cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
104.90 Kč
109.90 Kč
1 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametově hebký dotek máte na dosah ruky! Dopřejte pokožce svých rukou výjimečnou péči a intenzivní výživu po celých 24 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Krém na ruce Intensive Care.
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Kód: 2501942
Kód dod.: 794675
EAN: 8720181399411
 
74.90 Kč
749Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glysolid krém na ruce Classica z itálie je bohatý pečující balzám na ruce se zvláčňujícími oleji a 38% glycerinu pro okamžitý pocit hebkosti a hydratace, když jsou vaše ruce suché a unavené.
-9%Sleva
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2505276
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
19.90 Kč
21.90 Kč
199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2506106
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
22 Kč
220Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
Essence Brow Lifting gel sada na úpravu obočí 12 g
Essence
Essence Brow Lifting gel sada na úpravu obočí 12 g
Kód: 2401283
 
EAN: 4059729446671
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová sada na úpravu obočí Brow Lifting od Essence zajistí vašemu obočí perfektní tvar a nabízí oka
BALZÁM NA RTY VASELINE ROSY TONUJÍCÍ 10 G 1714
Vaseline®
BALZÁM NA RTY VASELINE ROSY TONUJÍCÍ 10 G 1714
Kód: 2600534
Kód dod.: 823621
EAN: 8720181061714
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence Ciao! gel na obočí lifting 01 That's Amore, 9 ml
Essence
Essence Ciao! gel na obočí lifting 01 That's Amore, 9 ml
Kód: 2602848
Kód dod.: ES622358
EAN: 4059729622358
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Upravte si obočí k dokonalosti během chvilky s limitovanou edicí essence Ciao! Gelu na obočí 01 That
Victoria´s Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml
Victoria´s Secret
Victoria´s Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml
Kód: 2407458
 
EAN: 667556605020
 
419 Kč
1 676Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžující složení Victoria's Amber Romance v sobě spojuje tóny černé třešně, pudinku, syté vanilky
Essence What the length! sérum na řasy 4 ml
Essence
Essence What the length! sérum na řasy 4 ml
Kód: 2601809
Kód dod.: ES583185
EAN: 4059729583185
 
125 Kč
31 250Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvýrazni svou přirozenou krásu s pečujícím sérem na růst řas What the Length! od značky essence. Pra
AKCE
-1%Sleva
Sabrina Carpenter tělový sprej Caramel Dream 236ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter tělový sprej Caramel Dream 236ml
Kód: 2602256
Kód dod.: 835332
EAN: 810023678700
 
237 Kč
239.90 Kč
1 004.24Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Caramel Dream je sladký tělový sprej s karamelem, čokoládou a hřejivým ambrovým základem.
AKCE
-18%Sleva
L'Oréal Elseve Color Vive balzám na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Color Vive balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 11411
Kód dod.: 855530
EAN: 3600010011361
100%
89.90 Kč
109.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám s ochrannou péčí pro barevné vlasy.
AKCE
-35%Sleva
Nivea Color Care & Protect pečující kondicionér, 200 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect pečující kondicionér, 200 ml
Kód: 11306
Kód dod.: 855601
EAN: 9005800393735
 
64.90 Kč
99.90 Kč
324.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prodlužte sytost vaší barvy na dvojnásobek a dopřejte svým barveným nebo melírovaným vlasům intenzivní péči. Vsaďte na kvalitu - NIVEA Pečující kondicionér Color Care & Protect.
Schauma 7 Herbs Freshness balzám na vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma 7 Herbs Freshness balzám na vlasy, 250 ml
Kód: 11373
Kód dod.: 855443
EAN: 9000101658088
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám Schauma 7 Herbs Freshness s organickým extraktem ze 7 bylin pro normální až mastné vlasy, který struktuře vlasů dodá lehkou svěžest a přirozeně vypadající objem.
Herbavera Konopný balzám s aloe vera, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopný balzám s aloe vera, 200 ml
Kód: 2504955
Kód dod.: 812069
EAN: 8594009476857
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konopný balzám HERBAVERA s aloe vera a heřmánkem má výborný účinek na pokožku.
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pro silně poškozené vlasy, 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pro silně poškozené vlasy, 100 ml
Kód: 2506062
Kód dod.: 855465
EAN: 9000101731705
 
