cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Green Wave Octový čistič, 1 l
Styl Larrin®
Green Wave Octový čistič, 1 l
Kód: 62523
Kód dod.: 712103
EAN: 8595000913662
100%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důkladně odstraňuje mastnoty, vodní kámen a mýdlové nečistoty. Eliminuje nepříjemné pachy v kuchyních.
Luna regenerační krém s koenzymem Q10 a avokádem, 200 ml
Luna Natural
Luna regenerační krém s koenzymem Q10 a avokádem, 200 ml
Kód: 80081
Kód dod.: 822830
EAN: 8594045540314
99%
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém s koenzymem Q10 a avokádovým olejem regeneruje Vaši pleť a zpomaluje stárnutí.
-6%Sleva
RYOR tradiční mandlový krém ultramastný, 50 ml
Ryor
RYOR tradiční mandlový krém ultramastný, 50 ml
Kód: 08785
Kód dod.: 822684
EAN: 8594007977219
100%
149.90 Kč
159.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce mastný, výživný krém s vysokým podílem přírodního oleje.
Barbus Classic krém na holení s glycerínem, 75 g
Barbus
Barbus Classic krém na holení s glycerínem, 75 g
Kód: 09205
Kód dod.: 880060
EAN: 8585001900013
95%
44.90 Kč
598.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barbus pánský holící krém obsahuje glycerin, který pleť zvláčňuje a zjemňuje. Krém vousy změkčí, usnadňuje skluz holícího strojku a zabraňuje podráždění pokožky
Astrid krém hydro X-Cell zklidňující pro citlivou pleť, 50 ml
Astrid
Astrid krém hydro X-Cell zklidňující pro citlivou pleť, 50 ml
Kód: 2400438
Kód dod.: 820456
EAN: 8592297010203
 
134 Kč
2 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní kosmetika Astrid pro péči o citlivou pleť.
Larrin na rez a vodní kámen pro spotřebiče, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin na rez a vodní kámen pro spotřebiče, 500 ml
Kód: 06798
Kód dod.: 01172
EAN: 8595000911729
 
109.90 Kč
219.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný čistící přípravek k odstraňování vodního kamene, nečistot a usazenin u varných konvic, jiných elektrospotřebičů a povrchů, přicházejících do styku s potravinami
-15%Sleva
Pulirapid Classico čistící prostředek na rez a vodní kámen, 750 ml
Madel® Pulirapid®
Pulirapid Classico čistící prostředek na rez a vodní kámen, 750 ml
Kód: 06772
Kód dod.: 700482
EAN: 8002295016508
100%
63.90 Kč
74.90 Kč
85.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Použijte na nerezové dřezy a vodovodní baterie, keramická umyvadla, vany a bidety, podlahy, dlaždičky, keramiku, příbory, sklenice, jídelní soupravy apod. Oplachuje se.
Larrin čistič na rez a vodní kámen s vůní borovice, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin čistič na rez a vodní kámen s vůní borovice, 500 ml
Kód: 66515
Kód dod.: 716003
EAN: 8595000914133
100%
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra silné tekuté přípravky. Odstraňují i zdánlivě neodstranitelné zbytky rzi a vodního kamene. Speciální receptury zajišťují účinnost i v případech, kde běžné přípravky selhávají. Vyčistí i dlouhodobě usazenou špínu.
-15%Sleva
Pulirapid Classico čistící prostředek na rez a vodní kámen, 500 ml
Madel® Pulirapid®
Pulirapid Classico čistící prostředek na rez a vodní kámen, 500 ml
Kód: 06768
Kód dod.: 700480
EAN: 8002295016409
90%
54.90 Kč
64.90 Kč
109.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Použijte na nerezové dřezy a vodovodní baterie, keramická umyvadla, vany a bidety, podlahy, dlaždičky, keramiku, příbory, sklenice, jídelní soupravy apod. Oplachuje se.
-3%Sleva
Nivea Q10 Power noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 2505208
Kód dod.: 822446
EAN: 9005800390741
 
334.90 Kč
345.90 Kč
6 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Méně vrásek, pevnější kontury a svěží vzhled. Vyzkoušejte noční péči vytvořenou na míru speciálně pro suchou a namáhanou pleť - NIVEA Výživný noční krém proti vráskám Q10 POWER.
AKCE
Astrid Bioretinol pokročilý noční krém proti vráskám, 50 ml
Astrid
Astrid Bioretinol pokročilý noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 2602934
Kód dod.: 821074
EAN: 8592297008156
 
224.90 Kč
4 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pokročilý noční krém proti vráskám účinně hydratuje, příjemně vypíná a zpevňuje zralou pleť. Jeho složení obsahuje unikátní „koktejl“ ingrediencí proti stárnutí včetně bakuchiolu, komplexu vitamínů a kyseliny hyaluronové.
Fixinela tekutý čistič na rez a vodní kámen, 500 ml
Tatrachema Fixinela®
Fixinela tekutý čistič na rez a vodní kámen, 500 ml
Kód: 02855
Kód dod.: 717040
EAN: 8585003911574
98%
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixinela 500 ml odstraňuje rez a vodní kámen s extrémní silou a rychlostí. Tekutý kyselý čistič na WC mísy, umyvadla, vany, obklady, vodovodní baterie. Účinně čistí, ničí bakterie, rozpouští vodní a močový kámen, odstraňuje rez a další usazeniny.
Herbavera krém na ztvrdlé paty s lanolinem a konopím, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera krém na ztvrdlé paty s lanolinem a konopím, 120 ml
Kód: 2504757
Kód dod.: 822062
EAN: 8594009476215
 
