cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Kód: 2504449
Kód dod.: 502988
EAN: 8411519772326
 
165 Kč
1 320Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvládne všechno. Vysoce mnohostranný jednosložkový hybridní tmel. Vykazuje vyšší přilnavost než polyuretan v kombinaci s pružností a těsností silikonu. Lepí, tmelí a opravuje všechny typy materiálů v interiéru i exteriéru, a to i pod vodou.
Gliss Total Repair regenerační šampon pro suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Total Repair regenerační šampon pro suché vlasy, 400 ml
Kód: 2505038
Kód dod.: 845543
EAN: 9000100549493
 
139.90 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair je určený pro suché poškozené vlasy. Díky keratinu a 19 aktivním ingrediencím poskytuje vlasům komplexní péči a snižuje jejich lámavost až o 90%.
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko speciálně vyvinuté pro suchou podrážděnou a namáhanou pokožku celého těla působící 72 hodin.
AKCE
-14%Sleva
Syoss Oleo Intense šampon na suché a matné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense šampon na suché a matné vlasy, 440 ml
Kód: 2507031
Kód dod.: 845609
EAN: 9000101712353
 
121 Kč
139.90 Kč
275Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense šampon - Japonskem inspirovaný šampon se směsí japonských olejů pro suché a matné vlasy.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0610 krémová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0610 krémová, 700 g
Kód: 2504005
Kód dod.: 355994
EAN: 8592474018596
 
333 Kč
475.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0530 zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503988
Kód dod.: 355865
EAN: 8592474019272
 
322 Kč
460Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 700 g
Kód: 2503997
Kód dod.: 355942
EAN: 8592474018633
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0610 krémová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0610 krémová, 700 g
Kód: 2503989
Kód dod.: 355880
EAN: 8592474019302
 
322 Kč
460Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
-3%Sleva
Supermal 3v1 S2177 0840 červenohnědá vrchní syntetická barva na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0840 červenohnědá vrchní syntetická barva na kovy, 0,6 l
Kód: 2507272
Kód dod.: 328550
EAN: 8591235098808
 
209 Kč
215 Kč
348.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
-3%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0250 palisandr, 5 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0250 palisandr, 5 kg
Kód: 2504087
Kód dod.: 355836
EAN: 8592474019524
 
1 389 Kč
1 435 Kč
277.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Kód: 2507255
Kód dod.: 328530
EAN: 8591235099409
 
865 Kč
346Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0510 zelená, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0510 zelená, 2 kg
Kód: 2504684
Kód dod.: 301324
EAN: 8591235071221
 
595 Kč
297.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 4 l
Kód: 2503863
Kód dod.: 328363
EAN: 8595073022438
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0910 hliníková, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0910 hliníková, 4 l
Kód: 2503862
Kód dod.: 328493
EAN: 8595073022674
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal Marseille Soap with Lavender univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Marseille Soap with Lavender univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 2300187
Kód dod.: 702113
EAN: 5902986292811
100%
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Modré Květiny. Hravá a veselá dívčí vůně kombinující šťavnaté ovoce, květiny a žužu.
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501577
Kód dod.: 794658
EAN: 8000770400255
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální pro suché a unavené vlasy! Receptura s avokádovým olejem a Aloe Vera je ideální pro suché a unavené vlasy.
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 02, průměr 5,6 cm, výška 14 cm, hoření 60 h, 200 g
Bony
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 02, průměr 5,6 cm, výška 14 cm, hoření 60 h, 200 g
Kód: 2501908
Kód dod.: 962253
EAN: 8595177800451
 
24.90 Kč
138.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň venkovních hřbitovních svíček o objemu 200 g s dobou hoření cca 60 hodin dle klimatických podmínek. Spalujte na nehořlavé podložce. Určeno pro venkovní použití. Kvalitní český výrobek.
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň mini, průměr 4,5 cm, výška 11 cm, hoření 30 h, 90 g
Bony
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň mini, průměr 4,5 cm, výška 11 cm, hoření 30 h, 90 g
Kód: 2502460
Kód dod.: 962251
EAN: 8595177800437
60%
11.90 Kč
132.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň venkovních hřbitovních svíček o objemu 90 g s dobou hoření cca 30 hodin dle klimatických podmínek. Spalujte na nehořlavé podložce. Určeno pro venkovní použití. Kvalitní český výrobek.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá mat, 400 ml
Kód: 2501895
Kód dod.: 107003
EAN: 4009506099965
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílá mat ral 9010 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0100 bílá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0100 bílá, 2,5 l
Kód: 2504350
Kód dod.: 328603
EAN: 8591235045635
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 2,5 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 2,5 l
Kód: 2503943
Kód dod.: 198119
EAN: 8595073023077
 
969 Kč
387.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
Kód: 2502790
Kód dod.: 355251
EAN: 8590892112513
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva pro vrchní lesklé nátěry dřeva a kovových konstrukcí s výbornou odolností na povětrnosti. Je zvláště vhodný pro nátěry okenních a dveřních rámů a těles ústředního topení.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8017 hnědá čokoládová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8017 hnědá čokoládová, 400 ml
Kód: 2501892
Kód dod.: 107045
EAN: 4009506098173
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý lesk, 400 ml
Kód: 2501893
Kód dod.: 107005
EAN: 4009506099057
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý lesk ral 9005 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.