cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 600 ml
Kód: 2503840
Kód dod.: 190309
EAN: 8595073013658
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 chromová žluť, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 chromová žluť, 375 ml
Kód: 2503901
Kód dod.: 195324
EAN: 8595073021271
 
219 Kč
584Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0240 hnědá střední, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0240 hnědá střední, 2,5 l
Kód: 2504356
Kód dod.: 328621
EAN: 8591235045727
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 dubová žluť, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 dubová žluť, 600 ml
Kód: 2503853
Kód dod.: 195847
EAN: 8595073013900
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Kód: 2505476
Kód dod.: 359090
EAN: 8592474100871
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Kód: 87096
Kód dod.: 30.524
EAN: 4019674305249
 
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro skvělé výsledky! Jednotlivé stíny se dodávají v praktickém magnetickém
-5%Sleva
Essence Extreme Shine Volume lesk na rty 17 Mocha Mingle 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine Volume lesk na rty 17 Mocha Mingle 5 ml
Kód: 2502306
Kód dod.: ES543004
EAN: 4059729543004
 
55 Kč
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte produkt, který vašim rtům dodá nepřehlédnutelný lesk, plnější objem a zároveň se příjemně no
-1%Sleva
Picea pracovní rukavice kombi dámské velikost 8
Neuvedeno
Picea pracovní rukavice kombi dámské velikost 8
Kód: 2508748
Kód dod.: 598875
EAN: 8591940075200
 
179 Kč
180 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Picea pracovní rukavice kombi jsou určeny pro ochranu rukou při práci v domácnosti i na zahradě. Poskytují pohodlné nošení a dobrý úchop při manipulaci s nářadím nebo materiálem.
Privos vinné kvasinky univerzální, pro modré odrůdy, 10 g
Privos
Privos vinné kvasinky univerzální, pro modré odrůdy, 10 g
Kód: 2502085
Kód dod.: 934951
EAN: 8594033110192
 
29.90 Kč
2 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální kvasinky určeny pro všechny modré odrůdy révy vinné. Dávka 10 g kvasinek na 100 litrů moštu vyprodukuje optimální množství životaschopných kvasinek.
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, červenohnědá mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, červenohnědá mat, 5 kg
Kód: 2503429
Kód dod.: 328760
EAN: 8595002316218
 
1 409 Kč
281.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti vzniku koroze.
Glade Aromatherapy dárkový set (svíčka 170 g + vonné tyčinky 80 ml)
Glade by brise®
Glade Aromatherapy dárkový set (svíčka 170 g + vonné tyčinky 80 ml)
Kód: 2600605
Kód dod.: 980619
EAN: 5000204373547
 
454.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dárkový set Glade Aromatherapy se svíčkou ze sójového vosku a vonnými tyčinkami s esenciálními oleji provoní váš domov dlouhotrvající vůní a navodí příjemnou atmosféru klidu a relaxace.
AKCE
-1%Sleva
Aura čajová svíčka, 30 ks
Bispol®
Aura čajová svíčka, 30 ks
Kód: 2502387
Kód dod.: 962490
EAN: 5906927030159
100%
64 Kč
64.90 Kč
2.13Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní čajová svíčka, plně naplněná, v hliníkovém kalíšku.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Kód: 2602632
Kód dod.: ES598288
EAN: 4059729598288
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům svěží ovocný nádech díky limitované edici essence Say It With Juicy Hello Cutie! Juicy
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
Kód: 2502790
Kód dod.: 355251
EAN: 8590892112513
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva pro vrchní lesklé nátěry dřeva a kovových konstrukcí s výbornou odolností na povětrnosti. Je zvláště vhodný pro nátěry okenních a dveřních rámů a těles ústředního topení.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá mat, 400 ml
Kód: 2501895
Kód dod.: 107003
EAN: 4009506099965
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílá mat ral 9010 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 2,5 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 2,5 l
Kód: 2503943
Kód dod.: 198119
EAN: 8595073023077
 
969 Kč
387.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0100 bílá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0100 bílá, 2,5 l
Kód: 2504350
Kód dod.: 328603
EAN: 8591235045635
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Kód: 2505482
Kód dod.: 359102
EAN: 8592474100741
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pro suché a lámavé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pro suché a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 2501585
Kód dod.: 794635
EAN: 8720182541277
 
69.90 Kč
79.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon pro suché a lámavé vlasy s 93 % složek přírodního původu! 0% silikony, barviva, minerální oleje.
Ceys Triaction Total Tech zvládne všechno, lepidlo v tubě 10 g
Ceys®
Ceys Triaction Total Tech zvládne všechno, lepidlo v tubě 10 g
Kód: 2504076
Kód dod.: 502986
EAN: 8411519772289
 
107 Kč
10 700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
CEYS Triaction Total Tech je univerzální montážní lepidlo určené ke spojování a opravám různých materiálů.
AKCE
-15%Sleva
Carlson Pohlcovač pachů, 500 ml
Carlson
Carlson Pohlcovač pachů, 500 ml
Kód: 2600337
Kód dod.: 480556
EAN: 8591522335074
 
74 Kč
87 Kč
148Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňuje nepříjemné pachy z potahů automobilů, bytových textilií a oděvů. Odstraňuje pachy jako je např. cigaretový kouř, pot, zápach z domácích zvířat a další.
AKCE
Bispol Ognik litá hřbitovní svíčka, náplň, 120 g
Bispol®
Bispol Ognik litá hřbitovní svíčka, náplň, 120 g
Kód: 2502026
Kód dod.: 962192
EAN: 5906927042398
 
20 Kč
166.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Litá svíčka vhodná zejména jako náplň do hřbitovních skel.
AKCE
-10%Sleva
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Kód: 2504449
Kód dod.: 502988
EAN: 8411519772326
 
149 Kč
165 Kč
1 192Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvládne všechno. Vysoce mnohostranný jednosložkový hybridní tmel. Vykazuje vyšší přilnavost než polyuretan v kombinaci s pružností a těsností silikonu. Lepí, tmelí a opravuje všechny typy materiálů v interiéru i exteriéru, a to i pod vodou.
Gliss Total Repair regenerační šampon pro suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Total Repair regenerační šampon pro suché vlasy, 400 ml
Kód: 2505038
Kód dod.: 845543
EAN: 9000100549493
 
139.90 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair je určený pro suché poškozené vlasy. Díky keratinu a 19 aktivním ingrediencím poskytuje vlasům komplexní péči a snižuje jejich lámavost až o 90%.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.