cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
K2R prací ubrousky White, 18 ks
Henkel K2r®
K2R prací ubrousky White, 18 ks
Kód: 2305834
Kód dod.: 772052
EAN: 9000101548358
 
104.90 Kč
5.83Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky byly speciálně navrženy a fungují na principu silného magnetu, který ve vodě dokonale zachytí uvolněnou barvu i špínu během pracího cyklu.
Colgate zubní pasta Advanced White Charcoal, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Advanced White Charcoal, 75 ml
Kód: 1905917
Kód dod.: 885050
EAN: 8718951253827
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Advanced White Charcoal pro dokonale bílé a zdravé zuby.
Versace Eros pour Homme toaletní voda 30 ml
Versace
Versace Eros pour Homme toaletní voda 30 ml
Kód: 70759
 
EAN: 8011003809196
 
1 039 Kč
34 633.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fougerově - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2012 Versace Eros Extravagantní svůdce. Vášeň, lásk
Signal zubní pasta Microgranules, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Microgranules, 75 ml
Kód: 14011
Kód dod.: 885020
EAN: 5900300045709
100%
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Signal Micro-Granules obsahuje kombinaci jemných bílých a zelených granulí pro účinné odstranění plaku, dokonce i v mezizubních prostorech.
AKCE
BALANIM Packa přírodní hrudkující stelivo pro domácí mazlíčky, 5 l
Balanim
BALANIM Packa přírodní hrudkující stelivo pro domácí mazlíčky, 5 l
Kód: 2500854
Kód dod.: 976064
EAN: 8591235068092
 
44.90 Kč
8.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nejlehčí hrudkující minerální stelivo. Přírodní, ekologicky a zdravotně zcela nezávadný produkt, dokáží pohltit a uzavřít nejen tekutiny, ale i nežádoucí doprovodné pachy.
AKCE
-20%Sleva
Lacalut zubní pasta Aktiv 75 ml + balzám na rty 4,8 g
Lacalut
Lacalut zubní pasta Aktiv 75 ml + balzám na rty 4,8 g
Kód: 2509107
Kód dod.: 885293
EAN: 4016364731814
 
79.90 Kč
99.90 Kč
1 065.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Lacalut Aktiv + balzám v jednom balení.
Sensodyne zubní pasta Fluoride, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubní pasta Fluoride, 75 ml
Kód: 77605
Kód dod.: 885211
EAN: 5054563186881
 
94.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta účinně snižuje citlivost zubů a zároveň je chrání proti tvorbě zubního kazu.
AKCE
-18%Sleva
Odol zubní pasta Whitening, 75 ml
Odol®
Odol zubní pasta Whitening, 75 ml
Kód: 2602766
Kód dod.: 888047
EAN: 5054563287946
 
32.90 Kč
39.90 Kč
438.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Whitening zubní pasta pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů a přispívá k bělejšímu a zářivějšímu úsměvu.
Gallus Prací Gel 4v1, Universal, 1 l
Gallus
Gallus Prací Gel 4v1, Universal, 1 l
Kód: 2501515
Kód dod.: 759298
EAN: 4251415303156
 
64.90 Kč
2.32Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gallus Prací Gel 4v1 – síla čistoty, ochrana barev a svěží vůně v každé kapce!
Lacalut Sensitive zubní pasta + zubní nit, 75 ml
Lacalut
Lacalut Sensitive zubní pasta + zubní nit, 75 ml
Kód: 2501455
Kód dod.: 885299
EAN: 4010439200885
 
99.90 Kč
1 332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lacalut Sensitive – zubní pasta pro citlivé zuby a obnažené zubní krčky
Persil Discs 4in1 Universal prací kapsle, 42 praní
Henkel Persil
Persil Discs 4in1 Universal prací kapsle, 42 praní
Kód: 2601430
Kód dod.: 716175
EAN: 9000101846072
 
439.90 Kč
10.47Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Discs 4in1 Universal prací kapsle kombinují čtyři funkce v jednom a pomáhají odstranit běžné nečistoty z prádla. Vhodné pro každodenní praní.
Nivea Men Power sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Power sprchový gel, 250 ml
Kód: 73950
Kód dod.: 797065
EAN: 9005800286532
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte sprchový gel, který bystří mysl a osvěžuje tělo. Speciální složení s mentolem a povzbuzující vůní máty bude o vaši pokožku jemně pečovat.
AKCE
Dalli Univerzal prací gel, 100 praní, 4,5 l
Dalli
Dalli Univerzal prací gel, 100 praní, 4,5 l
Kód: 2509111
Kód dod.: 759360
EAN: 4012400504183
 
