cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305902
Kód dod.: 717120
EAN: 8720181293610
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
AKCE
-6%Sleva
IO Splendo Extra na vápenaté usazeniny, rez a vodní kámen 750 ml
Io
IO Splendo Extra na vápenaté usazeniny, rez a vodní kámen 750 ml
Kód: 2305706
Kód dod.: 0130IO
EAN: 8056646091768
 
61 Kč
64.90 Kč
81.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
IO SPLENDO EXTRA ve spreji je ideální přípravek na odstranění vodního kamene a čištění usazenin z nejrůznějších typů povrchů, ať už se jedná o porcelán či keramiku.
Larrin na rez a vodní kámen pro spotřebiče, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin na rez a vodní kámen pro spotřebiče, 500 ml
Kód: 06798
Kód dod.: 01172
EAN: 8595000911729
 
109.90 Kč
219.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný čistící přípravek k odstraňování vodního kamene, nečistot a usazenin u varných konvic, jiných elektrospotřebičů a povrchů, přicházejících do styku s potravinami
-15%Sleva
Pulirapid Classico čistící prostředek na rez a vodní kámen, 750 ml
Madel® Pulirapid®
Pulirapid Classico čistící prostředek na rez a vodní kámen, 750 ml
Kód: 06772
Kód dod.: 700482
EAN: 8002295016508
100%
63.90 Kč
74.90 Kč
85.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Použijte na nerezové dřezy a vodovodní baterie, keramická umyvadla, vany a bidety, podlahy, dlaždičky, keramiku, příbory, sklenice, jídelní soupravy apod. Oplachuje se.
AKCE
-11%Sleva
Lux Maryna pleťový krém ošetřující a hydratující, 75 ml
Maryna
Lux Maryna pleťový krém ošetřující a hydratující, 75 ml
Kód: 60083
Kód dod.: 821003
EAN: 8720181014710
98%
39.90 Kč
44.90 Kč
532Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maryna krém obohacený o přírodní mandlový olej. Ošetřuje a hydratuje, hýčká a bohatě vyživuje vaši pokožku.
-3%Sleva
Nivea Q10 Power noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 2505208
Kód dod.: 822446
EAN: 9005800390741
 
334.90 Kč
345.90 Kč
6 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Méně vrásek, pevnější kontury a svěží vzhled. Vyzkoušejte noční péči vytvořenou na míru speciálně pro suchou a namáhanou pleť - NIVEA Výživný noční krém proti vráskám Q10 POWER.
AKCE
Astrid Bioretinol pokročilý noční krém proti vráskám, 50 ml
Astrid
Astrid Bioretinol pokročilý noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 2602934
Kód dod.: 821074
EAN: 8592297008156
 
224.90 Kč
4 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pokročilý noční krém proti vráskám účinně hydratuje, příjemně vypíná a zpevňuje zralou pleť. Jeho složení obsahuje unikátní „koktejl“ ingrediencí proti stárnutí včetně bakuchiolu, komplexu vitamínů a kyseliny hyaluronové.
Herbavera krém na ztvrdlé paty s lanolinem a konopím, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera krém na ztvrdlé paty s lanolinem a konopím, 120 ml
Kód: 2504757
Kód dod.: 822062
EAN: 8594009476215
 
44.90 Kč
374.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ztvrdlé paty a popraskanou kůži nohou s lanolinem a konopím je každodenním pomocníkem v boji za jemnou kůži na nohou.
BIO BIONE EXCLUSIVE denní pleťový krém s kyselinou hyaluronovou Q10, 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE EXCLUSIVE denní pleťový krém s kyselinou hyaluronovou Q10, 51 ml
Kód: 2509012
Kód dod.: 821142
EAN: 8595061606336
 
99.90 Kč
1 958.82Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
EXCLUSIVE denní pleťový krém s kyselinou hyaluronovou a Q10 – každodenní péče pro zářivou pleť.
AKCE
-8%Sleva
RYOR denní krém s mořskými řasami 50 ml
Ryor
RYOR denní krém s mořskými řasami 50 ml
Kód: 63464
Kód dod.: 822655
EAN: 8594007977288
90%
164.90 Kč
179.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výjimečný přípravek určený k omezování tvorby vrásek. Obsahuje extrakt z mořských řas, bambucké máslo, avokádový olej, vitamin E a kyselinu hyaluronovou.
Arnika Bylinný krém s léčivou rostlinou arnikou, 50 g
Karlovarská kosmetika® Arnika®
Arnika Bylinný krém s léčivou rostlinou arnikou, 50 g
Kód: 10617
Kód dod.: 822002
EAN: 8594910012021
99%
89.90 Kč
1 798Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bylinný krém s obsahem výtažku léčivých rostlin Arniky horské, Řepíku lékařského, Tymiánu obecného, Rozmarýnu lékařského a Blahovičníku.
Got2b Guardian Angel ochranný sprej před teplem, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Guardian Angel ochranný sprej před teplem, 200 ml
Kód: 2505395
Kód dod.: 981293
EAN: 9000100591331
 
