cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 25 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
1 689 Kč
67.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
PATTEX Repair Extreme jednosložkové univerzální lepidlo, 8 g
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Extreme jednosložkové univerzální lepidlo, 8 g
Kód: 2506094
Kód dod.: 501943
EAN: 4015000419420
 
101 Kč
12 625Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální jednosložkové flexibilní lepidlo na bázi FLEXTEC polymeru neobsahující rozpouštědla. Určené k lepení a opravám savých i nesavých materiálů.
Ceys Kontaktceys kontaktní lepidlo, 30 ml
Ceys®
Ceys Kontaktceys kontaktní lepidlo, 30 ml
Kód: 2503183
Kód dod.: 502914
EAN: 8411519231205
 
61.90 Kč
2 063.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víceúčelové kontaktní lepidlo na bázi neoprenu pro obecné použití při spojování celé řady materiálů. Vynikající výsledky vykazuje zejména u kůže, dřeva, umakartu, pryže a korku, při lepení těchto materiálů mezi sebou nebo v kombinaci s jinými materiá
SOICRAT penetrace koncentrát 2802A, 1 kg
Soicrat
SOICRAT penetrace koncentrát 2802A, 1 kg
Kód: 2503276
Kód dod.: 429901
EAN: 8591235024678
 
96.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální penetrační nátěr na savé podklady (omítka, beton, dřevo atd.) pro snížení savosti a zároveň zlepšení přilnavosti vrchního nátěru disperzní barvou (Latex, Bakrylex email, Barlet akrylát, Bakrylex lak).
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
745 Kč
99.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
AKCE
-11%Sleva
Het Mikral 100 fasádní barva, 15+3 kg
Het
Het Mikral 100 fasádní barva, 15+3 kg
Kód: 2502795
Kód dod.: 415535
EAN: 8594158028327
 
1 745 Kč
1 959 Kč
96.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K venkovním nátěrům vápenných, vápenocemen-tových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 7,5 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 7,5 kg
Kód: 2500311
Kód dod.: 400868
EAN: 8591235037012
 
296 Kč
39.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2500317
Kód dod.: 400883
EAN: 8591235065947
 
369 Kč
49.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
AKCE
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
1 249 Kč
83.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2502456
Kód dod.: 400889
EAN: 8591235065961
 
1 089 Kč
43.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503707
Kód dod.: 400836
EAN: 8591235036213
 
755 Kč
50.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 1 kg
Kód: 2503262
Kód dod.: 400625
EAN: 8591235022858
 
82.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503721
Kód dod.: 400837
EAN: 8591235036442
 
1 229 Kč
49.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Kód: 2503963
Kód dod.: 511334
EAN: 8594002539283
 
319 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 7,5 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 7,5 kg
Kód: 2501210
Kód dod.: 400659
EAN: 8591235036268
 
559 Kč
74.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
Detecha Ekoban Forte barva na dřevo i beton, šedá, 2,5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte barva na dřevo i beton, šedá, 2,5 kg
Kód: 2503057
Kód dod.: 301489
EAN: 8595002310698
 
749 Kč
299.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná nátěrová hmota na beton a jiné savé materiály se střední mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu.
Het šlehaný lehčený tmel, 500 ml
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 500 ml
Kód: 2503962
Kód dod.: 511332
EAN: 8594002539337
 
185 Kč
370Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, 900 ml
Detecha®
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, 900 ml
Kód: 2504149
Kód dod.: 627060
EAN: 8595002316416
80%
209 Kč
232.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Detastop je protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hubení plísní a řas na kontaminovaných plochách. Lze jej použít jako sanační i preventivní ochranu na omítky, zdivo, beton, kámen, azbestocement, ale i na dřevo
-4%Sleva
Detecha Ekoban Forte Plus barva na dřevo i beton, RAL 7045 tmavě šedý, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus barva na dřevo i beton, RAL 7045 tmavě šedý, 5 kg
Kód: 2503740
Kód dod.: 301469
EAN: 8595002320673
 
1 725 Kč
1 805 Kč
345Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na beton a jiné savé materiály s vyšší mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu. Natřené plochy vykazují velmi dobrou mechanickou odolnost, odolávají vodě, roztokům solí, olejům a krátkodobě motorové naftě.
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, rozprašovač 500 ml
Detecha®
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, rozprašovač 500 ml
Kód: 2504466
Kód dod.: 627058
EAN: 8595002323957
 
139 Kč
278Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Detastop je protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hubení plísní a řas na kontaminovaných plochách. Lze jej použít jako sanační i preventivní ochranu na omítky, zdivo, beton, kámen, azbestocement, ale i na dřevo
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 25 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 25 kg
Kód: 2504186
Kód dod.: 400873
EAN: 8591235037005
 
889 Kč
35.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504308
Kód dod.: 400537
EAN: 8594158025203
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malířská barva plněná pilinami určená ke strukturním nátěrům stěn, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů apod.
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 4 kg
Kód: 2500210
Kód dod.: 400866
EAN: 8591235066166
100%
192 Kč
48Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
-4%Sleva
Detecha Ekoban Forte Plus barva na dřevo i beton, RAL 7035 světle šedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus barva na dřevo i beton, RAL 7035 světle šedá, 5 kg
Kód: 2503533
Kód dod.: 301457
EAN: 8595002319189
 
1 725 Kč
1 805 Kč
345Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na beton a jiné savé materiály s vyšší mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu. Natřené plochy vykazují velmi dobrou mechanickou odolnost, odolávají vodě, roztokům solí, olejům a krátkodobě motorové naftě.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.