359.90 Kč
3.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Univerzal je vysoce účinný tekutý prací prostředek pro bílé a světlé prádlo. Odstraňuje i odolné skvrny a současně šetrně pečuje o vlákna textilií. Je účinný již od 20 °C a vhodný pro automatické i ruční praní.
AKCE
-7%Sleva
Sanytol dezinfekční prací gel Bílé květy, 2,65 l
Sanytol
Sanytol dezinfekční prací gel Bílé květy, 2,65 l
Kód: 2500320
Kód dod.: 764993
EAN: 3045206381444
 
279.90 Kč
299.90 Kč
5.28Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol prací gel Bílé květy – dezinfekční gel na prádlo bez chlóru pro hygienickou čistotu a svěží vůni.
Sanytol dezinfekční prací gel Bílé květy, 1,7 l
Sanytol
Sanytol dezinfekční prací gel Bílé květy, 1,7 l
Kód: 2208172
Kód dod.: 764994
EAN: 3045206381222
97%
289.90 Kč
8.53Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně pere, dezinfikuje, odstraňuje skvrny a ničí bakterie, které způsobují zápach. Zanechává příjemnou vůni.
Ariel Color prací gel, 90 praní, 4,05 l
Ariel®
Ariel Color prací gel, 90 praní, 4,05 l
Kód: 2601065
Kód dod.: 765302
EAN: 8006530146265
 
499.90 Kč
5.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel Color prací gel je určený pro praní barevného prádla. Pomáhá odstranit běžné nečistoty a zanechává prádlo čisté.
AKCE
-13%Sleva
Neflek Sport prací gel 1 l, 33 dávek
Icefor
Neflek Sport prací gel 1 l, 33 dávek
Kód: 2508443
Kód dod.: 769073
EAN: 8017841204032
 
99.90 Kč
114.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neflek Sport je koncentrovaný prací gel speciálně vyvinutý pro praní sportovního a funkčního oblečení. Efektivně odstraňuje pot, nečistoty a zápach, přičemž zachovává prodyšnost a funkční vlastnosti vláken.
Signal zubní pasta Family Care Daily White, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Family Care Daily White, 75 ml
Kód: 14029
Kód dod.: 885013
EAN: 5900300856794
98%
29.90 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinné složení zubní pasty Signal Daily White Family Care s obsahem bikarbonátu sodného citlivě pomáhá znovu objevit přírodní bělost zubů vaší rodiny.
Nivea Men Strong Power šampon pro muže 500ml
Nivea®
Nivea Men Strong Power šampon pro muže 500ml
Kód: 2508814
Kód dod.: 845478
EAN: 9005800388908
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon pro muže Strong Power s mořskými minerály posiluje vlasy od kořínků a je šetrný k vlasům i pokožce hlavy.
-4%Sleva
Posypová sůl do -7 °C, 25 kg
SBL Europe, s.r.o.
Posypová sůl do -7 °C, 25 kg
Kód: 2506046
Kód dod.: 690217
EAN: 4003885134101
 
199 Kč
207 Kč
7.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Posypová sůl účinná až do teploty -7 °C Vás rychle zbaví náledí kolem domu.
Elmex Sensitive zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600061
Kód dod.: 885093
EAN: 8714789985060
 
179.90 Kč
1 199.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Sensitive je navržena speciálně pro citlivé zuby a poskytuje účinnou ochranu po dobu 24 hodin při pravidelném čištění 2x denně. Obsah fluoridu zajišťuje, že vaše zuby budou chráněny před zubním kazem.
AKCE
Jelen prací gel Univerzální, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Univerzální, 60 praní, 2,7 l
Kód: 1704846
Kód dod.: 765156
EAN: 8592613579940
90%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek na barevné i bílé prádlo. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní. Dodržujte pokyny výrobce textilu a prádlo před praním roztřiďte.
AKCE
Dalli Color prací gel, 22 praní, 1,1 l
Dalli
Dalli Color prací gel, 22 praní, 1,1 l
Kód: 2509115
Kód dod.: 759363
EAN: 4012400524921
 
99.90 Kč
4.54Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Color prací gel je určený pro praní barevného prádla. Pomáhá odstranit běžné nečistoty a zanechává prádlo čisté.
AKCE
BALANIM Packa přírodní hrudkující stelivo pro domácí mazlíčky, 20 l
Balanim
BALANIM Packa přírodní hrudkující stelivo pro domácí mazlíčky, 20 l
Kód: 2501639
Kód dod.: 976065
EAN: 8591235093469
 
159.90 Kč
8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nejlehčí hrudkující minerální stelivo. Přírodní, ekologicky a zdravotně zcela nezávadný produkt, dokáží pohltit a uzavřít nejen tekutiny, ale i nežádoucí doprovodné pachy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.