184.90 Kč
924.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Guardian Angel stylingový sprej pro vlasy namáhané teplem ochrání vlasy před působením tepla až do 220 °C.
AKCE
-8%Sleva
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinem a irisem, 50 ml
Ryor
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinem a irisem, 50 ml
Kód: 91319
Kód dod.: 822691
EAN: 8594007972177
100%
159.90 Kč
173.90 Kč
3 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný krém obsahuje dvě hlavní aktivní látky - přírodní látku fytosfingosin a extrakt z irisu, dále vitamin A, E a extrakt z mořských řas.
AKCE
-1%Sleva
Erdal Shoe Polish Černý krém na boty, 55 ml
Erdal
Erdal Shoe Polish Černý krém na boty, 55 ml
Kód: 62478
Kód dod.: 9W00073
EAN: 4009175111449
 
74 Kč
74.90 Kč
1 345.45Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživuje všechny druhy robustních a hladkých kůží. Bohaté složení udržuje kůži měkkou a pružnou a dodává jí hedvábný lesk. Oživuje také barvy a chrání kůži před vlivy prostředí. Bez rozpouštědel.
-6%Sleva
Nivea Q10 Power denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 2506004
Kód dod.: 822447
EAN: 9005800390734
 
324.90 Kč
345.90 Kč
6 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Že suchá a namáhaná pleť nemůže působit mladistvě? Kombinace koenzymu Q10, kreatinu a bio arganiového oleje vás přesvědčí o opaku - NIVEA Výživný denní krém proti vráskám Q10 POWER.
Nivea Svěží hydratační krém Soft 500ml
Nivea®
Nivea Svěží hydratační krém Soft 500ml
Kód: 2507386
Kód dod.: 821105
EAN: 9005800380643
 
264.90 Kč
529.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Soft Svěží hydratační krém - 48h hydratace & rychlé vstřebání. Pro každodenní použití.
-6%Sleva
RYOR výživný krém s mandlovým olejem 50 ml
Ryor
RYOR výživný krém s mandlovým olejem 50 ml
Kód: 08781
Kód dod.: 822651
EAN: 8594007977172
90%
149.90 Kč
159.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný, mastný snadno vstřebatelný krém. Mandlový olej a komplex hydratačních látek chrání pleť před vysoušením.
RYOR výživný krém s měsíčkem a klíčkem 50 ml
Ryor
RYOR výživný krém s měsíčkem a klíčkem 50 ml
Kód: 100658
Kód dod.: 822633
EAN: 8594007972665
 
169.90 Kč
3 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživný polomastný krém s obsahem oleje z obilných klíčků, extraktu z měsíčku a vitaminů E a C.
AKCE
-15%Sleva
Pulirapid Aceto čistič s octem na rez a vodní kámen, 750 ml
Madel® Pulirapid®
Pulirapid Aceto čistič s octem na rez a vodní kámen, 750 ml
Kód: 65730
 
EAN: 8002295000095
60%
63.90 Kč
74.90 Kč
85.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinné kyseliny, které odstraní veškerou špínu, ale i přírodní ocet, který zanechá čištěný povrch třpytivý a eliminuje nežádoucí pachy.
AKCE
-8%Sleva
RYOR krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami, 50 ml
Ryor
RYOR krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami, 50 ml
Kód: 69247
Kód dod.: 822657
EAN: 8594007977639
98%
229.90 Kč
249.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, jemně parfemovaný krém s obsahem kmenových buněk z mořských řas a vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové.
Končící produkty
-38%Sleva
Koh-i-Noor Krepový papír 50 x 200 cm, olivově zelený
Koh-i-Noor
Koh-i-Noor Krepový papír 50 x 200 cm, olivově zelený
Kód: 1807584
Kód dod.: 992067
EAN: 8593539083597
 
4.90 Kč
7.90 Kč
2.45Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekorační krepový papír určený pro tvořivé činnosti. Jde o prověřený dekorační materiál, který nachá
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305900
Kód dod.: 717121
EAN: 8720182431219
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
-2%Sleva
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Kód: 2504644
Kód dod.: 822539
EAN: 9005800397498
 
219.90 Kč
224.90 Kč
4 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte sbohem nedokonalostem pleti! BB krém sjednocuje tón pleti a zjemňuje viditelné póry. Vsaďte na citlivou péči - NIVEA Denní BB krém OF 15 – tmavší odstín.
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Kód: 09281
Kód dod.: 880042
EAN: 9005800395340
100%
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vousy, a usnadňuje tak skluz žiletky po tváři. Chrání před rankami a drobným pořezáním. Hydratuje pleť a pomáhá předcházet jejímu vysušování. Složení s aloe vera a provitamínem B5 pečuje už při holení.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.