cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Essence Lash And Brow gelová řasenka čirá 9 ml
Essence
Essence Lash And Brow gelová řasenka čirá 9 ml
Kód: 69121
Kód dod.: ES271180
EAN: 4250035271180
 
53 Kč
5 888.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová řasenka na řasy a obočí Essence zkrotí i neposedné a neupravené obočí a dodá mu perfektní, up
Rochova sůl do koupele speciál, 200 g
Drutep - Rochova sůl
Rochova sůl do koupele speciál, 200 g
Kód: 15094
Kód dod.: 807070
EAN: 8594003600173
100%
46.90 Kč
234.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro koupel nohou a vanové lázně. Rochova sůl speciál svým obsahem přírodních jehličnatých silic a alkalických uhličitanů zpříjemňuje koupel, osvěžuje, odstraňuje únavu a vydatně změkčuje vodu.
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
Kód: 2105559
Kód dod.: 02551
EAN: 8595605202833
 
82.90 Kč
552.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento rychleschnoucí sprej je určen k dennímu ošetření nohou. Obsahuje chlorohydrát hliníku, nejúčinnější látku s antiperspiračním účinkem, a to v koncentraci, která zabezpečí dlouhodobou účinnost. Výrazné omezení pocení a zápachu nohou!
DKNY Donna Karan Ice Pop Very Cherry tělová mlha 250 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Ice Pop Very Cherry tělová mlha 250 ml
Kód: 2500970
Kód dod.: 14457
EAN: 085715962096
 
457 Kč
1 828Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná gurmánská vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 DKNY Be Delicious Ice Pop
-8%Sleva
Hansaplast Silver Active, sprej na nohy, 150 ml
Hansaplast
Hansaplast Silver Active, sprej na nohy, 150 ml
Kód: 2504770
Kód dod.: 838061
EAN: 9005800245249
 
134.90 Kč
145.90 Kč
899.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast sprej na nohy SILVER ACTIVE zaručuje aktivní ochranu proti potu, díky obsahu iontů stříbra. Sprej je bez alkoholu, má příjemnou a svěží vůni.
Alpa Francovka Arnika lihový bylinný roztok 60 ml
ALPA®
Alpa Francovka Arnika lihový bylinný roztok 60 ml
Kód: 2504516
Kód dod.: 829007
EAN: 85929739
90%
32.90 Kč
548.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční český bylinný roztok s obsahem arnikového extraktu určený k zevnímu použití.
Indulona Profi SOS ochranný krém, 100 g
Indulona®
Indulona Profi SOS ochranný krém, 100 g
Kód: 97832
Kód dod.: 820074
EAN: 8588006397109
100%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření lehce porušené pokožky a její ochrana před mikroby. Omezuje riziko vzniku infekcí, pomáhá chránit před mikroby, má zklidňující účinky, podporuje regeneraci, navrací vitalitu.
AKCE
-5%Sleva
Hlubna Vegalona krém na ruce s kakaovým máslem, 100 ml
Hlubna - Vega
Hlubna Vegalona krém na ruce s kakaovým máslem, 100 ml
Kód: 1905933
Kód dod.: 820078
EAN: 8594003015120
100%
19 Kč
19.90 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce vhodný k ochraně a ošetření pokožky s obsahem kakaového másla.
Alpa Aviril Mandlový krém na ruce, 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Mandlový krém na ruce, 100 ml
Kód: 09658
Kód dod.: 820160
EAN: 8594001772957
94%
32.90 Kč
329Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mandlový ochranný krém na ruce s glycerinem vhodný k preventivní ochraně rukou před pracovním výkonem, tak i k ošetření rukou po práci.
CARPATHIA Herbarium krém na ruce šípková růže a urea 75 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium krém na ruce šípková růže a urea 75 ml
Kód: 2507090
Kód dod.: 856929
EAN: 8586000085947
 
59.90 Kč
798.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživný krém na ruce s olejem z květu šípové růže, ureou, glycerinem a pantenolem dodá pokožce dokonalou hydrataci, hebkost a jemnou vůni.
-7%Sleva
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2504972
Kód dod.: 820118
EAN: 9005800398822
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Musí toho tolik zastat, a přitom jsou tak jemné. Vaše ruce! Pečujte o ně a chraňte je před vysušováním. Věřte síle přírody: NIVEA Ochranný krém na ruce.
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Indulona®
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Kód: 2509135
Kód dod.: 820024
EAN: 8592297010081
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce Indulona podle originální receptury nabízí regenerační účinky a složení se všestrannou péčí. Zabraňuje vysušování, vyživuje pokožku do hloubky, chrání ji před poškozením vnějšími vlivy a dodává jí hebkost.
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Kód: 2507308
Kód dod.: 820302
EAN: 5901887028925
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o své ruce s Ziaja Ceramidy krémem na ruce, který účinně regeneruje suchou a popraskanou pokožku.
Essence Brow Lifting gel sada na úpravu obočí 12 g
Essence
Essence Brow Lifting gel sada na úpravu obočí 12 g
Kód: 2401283
 
