cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-7%Sleva
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2504972
Kód dod.: 820118
EAN: 9005800398822
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Musí toho tolik zastat, a přitom jsou tak jemné. Vaše ruce! Pečujte o ně a chraňte je před vysušováním. Věřte síle přírody: NIVEA Ochranný krém na ruce.
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Indulona®
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Kód: 2509135
Kód dod.: 820024
EAN: 8592297010081
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce Indulona podle originální receptury nabízí regenerační účinky a složení se všestrannou péčí. Zabraňuje vysušování, vyživuje pokožku do hloubky, chrání ji před poškozením vnějšími vlivy a dodává jí hebkost.
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Kód: 2501942
Kód dod.: 794675
EAN: 8720181399411
 
74.90 Kč
749Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glysolid krém na ruce Classica z itálie je bohatý pečující balzám na ruce se zvláčňujícími oleji a 38% glycerinu pro okamžitý pocit hebkosti a hydratace, když jsou vaše ruce suché a unavené.
Indulona Original ochranný krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona Original ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309550
Kód dod.: 820033
EAN: 8592297009702
100%
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je regenerační, ochranný a promašťující krém na ruce určený pro každodenní péči o vysušenou a popraskanou pokožku. Pokožce dodává pružnost, pevnost, přirozenou vláčnost a obnovuje bariérové funkce kůže.
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Kód: 2400434
Kód dod.: 820029
EAN: 8592297010104
100%
49.90 Kč
998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce zklidňující zázrak byl speciálně vyvinutý tak, aby poskytl okamžitý komfort suchým rukám. Efektivně hydratuje a zklidňuje pokožku a poskytuje jí dlouhotrvající ochranu.
-5%Sleva
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
104.90 Kč
109.90 Kč
1 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametově hebký dotek máte na dosah ruky! Dopřejte pokožce svých rukou výjimečnou péči a intenzivní výživu po celých 24 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Krém na ruce Intensive Care.
-7%Sleva
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ruce jsou vaší vizitkou. Pečujte o ně! Zklidňující složení s aloe vera dlouhodobě pečuje o suché ruce, zanechává je hebké a připravené k pohlazení: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
-9%Sleva
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2505276
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
19.90 Kč
21.90 Kč
199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2506106
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
22 Kč
220Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
AKCE
-21%Sleva
Spokar 3428 Plus zubní kartáček, extra měkký
Spokar®
Spokar 3428 Plus zubní kartáček, extra měkký
Kód: 65483
Kód dod.: 897042
EAN: 8593534341791
98%
45.90 Kč
57.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malá hlava kartáčku hustě osazená vlákny HEXAGONAL (u Ultra měkké verze - ANTIBAKTERIAL) s rovným zástřihem.
AKCE
Spokar X 3429 ultrasoft zubní kartáček, extra měkký
Spokar®
Spokar X 3429 ultrasoft zubní kartáček, extra měkký
Kód: 1800964
Kód dod.: 895210
EAN: 8593534341944
100%
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová prémiová řada zubních kartáčků SPOKAR je navržena na základě aktuálních doporučení stomatologických odborníků. Jedinečný design je výsledkem hledání optimálního držení kartáčku s cílem snadné manipulace a perfektního vyčištění zubů.
AKCE
Spokar X 3429 soft zubní kartáček, středně měkký
Spokar®
Spokar X 3429 soft zubní kartáček, středně měkký
Kód: 1800962
Kód dod.: 895218
EAN: 8593534341968
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová prémiová řada zubních kartáčků SPOKAR je navržena na základě aktuálních doporučení stomatologických odborníků. Jedinečný design je výsledkem hledání optimálního držení kartáčku s cílem snadné manipulace a perfektního vyčištění zubů.
Colgate zubní kartáček Premier Ultra, středně měkký
Colgate®
Colgate zubní kartáček Premier Ultra, středně měkký
Kód: 44054
Kód dod.: 895010
EAN: 8850006330449
 
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní kartáček střední s atipickými štětinami pro dokonalé a důkladné čištění. Používejte dvakrát až třikrát denně k čištění zubů.
AKCE
-28%Sleva
Linteo Natural vatové tyčinky papírové sáček 160 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové sáček 160 ks
Kód: 2006266
Kód dod.: 904048
EAN: 8595686300541
 
