cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Kód: 2501942
Kód dod.: 794675
EAN: 8720181399411
 
74.90 Kč
749Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glysolid krém na ruce Classica z itálie je bohatý pečující balzám na ruce se zvláčňujícími oleji a 38% glycerinu pro okamžitý pocit hebkosti a hydratace, když jsou vaše ruce suché a unavené.
-9%Sleva
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2505276
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
19.90 Kč
21.90 Kč
199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2506106
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
22 Kč
220Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
-5%Sleva
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
104.90 Kč
109.90 Kč
1 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametově hebký dotek máte na dosah ruky! Dopřejte pokožce svých rukou výjimečnou péči a intenzivní výživu po celých 24 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Krém na ruce Intensive Care.
-7%Sleva
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ruce jsou vaší vizitkou. Pečujte o ně! Zklidňující složení s aloe vera dlouhodobě pečuje o suché ruce, zanechává je hebké a připravené k pohlazení: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
Indulona Original ochranný krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona Original ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309550
Kód dod.: 820033
EAN: 8592297009702
100%
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je regenerační, ochranný a promašťující krém na ruce určený pro každodenní péči o vysušenou a popraskanou pokožku. Pokožce dodává pružnost, pevnost, přirozenou vláčnost a obnovuje bariérové funkce kůže.
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Kód: 2400434
Kód dod.: 820029
EAN: 8592297010104
100%
49.90 Kč
998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce zklidňující zázrak byl speciálně vyvinutý tak, aby poskytl okamžitý komfort suchým rukám. Efektivně hydratuje a zklidňuje pokožku a poskytuje jí dlouhotrvající ochranu.
BALZÁM NA RTY VASELINE ROSY TONUJÍCÍ 10 G 1714
Vaseline®
BALZÁM NA RTY VASELINE ROSY TONUJÍCÍ 10 G 1714
Kód: 2600534
Kód dod.: 823621
EAN: 8720181061714
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence Ciao! gel na obočí lifting 01 That's Amore, 9 ml
Essence
Essence Ciao! gel na obočí lifting 01 That's Amore, 9 ml
Kód: 2602848
Kód dod.: ES622358
EAN: 4059729622358
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Upravte si obočí k dokonalosti během chvilky s limitovanou edicí essence Ciao! Gelu na obočí 01 That
Essence Brow Lifting gel sada na úpravu obočí 12 g
Essence
Essence Brow Lifting gel sada na úpravu obočí 12 g
Kód: 2401283
 
EAN: 4059729446671
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová sada na úpravu obočí Brow Lifting od Essence zajistí vašemu obočí perfektní tvar a nabízí oka
Victoria´s Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml
Victoria´s Secret
Victoria´s Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml
Kód: 2407458
 
EAN: 667556605020
 
419 Kč
1 676Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžující složení Victoria's Amber Romance v sobě spojuje tóny černé třešně, pudinku, syté vanilky
Essence What the length! sérum na řasy 4 ml
Essence
Essence What the length! sérum na řasy 4 ml
Kód: 2601809
Kód dod.: ES583185
EAN: 4059729583185
 
125 Kč
31 250Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvýrazni svou přirozenou krásu s pečujícím sérem na růst řas What the Length! od značky essence. Pra
AKCE
-1%Sleva
Sabrina Carpenter tělový sprej Caramel Dream 236ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter tělový sprej Caramel Dream 236ml
Kód: 2602256
Kód dod.: 835332
EAN: 810023678700
 
237 Kč
239.90 Kč
1 004.24Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Caramel Dream je sladký tělový sprej s karamelem, čokoládou a hřejivým ambrovým základem.
-8%Sleva
Nivea Q10 Energizující zpevňující tělové sérum 200 ml
Nivea®
Nivea Q10 Energizující zpevňující tělové sérum 200 ml
Kód: 2507835
Kód dod.: 810107
EAN: 9005800388359
 
