cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
K2R prací ubrousky White, 18 ks
Henkel K2r®
K2R prací ubrousky White, 18 ks
Kód: 2305834
Kód dod.: 772052
EAN: 9000101548358
 
104.90 Kč
5.83Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky byly speciálně navrženy a fungují na principu silného magnetu, který ve vodě dokonale zachytí uvolněnou barvu i špínu během pracího cyklu.
Colgate zubní pasta Advanced White Charcoal, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Advanced White Charcoal, 75 ml
Kód: 1905917
Kód dod.: 885050
EAN: 8718951253827
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Advanced White Charcoal pro dokonale bílé a zdravé zuby.
Colgate zubní pasta Cavity Protection, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Cavity Protection, 75 ml
Kód: 2305162
Kód dod.: 885058
EAN: 6920354836176
 
34.90 Kč
465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní pasta Cavity Protection s obsahem fluoridu a vápníku se dostane i do těžko dostupných míst a poskytuje špičkovou ochranu proti zubnímu kazu.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Whitening zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Whitening zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601446
Kód dod.: 885402
EAN: 5054563206275
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Whitening zubní pasta je určena pro péči o dásně a bělejší vzhled zubů.
AKCE
BALANIM Packa přírodní hrudkující stelivo pro domácí mazlíčky, 20 l
Balanim
BALANIM Packa přírodní hrudkující stelivo pro domácí mazlíčky, 20 l
Kód: 2501639
Kód dod.: 976065
EAN: 8591235093469
 
159.90 Kč
8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nejlehčí hrudkující minerální stelivo. Přírodní, ekologicky a zdravotně zcela nezávadný produkt, dokáží pohltit a uzavřít nejen tekutiny, ale i nežádoucí doprovodné pachy.
Tatrachema Jaso na záclony prací prostředek, 110 g
Tatrachema Jaso
Tatrachema Jaso na záclony prací prostředek, 110 g
Kód: 30953
Kód dod.: 769004
EAN: 8585003931008
100%
34.90 Kč
3 490Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prostředek na záclony a stálobarevné prádlo, odstraňuje šedivý a nažloutlý nádech, je určený pro praní syntetických, barevných záclon a stálobarevného prádla v automatických pračkách.
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Odol®
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Kód: 13821
Kód dod.: 885149
EAN: 5054563198761
100%
39.90 Kč
532Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obsahuje jedinečnou směs přírodní máty peprné a rostlinných bylin.
AKCE
Sensodyne Anti Caries zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Anti Caries zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Kód: 2005015
Kód dod.: 885213
EAN: 5054563015266
 
83.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně vyvinuta pro lidi s citlivými zuby. Proti zubnímu kazu.
Colgate zubní pasta Max White Charcoal, 20 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max White Charcoal, 20 ml
Kód: 2600975
Kód dod.: 885281
EAN: 8718951408586
 
22.90 Kč
23 Kč
1 145Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pasta s obsahem přírodních složek aktivně působí na zubní sklovinu, zajišťuje jemné bělení a zároveň chrání před zubním kazem.
-3%Sleva
Persil prací kapsle Color 4v1, 28 ks
Henkel Persil
Persil prací kapsle Color 4v1, 28 ks
Kód: 2601220
Kód dod.: 765252
EAN: 9000101845501
 
359.90 Kč
370 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výkonná čtyřkomorová gelová kapsle hloubkově čistí prádlo a zanechává pračku hygienicky svěží. Šetří energii díky praní při nízkých teplotách od 20 °C.
AKCE
-9%Sleva
Fructis Hair Food Watermelon vyplňující maska na vlasy, 390 ml
Garnier Fructis®
Fructis Hair Food Watermelon vyplňující maska na vlasy, 390 ml
Kód: 2600346
Kód dod.: 855555
EAN: 3600542389471
 
124 Kč
136 Kč
317.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující víceúčelová maska Fructis Hair Food Watermelon vlasy doplněním hydratace vyplňuje, rozčesává a dodává jim objemnější vzhled.
Lacalut aktiv zubní pasta proti paradontóze, 75 ml
Lacalut
Lacalut aktiv zubní pasta proti paradontóze, 75 ml
Kód: 13970
Kód dod.: 885300
EAN: 4010439200861
99%
99.90 Kč
1 332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Medicinálně vyvinutá zubní pasta k ochraně před parodontózou. Paradontóza začíná krvácením z dásní. Aluminiumlaktát a aluminiumfluorid okamžitě stahuje a zpevňuje dásně a zastavuje jejich krvácení.
Elmex dětská zubní pasta 2x50 ml
Elmex®
Elmex dětská zubní pasta 2x50 ml
Kód: 2600064
Kód dod.: 885089
EAN: 8714789966526
 