17.90 Kč
24.90 Kč
0.11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
Kód: 2200085
Kód dod.: 904036
EAN: 8590786229457
 
24.90 Kč
0.12Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné ECO vatové tyčinky ze 100 % bavlny a tyčince z papíru vyrobeného z cukrové třtiny. Pro každodenní hygienu a ošetřování vašich uší.
Gliss termoochranný olejový sprej na vlasy 150ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss termoochranný olejový sprej na vlasy 150ml
Kód: 2506216
Kód dod.: 855296
EAN: 9000101732436
 
239.90 Kč
240 Kč
1 599.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss olejový termoochranný sprej s omega 9 + marulovým olejem pro hrubé a poškozené vlasy. Výživa a smyslná hladkost.
-3%Sleva
SOFTdent Eco zubní kartáček, extra měkký, 3 ks
SOFTdent®
SOFTdent Eco zubní kartáček, extra měkký, 3 ks
Kód: 2505285
Kód dod.: 895195
EAN: 8594027314629
 
124.90 Kč
129 Kč
41.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neobsahují žádné chemikálie a přídavné látky jako běžné plasty z ropy.
Bel Cotton vatové tyčinky cestovní 60 ks
Hartmann Bel®
Bel Cotton vatové tyčinky cestovní 60 ks
Kód: 2508314
Kód dod.: 904012
EAN: 4046871011758
 
29.90 Kč
0.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické a hygienické Bel Cotton vatové tyčinky jsou ideální pro každodenní použití doma i na cestách.
AKCE
-13%Sleva
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Corega
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Kód: 2507775
Kód dod.: 900019
EAN: 5054563239518
 
166 Kč
189.90 Kč
2 371.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevná fixace a pohodlí po celý den. Corega Original extra silný fixační krém v praktickém XL balení (70 g) poskytuje spolehlivé držení zubní náhrady až na 12 hodin.
Corega Whitening čistící tablety 30 ks
Corega
Corega Whitening čistící tablety 30 ks
Kód: 2509122
Kód dod.: 900022
EAN: 5054563287847
 
119.90 Kč
4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Whitening Antibakteriální tablety důkladně vyčistí zubní náhradu během 3-5 minut.Působí na skvrny a pomáhají chránit její původní bělost. Síla tablet pronikne i na místa, která jsou kartáčkem špatně dostupná.
Elmex Supersoft 3-pack zubní karáček
Elmex®
Elmex Supersoft 3-pack zubní karáček
Kód: 2600087
Kód dod.: 895024
EAN: 8718951435407
 
229.90 Kč
76.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní kartáček Super Soft zaručuje jemné vyčištění těžko dostupných míst díky ultra měkkým 0,13mm vláknům. Odstraňuje zubní plak, čistí povrchové skvrny a chrání před zubním kazem.
Colgate Slim Soft Charcoal zubní kartáčk 3-pack
Colgate®
Colgate Slim Soft Charcoal zubní kartáčk 3-pack
Kód: 2600073
Kód dod.: 885167
EAN: 8714789940557
 
139.90 Kč
46.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní kartáček Slim Soft Charcoal je vybaven jedinečnými tenkými vlákny, které proniknou i do úzkých mezer mezi zuby a neunikne jim tak jediná nečistota ani plak. Hrot vláken je oproti vláknům běžného zubního kartáčku až 17x tenčí.
Colgate Smiles Junior zubní kartáček od 6 let, měkký
Colgate®
Colgate Smiles Junior zubní kartáček od 6 let, měkký
Kód: 2600127
Kód dod.: 897020
EAN: 8718951613966..
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro děti s dětskými i trvalými zuby. Přísavka pro jednoduché a zábavné upevnění Měkký zubní kartáček
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft
Parodontax®
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft
Kód: 2601435
Kód dod.: 895174
EAN: 5054563048417
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomáhá odstranit plak a předchází problémům s dásněmi (při čištění dvakrát denně). Doporučovaná výměna zubního kartáčku je každé tři měsíce.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.