214.90 Kč
2 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sérum na vlasy s vysoce výkonným složením k obnově silně poškozených vlasů a inspirované japonskými principy krásy.
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 06 Cranberry Is Back 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 06 Cranberry Is Back 4 ml
Kód: 2500404
 
EAN: 4059729518712
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečující olej na rty Hydra Kiss od essence zajistí intenzivní lesk bez pocitu lepení. Spojení kyseli
AKCE
-3%Sleva
Wellaflex Style & Nourish 7v1 vlasové tonikum 100 ml
Wella®
Wellaflex Style & Nourish 7v1 vlasové tonikum 100 ml
Kód: 2500991
Kód dod.: 860524
EAN: 4064666984223
 
131 Kč
134.90 Kč
1 310Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Style & Nourish je pečující vlasové tonikum, které spojuje styling a výživu v jednom kroku. Dodává vlasům přirozený objem, tvar a lehké zpevnění, zatímco je zároveň hydratuje a posiluje.
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Lactovit
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Kód: 2209345
Kód dod.: 821030
EAN: 8411135006423
100%
174.90 Kč
437.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvyšuje produkci ceramidů o 60% a nabízí tak více regenerace než tělová mléka, která obsahují pouze ureu. Doporučuje 9 z 10 dermatologů doporučuje hydratační sprchové gely a tělová mléka s obsahem urey a kyseliny mléčné.
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
Kód: 2505661
Kód dod.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
29.90 Kč
299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvláčňující krém na ruce s výtažkem z aloe vera a alantoinem je určený pro péči o namáhanou pokožku rukou. Krém pokožku zjemňuje, zvláčňuje a podporuje její regeneraci. Lehké složení se rychle vstřebává a nezanechává mastný film.
AKCE
-35%Sleva
Nivea Lenght Wonder posilující kondicionér 200 ml
Nivea®
Nivea Lenght Wonder posilující kondicionér 200 ml
Kód: 2508880
Kód dod.: 855617
EAN: 9005800392783
 
64.90 Kč
99.90 Kč
324.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Posilující kondicionér určený pro oslabené a lámavé vlasy, který podporuje jejich růst a chrání je před poškozením.
-4%Sleva
Seborin Vlasová voda pro vlasy bez lupů 400ml
Henkel Schwarzkopf
Seborin Vlasová voda pro vlasy bez lupů 400ml
Kód: 2505832
Kód dod.: 856011
EAN: 4015100447507
 
114.90 Kč
119.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Seborin proti lupům, zabraňuje tvorbě lupů a efektivně eliminuje svědění pokožky hlavy.
AKCE
-5%Sleva
Green Pharmacy Heřmánek a lněné semínko vlasový elixír na barvené vlasy 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek a lněné semínko vlasový elixír na barvené vlasy 150 ml
Kód: 2507529
Kód dod.: 845738
EAN: 4823015945854
 
52 Kč
54.90 Kč
346.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasový elixír Green Pharmacy Heřmánek a lněné semínko je speciálně vyvinutý pro barvené vlasy.
Colorwin Elixír sérum na vlasy 100 ml
Colorwin
Colorwin Elixír sérum na vlasy 100 ml
Kód: 2600771
Kód dod.: 856803
EAN: 8594185050193
 
194.90 Kč
1 949Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým vlasům intenzivní péči s Colorwin Elixír sérem na vlasy. Lehké, nemastné sérum hydratuje a vyživuje vlasová vlákna, zanechává vlasy hebké, lesklé a snadno rozčesatelné.
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601152
Kód dod.: 855330
EAN: 9000101766745
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s pro-vitaminem B5 a kokosovým extraktem usnadňuje rozčesávání suchých a poškozených vlasů. Pomáhá snížit lámání vlasů a zanechává je jemné a hladké bez zatížení.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.