124.90 Kč
1 249Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětská zubní pasta elmex Kids je ideální péčí pro děti od prvního zoubku do 6 let. Chrání zuby před zubním kazem a pomáhá navracet minerály do skloviny. Je veganská a dodává se v recyklovatelné tubě.
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Essence
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Kód: 2405742
 
EAN: 4059729490667
 
77 Kč
7 700Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty The Super Peptide od essence zajistí vašim rtům okamžitou dávku hydratace. Potěší mléčno
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Fluoride zubní pasta 2x75 ml
Sensodyne
Sensodyne Fluoride zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2601269
Kód dod.: 885316
EAN: 5054563186942
 
164 Kč
164.90 Kč
1 093.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Fluoride je zubní pasta pro citlivé zuby, která při každodenním používání pomáhá chránit před citlivostí i zubním kazem.
AKCE
-1%Sleva
Parodontax Fluoride zubní pasta 2x75 ml
Parodontax®
Parodontax Fluoride zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2601268
Kód dod.: 885315
EAN: 5054563194374
 
164 Kč
164.90 Kč
993.94Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Fluoride je zubní pasta s fluoridem určená pro každodenní čištění zubů a péči o dásně. Je navržená tak, aby pomáhala odstraňovat zubní plak, který je hlavní příčinou problémů s dásněmi, jako je krvácení nebo zánět.
Lacalut zubní pasta Aktiv 75 ml + balzám na rty 4,8 g
Lacalut
Lacalut zubní pasta Aktiv 75 ml + balzám na rty 4,8 g
Kód: 2509107
Kód dod.: 885293
EAN: 4016364731814
 
99.90 Kč
1 332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Lacalut Aktiv + balzám v jednom balení.
Colgate zubní pasta Max White, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max White, 75 ml
Kód: 1910507
Kód dod.: 885053
EAN: 8718951313835
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s vynikajícím čistícím účinkem, má bělicí efekt, posiluje zubní sklovinu a chrání zuby proti zubnímu kazu.
Dalli Black prací gel, 27 praní, 1,1 l
Dalli
Dalli Black prací gel, 27 praní, 1,1 l
Kód: 2509116
Kód dod.: 759364
EAN: 4012400524600
 
114.90 Kč
4.26Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Black prací gel je určený pro praní tmavého a černého prádla. Pomáhá odstranit běžné nečistoty z textilií.
AKCE
-21%Sleva
Sanytol dezinfekční prací gel Bílé květy, 1,7 l
Sanytol
Sanytol dezinfekční prací gel Bílé květy, 1,7 l
Kód: 2208172
Kód dod.: 764994
EAN: 3045206381222
97%
229.90 Kč
289.90 Kč
6.76Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně pere, dezinfikuje, odstraňuje skvrny a ničí bakterie, které způsobují zápach. Zanechává příjemnou vůni.
AKCE
-7%Sleva
Sanytol dezinfekční prací gel Bílé květy, 2,65 l
Sanytol
Sanytol dezinfekční prací gel Bílé květy, 2,65 l
Kód: 2500320
Kód dod.: 764993
EAN: 3045206381444
 
279.90 Kč
299.90 Kč
5.28Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol prací gel Bílé květy – dezinfekční gel na prádlo bez chlóru pro hygienickou čistotu a svěží vůni.
AKCE
-13%Sleva
Neflek Sport prací gel 1 l, 33 dávek
Icefor
Neflek Sport prací gel 1 l, 33 dávek
Kód: 2508443
Kód dod.: 769073
EAN: 8017841204032
 
99.90 Kč
114.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neflek Sport je koncentrovaný prací gel speciálně vyvinutý pro praní sportovního a funkčního oblečení. Efektivně odstraňuje pot, nečistoty a zápach, přičemž zachovává prodyšnost a funkční vlastnosti vláken.
Dalli Univerzal prací gel, 100 praní, 4,5 l
Dalli
Dalli Univerzal prací gel, 100 praní, 4,5 l
Kód: 2509111
Kód dod.: 759360
EAN: 4012400504183
 
409.90 Kč
4.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Univerzal je vysoce účinný tekutý prací prostředek pro bílé a světlé prádlo. Odstraňuje i odolné skvrny a současně šetrně pečuje o vlákna textilií. Je účinný již od 20 °C a vhodný pro automatické i ruční praní.
AKCE
-16%Sleva
Ariel Color prací gel, 90 praní, 4,05 l
Ariel®
Ariel Color prací gel, 90 praní, 4,05 l
Kód: 2601065
Kód dod.: 765302
EAN: 8006530146265
 
419.90 Kč
499.90 Kč
4.67Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel Color prací gel je určený pro praní barevného prádla. Pomáhá odstranit běžné nečistoty a zanechává prádlo čisté.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.