAN: 9005800365190
 
114.90 Kč
22 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty s kyselinou hyaluronovou pro dokonale hydratované rty.
Essence Juicy Bomb balzám na rty 03 Time To Pitaya 2,5g
Essence
Essence Juicy Bomb balzám na rty 03 Time To Pitaya 2,5g
Kód: 2405668
 
EAN: 4059729490506
 
-
22 666.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám Juicy Bomb Glossy Butter od značky essence dodá vašim rtům zářivý lesk. Tento zkosený balzám
Blistex ochranný balzám na rty s agáve, 3,7 g
Blistex®
Blistex ochranný balzám na rty s agáve, 3,7 g
Kód: 2500293
 
EAN: 8594044644617
 
94.90 Kč
23 725Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný balzám na rty Blistex s agáve nabízí šetrnou a účinnou péči pro suché a podrážděné rty.
Helle Višeň balzám na rty, 3,7 g
Helle®
Helle Višeň balzám na rty, 3,7 g
Kód: 2505647
Kód dod.: 823615
EAN: 8594006000857
 
27.90 Kč
6 975Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný balzám na rty s višňovou příchutí. Díky účinné kombinaci UVA a UVB filtrů chrání rty před škodlivými vlivy UV záření.
-4%Sleva
Labello Original balzám na rty, 2 × 4,8 g
Labello®
Labello Original balzám na rty, 2 × 4,8 g
Kód: 2504654
Kód dod.: 823532
EAN: 9005800362878
 
119.90 Kč
124.90 Kč
11 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si to nejlepší v péči o rty. Pečující složení s bambuckým máslem a panthenolem se postará o intenzivní péči a ochranu. Balení 2 ks.
-8%Sleva
Labello balzám na rty a tváře Caring Beauty Lip & Cheek Red OF 30
Labello®
Labello balzám na rty a tváře Caring Beauty Lip & Cheek Red OF 30
Kód: 2601044
Kód dod.: 823575
EAN: 6001051006137
 
119.90 Kč
129.90 Kč
23 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémové složení balzámu na rty a tváře dodá intenzivní barvu bez vysoušení a poskytuje 24h hydrataci. Pomáhá chránit před ztrátou kolagenu díky sluneční ochraně s OF 30.
Green Pharmacy Balzám na rty Brusinka 3,6g
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Balzám na rty Brusinka 3,6g
Kód: 2602351
Kód dod.: 824001
EAN: 8588006036985
 
30 Kč
7 500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Brusinka je vyživující balzám na rty s brusinkovými extrakty, jojobovým olejem a SPF 10, který pomáhá udržet rty hebké, hydratované a chráněné po celý den.
AKCE
Green Pharmacy Aloe Vera a Limetka hydratační balzám na rty, 3,6 g
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Aloe Vera a Limetka hydratační balzám na rty, 3,6 g
Kód: 2602350
Kód dod.: 824000
EAN: 8588006036961
 
30 Kč
7 500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Aloe Vera a Limetka je hydratační balzám na rty s aloe vera, který pomáhá udržet rty jemné, vláčné a chráněné před vysušováním.
Herbavera Urea krém na nohy, 80 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Urea krém na nohy, 80 ml
Kód: 2506211
Kód dod.: 822063
EAN: 8594009476222
 
44.90 Kč
561.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na nohy s obsahem 20 % Urea a rozmarýnem.
Dixi vlasový olej na světlé vlasy, 60 ml
Dixi
Dixi vlasový olej na světlé vlasy, 60 ml
Kód: 75731
Kód dod.: 857023
EAN: 8586000085022
93%
34.90 Kč
581.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro všechny typy vlasů, posiluje je, dodává jim lesk a zdravý vzhled, ošetřuje jejich a vyživuje.
Atlantic Expert zubní kartáček Ultra Soft, 1 ks
Atlantic®
Atlantic Expert zubní kartáček Ultra Soft, 1 ks
Kód: 1904908
Kód dod.: 2512221
EAN: 8594035001450
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáček na zuby Atlantic expert 6580 ultra měkký. Speciální tvar hlavy umožňuje dokonalé a snadné čištění i v těžko dostupných místech.
Spokar 3416 Clinic zubní kartáček, měkký
Spokar®
Spokar 3416 Clinic zubní kartáček, měkký
Kód: 19163
Kód dod.: 895125
EAN: 8593534340602
 
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Větší hlava je osazena vlákny s rovným zástřihem. Prohnuté držadlo se zvlněnou střední částí umožňuje snadné držení, přesnou kontrolu kartáčku při čištění a dobrý dosah ke všem zubům.
Spokar 3416 Clinic zubní kartáček, středně měkký
Spokar®
Spokar 3416 Clinic zubní kartáček, středně měkký
Kód: 19165
Kód dod.: 895126
EAN: 8593534340619
 
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Široce stupňovité zastřižení vláken, ergonomicky tvarované držadlo. Vlákna tynex. Tvrdost vláken střední.
AKCE
-17%Sleva
Coraga fixační krém pro svěží dech, 40 g
Corega
Coraga fixační krém pro svěží dech, 40 g
Kód: 61737
Kód dod.: 900017
EAN: 5054563214157
 
99.90 Kč
119.90 Kč
2 497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Svěží Extra Silný – fixační krém pro pevné držení zubní náhrady.
Atlantic zubní kartáček Klasik střední, 1 ks
Atlantic®
Atlantic zubní kartáček Klasik střední, 1 ks
Kód: 2102221
Kód dod.: 896505
EAN: 8594035001344
 
14.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní kartáček Atlantic Klasik s velkým počtem svazků čistících vláken se vyrábí v souladu s mezinárodní normou podle nejnovějších lékařských a vědeckých poznatků.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.