EAN: 4059729446671
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová sada na úpravu obočí Brow Lifting od Essence zajistí vašemu obočí perfektní tvar a nabízí oka
Essence Ciao! gel na obočí lifting 01 That's Amore, 9 ml
Essence
Essence Ciao! gel na obočí lifting 01 That's Amore, 9 ml
Kód: 2602848
Kód dod.: ES622358
EAN: 4059729622358
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Upravte si obočí k dokonalosti během chvilky s limitovanou edicí essence Ciao! Gelu na obočí 01 That
Spokar 3428 Plus zubní kartáček, měkký
Spokar®
Spokar 3428 Plus zubní kartáček, měkký
Kód: 65484
Kód dod.: 897041
EAN: 8593534341807
100%
57.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malá hlava kartáčku hustě osazená vlákny HEXAGONAL (u Ultra měkké verze - ANTIBAKTERIAL) s rovným zástřihem.
Spokar X 3429 supersoft zubní kartáček, měkký
Spokar®
Spokar X 3429 supersoft zubní kartáček, měkký
Kód: 1800963
Kód dod.: 895214
EAN: 8593534341951
 
74.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová prémiová řada zubních kartáčků SPOKAR je navržena na základě aktuálních doporučení stomatologických odborníků. Jedinečný design je výsledkem hledání optimálního držení kartáčku s cílem snadné manipulace a perfektního vyčištění zubů.
-10%Sleva
Colgate zubní kartáčky Extra Clean, střední tvrdost, balení 1+1
Colgate®
Colgate zubní kartáčky Extra Clean, střední tvrdost, balení 1+1
Kód: 19044
Kód dod.: FCN20607
EAN: 8714789732244
97%
26.90 Kč
29.90 Kč
13.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Medium zubní kartáček se středně tvrdými štětinami je skvělým pomocníkem v čištění citlivých zubů. Unikátně tvarovaná hlavice je ideální k čištění hůře přístupných míst.
Signal zubní kartáčky Antiplaque, středně měkký, balení 1+1
Signal
Signal zubní kartáčky Antiplaque, středně měkký, balení 1+1
Kód: 58876
Kód dod.: 895000
EAN: 8718114047928
85%
49.90 Kč
24.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Štětiny zubního kartáčku Signal Anti-Plaque duopack se zaoblenými konci účinně čistí mezizubní prostory, přičemž jsou šetrné k zubní sklovině a dásním.
Spokar 3416 Clinic zubní kartáček, tvrdý
Spokar®
Spokar 3416 Clinic zubní kartáček, tvrdý
Kód: 19167
Kód dod.: 895127
EAN: 8593534340626
100%
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Široce stupňovité zastřižení vláken, ergonomicky tvarované držadlo. Vlákna tynex. Tvrdost vláken tvrdý.
-4%Sleva
SOFTdent Eco zubní kartáček, středně měkký
SOFTdent®
SOFTdent Eco zubní kartáček, středně měkký
Kód: 2205157
Kód dod.: S205916
EAN: 8594027314865
 
49.90 Kč
52 Kč
49.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Softdent Eco Friendly je řada zubních kartářků vyrobena z přírodně odbouratelných materiálů.
-4%Sleva
SOFTdent Eco zubní kartáček, měkký
SOFTdent®
SOFTdent Eco zubní kartáček, měkký
Kód: 2205158
Kód dod.: S205915
EAN: 8594027314889
 
49.90 Kč
52 Kč
49.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neobsahují žádné chemikálie a přídavné látky jako běžné plasty z ropy.
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Hartmann Bel®
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Kód: 2508316
Kód dod.: 904013
EAN: 904013
 
39.90 Kč
0.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické a barevné Bel Rainbow vatové tyčinky jsou ideální pro každodenní hygienu a drobné úkony v domácnosti.
AKCE
Dětský zubní kartáček na baterie Colgate Harry Potter 1ks
Colgate®
Dětský zubní kartáček na baterie Colgate Harry Potter 1ks
Kód: 2602062
Kód dod.: 897051
EAN: 8718951448193
 
249.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elektrický dětský zubní kartáček Colgate Harry Potter s jemnými vibracemi a extra měkkými vlákny pomáhá dětem pečovat o zuby zábavnou formou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.