cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
APEKO tekuté lepidlo na tapety, 1 l
Apeko
APEKO tekuté lepidlo na tapety, 1 l
Kód: 2501668
Kód dod.: 500835
EAN: 8595073023220
 
40.90 Kč
43.90 Kč
40.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepidlo na tapety k lepení tapet reflexních, papírových a PVC s papírovou podložkou v interiérech na dřevo, kov, beton, omítky, aglomerované dřevěné materiály a jim podobné podklady.
Het Klasik Premium malířská barva, 15+3 kg
Het
Het Klasik Premium malířská barva, 15+3 kg
Kód: 2506508
Kód dod.: 400373
EAN: 8595614514668
 
995 Kč
55.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce bílá interiérová malířská barva určená k nátěrům stěn a stropů, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek a další.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2503703
Kód dod.: 400824
EAN: 8591235036145
 
345 Kč
46Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL hloubková penetrace protiplísňová V1311, 5 kg
REMAL
REMAL hloubková penetrace protiplísňová V1311, 5 kg
Kód: 2505131
Kód dod.: 430094
EAN: 8591235088168
 
324 Kč
64.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrace proti plísni preventivně omezuje tvorbu plísní díky aktivním fungicidním složkám. Pro hloubkové zpevnění podkladu, sjednocení jeho nasákavosti a zvýšení přilnavosti povrchu.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2503450
Kód dod.: 400633
EAN: 8591235066197
 
909 Kč
50.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500312
Kód dod.: 400878
EAN: 8591235090284
 
73.90 Kč
73.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504610
Kód dod.: 400831
EAN: 8591235066111
 
255 Kč
63.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503704
Kód dod.: 400826
EAN: 8591235036138
 
615 Kč
41Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504609
Kód dod.: 400821
EAN: 8591235066098
 
205 Kč
51.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500211
Kód dod.: 400612
EAN: 8591235022735
 
63.90 Kč
63.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500212
Kód dod.: 400600
EAN: 8591235028270
 
49.90 Kč
49.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL hloubková penetrace protiplísňová V1311, 1 kg
REMAL
REMAL hloubková penetrace protiplísňová V1311, 1 kg
Kód: 2501211
Kód dod.: 430090
EAN: 8591235088151
 
79.90 Kč
79.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrace proti plísni preventivně omezuje tvorbu plísní díky aktivním fungicidním složkám. Pro hloubkové zpevnění podkladu, sjednocení jeho nasákavosti a zvýšení přilnavosti povrchu.
Bella Happy Junior 5 dětské pleny jednorázové 11-18 kg, 38 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Junior 5 dětské pleny jednorázové 11-18 kg, 38 ks
Kód: 2308343
Kód dod.: 911398
EAN: 5900516605513
 
329.90 Kč
8.68Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Navržena pro malé objevitele, kteří dělají své první krůčky. Je vhodná pro děti od 11 do 18 kg.
REMAL hloubková penetrace V1308M, 1 kg
REMAL
REMAL hloubková penetrace V1308M, 1 kg
Kód: 2504662
Kód dod.: 430069
EAN: 8591235069891
 
75.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hloubková penetrace pro sjednocení podkladu a jeho nasákavosti před nátěry vnitřních omítek nebo fasád, lepením obkladů a dlažeb, vyrovnáváním podlah samonivelačními hmotami, lokálními opravami podkladních betonů apod.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503719
Kód dod.: 400817
EAN: 8591235036428
 
759 Kč
30.36Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503716
Kód dod.: 400829
EAN: 8591235036350
 
1 615 Kč
40.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Kód: 2506362
Kód dod.: 519154
EAN: 9000100913072
 
139 Kč
496.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Bitumenový střešní tmel je odolná a pružná těsnicí hmota pro opravy střech, základů a izolací, která spolehlivě odolá vlhkosti, UV záření i mechanickému zatížení.
REMAL hloubková penetrace V1308M, 5 kg
REMAL
REMAL hloubková penetrace V1308M, 5 kg
Kód: 2502067
Kód dod.: 430071
EAN: 8591235069907
 
282 Kč
56.4Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hloubková penetrace pro sjednocení podkladu a jeho nasákavosti před nátěry vnitřních omítek nebo fasád, lepením obkladů a dlažeb, vyrovnáváním podlah samonivelačními hmotami, lokálními opravami podkladních betonů apod.
Het Klasik Premium malířská barva, 7+1 kg
Het
Het Klasik Premium malířská barva, 7+1 kg
Kód: 2506911
Kód dod.: 400371
EAN: 8595614514651
 
482 Kč
60.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce bílá interiérová malířská barva určená k nátěrům stěn a stropů, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek a další.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503720
Kód dod.: 400827
EAN: 8591235036411
 
979 Kč
39.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktní lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktní lepidlo, 800 ml
Kód: 62588
Kód dod.: 501146
EAN: 5997272383137
 
379 Kč
473.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na kontaktní lepení s velmi vysokou pevností. Zvláště na lepení kůže, dřeva, gumy, textilií, kovů, překližky, kartonu a různých materiálů z tvrdých umělých hmot. Na lepení izolačních materiálů v prostorách vystavených vyšším teplotám.
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktní lepidlo v tubě, 120 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktní lepidlo v tubě, 120 ml
Kód: 31372
Kód dod.: 501142
EAN: 9000101171174
100%
115 Kč
958.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na kontaktní lepení s velmi vysokou pevností. Zvláště na lepení kůže, dřeva, gumy, textilií, kovů, překližky, kartonu a různých materiálů z tvrdých umělých hmot. Na lepení izolačních materiálů v prostorách vystavených vyšším teplotám.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 250 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 250 g
Kód: 2501669
Kód dod.: 500404
EAN: 8591235093537
 
53.90 Kč
215.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
-1%Sleva
Den Braven Super Glue vteřinové lepidlo, 3 g
Den Braven
Den Braven Super Glue vteřinové lepidlo, 3 g
Kód: 2507161
Kód dod.: 500152
EAN: 8595100100894
 
11.90 Kč
12 Kč
3 966.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepení různých materiálů s velmi rychlým vytvrzovacím účinkem; Lepení tvrdého PVC, pryže, skla, kovů, profilů z APTK-EPDM pro zasklívání; Lepení uvedených materiálů včetně jejich vzájemných kombinací;
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.