44.90 Kč
374.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ztvrdlé paty a popraskanou kůži nohou s lanolinem a konopím je každodenním pomocníkem v boji za jemnou kůži na nohou.
Nivea Zmatňující denní krém pro smíšenou pleť, 50 ml
Nivea®
Nivea Zmatňující denní krém pro smíšenou pleť, 50 ml
Kód: 2309286
Kód dod.: 822817
EAN: 4005900935922
 
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s Nivea Moisture Care komplexem, přírodním aloe vera a minerály. Intenzivně hydratuje pleť až 24 hodin, respektuje její přirozenou úroveň hydratace.
Astrid krém Hydro X-Cell pro normální pleť, 50 ml
Astrid
Astrid krém Hydro X-Cell pro normální pleť, 50 ml
Kód: 2602087
Kód dod.: 820455
EAN: 8592297010197
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní kosmetika Astrid pro péči o citlivou pleť.
AKCE
-8%Sleva
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinem a irisem, 50 ml
Ryor
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinem a irisem, 50 ml
Kód: 91319
Kód dod.: 822691
EAN: 8594007972177
100%
159.90 Kč
173.90 Kč
3 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný krém obsahuje dvě hlavní aktivní látky - přírodní látku fytosfingosin a extrakt z irisu, dále vitamin A, E a extrakt z mořských řas.
BAKRYLEX Primer základní barva na dřevo V2070, 800 g
Bakrylex
BAKRYLEX Primer základní barva na dřevo V2070, 800 g
Kód: 2503260
Kód dod.: 340680
EAN: 8591235017465
 
221 Kč
276.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná brousitelná základní barva na dřevo venkovní i vnitřní. Nátěr na dřevo je rychleschnoucí, vysoce krycí, brousitelný a sjednocuje nerovnost podkladu.
Luna zvláčňující krém s konopným olejem a panthenolem, 200 ml
Luna Natural
Luna zvláčňující krém s konopným olejem a panthenolem, 200 ml
Kód: 80083
 
EAN: 8594045541359
100%
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém je vhodný ke každodennímu ošetření suché pokožky celého těla nebo namáhané pokožky rukou.
AKCE
-1%Sleva
Erdal Shoe Polish Černý krém na boty, 55 ml
Erdal
Erdal Shoe Polish Černý krém na boty, 55 ml
Kód: 62478
Kód dod.: 9W00073
EAN: 4009175111449
 
74 Kč
74.90 Kč
1 345.45Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživuje všechny druhy robustních a hladkých kůží. Bohaté složení udržuje kůži měkkou a pružnou a dodává jí hedvábný lesk. Oživuje také barvy a chrání kůži před vlivy prostředí. Bez rozpouštědel.
Alpa masážní krém s arnikou, 40 ml
ALPA®
Alpa masážní krém s arnikou, 40 ml
Kód: 2600156
Kód dod.: 812034
EAN: 8594001779086
 
36.90 Kč
922.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa masážní krém s arnikou je vhodný pro masáž pokožky namáhaných partií těla.
RYOR výživný krém s měsíčkem a klíčkem 50 ml
Ryor
RYOR výživný krém s měsíčkem a klíčkem 50 ml
Kód: 100658
Kód dod.: 822633
EAN: 8594007972665
 
169.90 Kč
3 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživný polomastný krém s obsahem oleje z obilných klíčků, extraktu z měsíčku a vitaminů E a C.
-6%Sleva
RYOR výživný krém s mandlovým olejem 50 ml
Ryor
RYOR výživný krém s mandlovým olejem 50 ml
Kód: 08781
Kód dod.: 822651
EAN: 8594007977172
90%
149.90 Kč
159.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný, mastný snadno vstřebatelný krém. Mandlový olej a komplex hydratačních látek chrání pleť před vysoušením.
Nivea Svěží hydratační krém Soft 500ml
Nivea®
Nivea Svěží hydratační krém Soft 500ml
Kód: 2507386
Kód dod.: 821105
EAN: 9005800380643
 
264.90 Kč
529.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Soft Svěží hydratační krém - 48h hydratace & rychlé vstřebání. Pro každodenní použití.
AKCE
-8%Sleva
RYOR hydratační krém s amarantovým olejem 50 ml
Ryor
RYOR hydratační krém s amarantovým olejem 50 ml
Kód: 64009
Kód dod.: 822667
EAN: 8594007977332
 
174.90 Kč
189.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neparfemovaný jemný krém s avokádovým, jojobovým a amarantovým olejem, který je bohatý na obsah skvalenu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.