289.90 Kč
314.90 Kč
1 449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Q10 Zpevňující energizující tělové sérum (200 ml) je inovativní péče, která kombinuje účinnost séra s výživnými vlastnostmi tělového mléka.
Essence Lift & Freeze laminační gel na obočí 01 Clear Control 7 ml
Essence
Essence Lift & Freeze laminační gel na obočí 01 Clear Control 7 ml
Kód: 2502309
Kód dod.: ES541857
EAN: 4059729541857
 
96.90 Kč
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně vykreslené a dlouhodobě upravené obočí vám zajistí gel Essence Lift & Freeze Brow Glue
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss tělová mlha 250 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss tělová mlha 250 ml
Kód: 2500969
Kód dod.: 14456
EAN: 085715962102
 
457 Kč
1 828Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná gurmánská vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 DKNY Be Delicious Ice Pop
AKCE
-6%Sleva
got2b Glued 4 Brows & Edges gel na obočí a baby vlásky 2v1,16 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued 4 Brows & Edges gel na obočí a baby vlásky 2v1,16 ml
Kód: 2507357
Kód dod.: 981446
EAN: 9000101733358
 
174 Kč
184.90 Kč
10 875Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí transparentní gel 2v1 pro úpravu obočí a krátkých vlásků.
Victoria´s Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml
Victoria´s Secret
Victoria´s Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml
Kód: 2603013
Kód dod.: 158807
EAN: 667558437698
 
535 Kč
2 140Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ovocná, květinová, vodní vůně pro ženy  Užijte si svěží pocit a rozzářený vzhled s tělovým sprejem
AKCE
-16%Sleva
Alpa Pedik s antimikrobiální přísadou zásyp na nohy 100 g
ALPA® Pedik
Alpa Pedik s antimikrobiální přísadou zásyp na nohy 100 g
Kód: 10633
Kód dod.: 00656
EAN: 8594001775187
100%
35.90 Kč
42.90 Kč
359Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zásyp určený pro péči o nadměrně se potící nohy. Pomáhá zklidnit a vysušit podrážděnou pokožku, podporuje její regeneraci a výrazně omezuje zápach nohou díky antimikrobiální přísadě.
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 06 Cranberry Is Back 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 06 Cranberry Is Back 4 ml
Kód: 2500404
 
EAN: 4059729518712
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečující olej na rty Hydra Kiss od essence zajistí intenzivní lesk bez pocitu lepení. Spojení kyseli
AKCE
-3%Sleva
Wellaflex Style & Nourish 7v1 vlasové tonikum 100 ml
Wella®
Wellaflex Style & Nourish 7v1 vlasové tonikum 100 ml
Kód: 2500991
Kód dod.: 860524
EAN: 4064666984223
 
131 Kč
134.90 Kč
1 310Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Style & Nourish je pečující vlasové tonikum, které spojuje styling a výživu v jednom kroku. Dodává vlasům přirozený objem, tvar a lehké zpevnění, zatímco je zároveň hydratuje a posiluje.
Herbavera Konopný balzám s aloe vera, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopný balzám s aloe vera, 200 ml
Kód: 2504955
Kód dod.: 812069
EAN: 8594009476857
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konopný balzám HERBAVERA s aloe vera a heřmánkem má výborný účinek na pokožku.
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pro silně poškozené vlasy, 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pro silně poškozené vlasy, 100 ml
Kód: 2506062
Kód dod.: 855465
EAN: 9000101731705
 
214.90 Kč
2 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sérum na vlasy s vysoce výkonným složením k obnově silně poškozených vlasů a inspirované japonskými principy krásy.
-4%Sleva
Seborin Vlasová voda pro vlasy bez lupů 400ml
Henkel Schwarzkopf
Seborin Vlasová voda pro vlasy bez lupů 400ml
Kód: 2505832
Kód dod.: 856011
EAN: 4015100447507
 
114.90 Kč
119.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Seborin proti lupům, zabraňuje tvorbě lupů a efektivně eliminuje svědění pokožky hlavy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.