cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
A1010 asfaltový lak izolační nátěr, černý, 1 kg
Barvy a laky Hostivař
A1010 asfaltový lak izolační nátěr, černý, 1 kg
Kód: 2502722
Kód dod.: 303013
EAN: 8590882010027
 
369 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům oceli, litiny, dřeva, betonu, různých jímek a omítky proti působení vlhkosti. Je určen pro hydroizolace stavebních konstrukcí s trvalou pružností.
Ceys Kontaktceys kontaktní lepidlo transparentní, 30 ml
Ceys®
Ceys Kontaktceys kontaktní lepidlo transparentní, 30 ml
Kód: 2503327
Kód dod.: 502994
EAN: 8411519231038
 
75.90 Kč
2 530Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kontaktní lepidlo, které je po zaschnutí průhledné. Lze použít mimo jiné k lepení zrcadel, pěnového polystyrenu a pěnového materiálu obecně, aniž by poškozovalo povrchy. Spoje jsou odolné, pružné a trvanlivé.
SOICRAT penetrace koncentrát 2802A, 10 kg
Soicrat
SOICRAT penetrace koncentrát 2802A, 10 kg
Kód: 2503278
Kód dod.: 429905
EAN: 8591235024692
 
839 Kč
83.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální penetrační nátěr na savé podklady (omítka, beton, dřevo atd.) pro snížení savosti a zároveň zlepšení přilnavosti vrchního nátěru disperzní barvou (Latex, Bakrylex email, Barlet akrylát, Bakrylex lak).
Bella Happy Junior 5 dětské pleny jednorázové 11-18 kg, 38 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Junior 5 dětské pleny jednorázové 11-18 kg, 38 ks
Kód: 2308343
Kód dod.: 911398
EAN: 5900516605513
 
329.90 Kč
8.68Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Navržena pro malé objevitele, kteří dělají své první krůčky. Je vhodná pro děti od 11 do 18 kg.
AKCE
REMAL hloubková penetrace V1308M, 1 kg
REMAL
REMAL hloubková penetrace V1308M, 1 kg
Kód: 2504662
Kód dod.: 430069
EAN: 8591235069891
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hloubková penetrace pro sjednocení podkladu a jeho nasákavosti před nátěry vnitřních omítek nebo fasád, lepením obkladů a dlažeb, vyrovnáváním podlah samonivelačními hmotami, lokálními opravami podkladních betonů apod.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503719
Kód dod.: 400817
EAN: 8591235036428
 
759 Kč
30.36Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503716
Kód dod.: 400829
EAN: 8591235036350
 
1 615 Kč
40.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Kód: 2506362
Kód dod.: 519154
EAN: 9000100913072
 
139 Kč
496.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Bitumenový střešní tmel je odolná a pružná těsnicí hmota pro opravy střech, základů a izolací, která spolehlivě odolá vlhkosti, UV záření i mechanickému zatížení.
AKCE
REMAL hloubková penetrace V1308M, 5 kg
REMAL
REMAL hloubková penetrace V1308M, 5 kg
Kód: 2502067
Kód dod.: 430071
EAN: 8591235069907
 
265 Kč
53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hloubková penetrace pro sjednocení podkladu a jeho nasákavosti před nátěry vnitřních omítek nebo fasád, lepením obkladů a dlažeb, vyrovnáváním podlah samonivelačními hmotami, lokálními opravami podkladních betonů apod.
Het Klasik Premium malířská barva, 7+1 kg
Het
Het Klasik Premium malířská barva, 7+1 kg
Kód: 2506911
Kód dod.: 400371
EAN: 8595614514651
 
482 Kč
60.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce bílá interiérová malířská barva určená k nátěrům stěn a stropů, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek a další.
AKCE
-9%Sleva
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503720
Kód dod.: 400827
EAN: 8591235036411
 
889 Kč
979 Kč
35.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 7,5 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 7,5 kg
Kód: 2501210
Kód dod.: 400659
EAN: 8591235036268
 
559 Kč
74.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
Detecha Ekoban Forte barva na dřevo i beton, šedá, 2,5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte barva na dřevo i beton, šedá, 2,5 kg
Kód: 2503057
Kód dod.: 301489
EAN: 8595002310698
 
749 Kč
299.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná nátěrová hmota na beton a jiné savé materiály se střední mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu.
DENAS Ostafix N lepidlo pro všechny druhy podkladů, 1,2 kg
Denas
DENAS Ostafix N lepidlo pro všechny druhy podkladů, 1,2 kg
Kód: 2503119
Kód dod.: 500545
EAN: 8595087130013
 
261 Kč
217.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní tenkovrstvé lepidlo pastovité konzistence. Používá se pro lepení keramických obkladů a dlaždic, podhledů a obkladových desek a lišt z pěnového polystyrénu a polyuretanu, dřeva, PVC a pryžových podlahovin, sádrových odlitků a obkladů a podob
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Kód: 2503963
Kód dod.: 511334
EAN: 8594002539283
 
319 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 7,5 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 7,5 kg
Kód: 2500311
Kód dod.: 400868
EAN: 8591235037012
 
296 Kč
39.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2500317
Kód dod.: 400883
EAN: 8591235065947
 
369 Kč
49.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
AKCE
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
1 249 Kč
83.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2502456
Kód dod.: 400889
EAN: 8591235065961
 
1 089 Kč
43.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503707
Kód dod.: 400836
EAN: 8591235036213
 
755 Kč
50.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 1 kg
Kód: 2503262
Kód dod.: 400625
EAN: 8591235022858
 
82.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503721
Kód dod.: 400837
EAN: 8591235036442
 
1 229 Kč
49.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
SOICRAT penetrace koncentrát 2802A, 1 kg
Soicrat
SOICRAT penetrace koncentrát 2802A, 1 kg
Kód: 2503276
Kód dod.: 429901
EAN: 8591235024678
 
96.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální penetrační nátěr na savé podklady (omítka, beton, dřevo atd.) pro snížení savosti a zároveň zlepšení přilnavosti vrchního nátěru disperzní barvou (Latex, Bakrylex email, Barlet akrylát, Bakrylex lak).
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
745 Kč
99.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.