cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktní lepidlo, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktní lepidlo, 300 ml
Kód: 61214
Kód dod.: 501144
EAN: 5997272383113
80%
159 Kč
530Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na kontaktní lepení s velmi vysokou pevností. Zvláště na lepení kůže, dřeva, gumy, textilií, kovů, překližky, kartonu a různých materiálů z tvrdých umělých hmot. Na lepení izolačních materiálů v prostorách vystavených vyšším teplotám.
Ceys Kontaktceys kontaktní lepidlo transparentní, 30 ml
Ceys®
Ceys Kontaktceys kontaktní lepidlo transparentní, 30 ml
Kód: 2503327
Kód dod.: 502994
EAN: 8411519231038
 
75.90 Kč
2 530Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kontaktní lepidlo, které je po zaschnutí průhledné. Lze použít mimo jiné k lepení zrcadel, pěnového polystyrenu a pěnového materiálu obecně, aniž by poškozovalo povrchy. Spoje jsou odolné, pružné a trvanlivé.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 1 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 1 kg
Kód: 2503603
Kód dod.: 416199
EAN: 8591235036985
 
132 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
PATTEX Chemoprén Univerzál, 5 l
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál, 5 l
Kód: 2507548
Kód dod.: 501134
EAN: 9000101170931
 
1 775 Kč
355Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Chemoprén Univerzál je kontaktní lepidlo určené pro profesionální použití, vhodné k lepení široké škály savých i nesavých materiálů.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 4 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 4 kg
Kód: 2504604
Kód dod.: 416201
EAN: 8591235066159
 
449 Kč
112.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
A1010 asfaltový lak izolační nátěr, černý, 1 kg
Barvy a laky Hostivař
A1010 asfaltový lak izolační nátěr, černý, 1 kg
Kód: 2502722
Kód dod.: 303013
EAN: 8590882010027
 
369 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům oceli, litiny, dřeva, betonu, různých jímek a omítky proti působení vlhkosti. Je určen pro hydroizolace stavebních konstrukcí s trvalou pružností.
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 40 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 40 kg
Kód: 2504298
Kód dod.: 400875
EAN: 8591235042863
 
1 429 Kč
35.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 15 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 15 kg
Kód: 2500209
Kód dod.: 400870
EAN: 8591235036992
 
559 Kč
37.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 7,5 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 7,5 kg
Kód: 2501210
Kód dod.: 400659
EAN: 8591235036268
 
559 Kč
74.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
Detecha Ekoban Forte barva na dřevo i beton, šedá, 2,5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte barva na dřevo i beton, šedá, 2,5 kg
Kód: 2503057
Kód dod.: 301489
EAN: 8595002310698
 
749 Kč
299.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná nátěrová hmota na beton a jiné savé materiály se střední mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu.
DENAS Ostafix N lepidlo pro všechny druhy podkladů, 1,2 kg
Denas
DENAS Ostafix N lepidlo pro všechny druhy podkladů, 1,2 kg
Kód: 2503119
Kód dod.: 500545
EAN: 8595087130013
 
261 Kč
217.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní tenkovrstvé lepidlo pastovité konzistence. Používá se pro lepení keramických obkladů a dlaždic, podhledů a obkladových desek a lišt z pěnového polystyrénu a polyuretanu, dřeva, PVC a pryžových podlahovin, sádrových odlitků a obkladů a podob
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Kód: 2503963
Kód dod.: 511334
EAN: 8594002539283
 
319 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
-4%Sleva
Detecha Ekoban Forte Plus barva na dřevo i beton, RAL 7045 tmavě šedý, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus barva na dřevo i beton, RAL 7045 tmavě šedý, 5 kg
Kód: 2503740
Kód dod.: 301469
EAN: 8595002320673
 
1 725 Kč
1 805 Kč
345Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na beton a jiné savé materiály s vyšší mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu. Natřené plochy vykazují velmi dobrou mechanickou odolnost, odolávají vodě, roztokům solí, olejům a krátkodobě motorové naftě.
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, rozprašovač 500 ml
Detecha®
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, rozprašovač 500 ml
Kód: 2504466
Kód dod.: 627058
EAN: 8595002323957
 
139 Kč
278Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Detastop je protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hubení plísní a řas na kontaminovaných plochách. Lze jej použít jako sanační i preventivní ochranu na omítky, zdivo, beton, kámen, azbestocement, ale i na dřevo
Het šlehaný lehčený tmel, 500 ml
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 500 ml
Kód: 2503962
Kód dod.: 511332
EAN: 8594002539337
 
185 Kč
370Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
A1010 asfaltový lak izolační nátěr, černý, 9 kg
Barvy a laky Hostivař
A1010 asfaltový lak izolační nátěr, černý, 9 kg
Kód: 2502723
Kód dod.: 303020
EAN: 8590882010034
 
2 825 Kč
313.89Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům oceli, litiny, dřeva, betonu, různých jímek a omítky proti působení vlhkosti. Je určen pro hydroizolace stavebních konstrukcí s trvalou pružností.
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, 900 ml
Detecha®
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, 900 ml
Kód: 2504149
Kód dod.: 627060
EAN: 8595002316416
80%
209 Kč
232.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Detastop je protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hubení plísní a řas na kontaminovaných plochách. Lze jej použít jako sanační i preventivní ochranu na omítky, zdivo, beton, kámen, azbestocement, ale i na dřevo
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 25 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 25 kg
Kód: 2504186
Kód dod.: 400873
EAN: 8591235037005
 
889 Kč
35.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
Het šlehaný lehčený tmel, 250 ml
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 250 ml
Kód: 2503961
Kód dod.: 511330
EAN: 8594002539238
 
112 Kč
448Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 4 kg
Kód: 2500210
Kód dod.: 400866
EAN: 8591235066166
100%
192 Kč
48Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504308
Kód dod.: 400537
EAN: 8594158025203
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malířská barva plněná pilinami určená ke strukturním nátěrům stěn, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů apod.
-4%Sleva
Detecha Ekoban Forte Plus barva na dřevo i beton, RAL 7035 světle šedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus barva na dřevo i beton, RAL 7035 světle šedá, 5 kg
Kód: 2503533
Kód dod.: 301457
EAN: 8595002319189
 
1 725 Kč
1 805 Kč
345Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na beton a jiné savé materiály s vyšší mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu. Natřené plochy vykazují velmi dobrou mechanickou odolnost, odolávají vodě, roztokům solí, olejům a krátkodobě motorové naftě.
PATTEX Repair Extreme jednosložkové univerzální lepidlo, 8 g
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Extreme jednosložkové univerzální lepidlo, 8 g
Kód: 2506094
Kód dod.: 501943
EAN: 4015000419420
 
101 Kč
12 625Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální jednosložkové flexibilní lepidlo na bázi FLEXTEC polymeru neobsahující rozpouštědla. Určené k lepení a opravám savých i nesavých materiálů.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 2,5 l
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 2,5 l
Kód: 2504018
Kód dod.: 260142
EAN: 8595073020045
 
749 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.