cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lacalut Sensitive zubní pasta + zubní nit, 75 ml
Lacalut
Lacalut Sensitive zubní pasta + zubní nit, 75 ml
Kód: 2501455
Kód dod.: 885299
EAN: 4010439200885
 
99.90 Kč
1 332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lacalut Sensitive – zubní pasta pro citlivé zuby a obnažené zubní krčky
Signal zubní pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Kód: 14018
Kód dod.: 885014
EAN: 5900300056101
100%
29.90 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky tomu zubní pasta Signal Cavity Protection pomáhá bojovat s prvními neznatelnými známkami zubního kazu a chránit vaše zuby i mezi jednotlivými čištěními.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Advanced White zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601448
Kód dod.: 885404
EAN: 5054563287540
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Advanced White zubní pasta je určena pro citlivé zuby a bělejší vzhled zubů.
Colgate zubní pasta MaxFresh Fruit Fusion Watermelon, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta MaxFresh Fruit Fusion Watermelon, 75 ml
Kód: 2602729
Kód dod.: 885180
EAN: 8718951698734
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pasta je výbornou volbou pro všechny, kdo chtějí spolehlivou péči o zuby s ovocnou svěžestí, která dělá z každodenního čištění příjemný zážitek.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max Max Čistota tablety na čištění zubních náhrad, 36 ks
Corega
Corega Power Max Max Čistota tablety na čištění zubních náhrad, 36 ks
Kód: 2601441
Kód dod.: 900024
EAN: 5054563060174
 
142 Kč
144.90 Kč
3.94Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max tablety na čištění zubních náhrad pomáhají odstranit nečistoty a udržet náhrady čisté a svěží.
AKCE
-29%Sleva
Fructis Hair Food Watermelon vyplňující maska na vlasy, 390 ml
Garnier Fructis®
Fructis Hair Food Watermelon vyplňující maska na vlasy, 390 ml
Kód: 2600346
Kód dod.: 855555
EAN: 3600542389471
 
124 Kč
174.90 Kč
317.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující víceúčelová maska Fructis Hair Food Watermelon vlasy doplněním hydratace vyplňuje, rozčesává a dodává jim objemnější vzhled.
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
29.90 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje bohatou směs přírodních výtažků, mezi kterými jsou máta, šalvěj, myrha a eukalyptus, známé pro jejich osvěžující vlastnosti.
Colgate zubní pasta Triple Action Original Mint, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Triple Action Original Mint, 75 ml
Kód: 2304043
Kód dod.: 885048
EAN: 6920354835971
100%
34.90 Kč
465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Napomáhá chránit před bakteriemi způsobujícími zubní kaz, redukuje tvorbu bakterií způsobujících žloutnutí zubů a napomáhá chránit před bakteriemi způsobujícími zápach z úst.
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Fluoride zubní pasta 2x75 ml
Sensodyne
Sensodyne Fluoride zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2601269
Kód dod.: 885316
EAN: 5054563186942
 
164 Kč
164.90 Kč
1 093.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Fluoride je zubní pasta pro citlivé zuby, která při každodenním používání pomáhá chránit před citlivostí i zubním kazem.
AKCE
-1%Sleva
Parodontax Fluoride zubní pasta 2x75 ml
Parodontax®
Parodontax Fluoride zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2601268
Kód dod.: 885315
EAN: 5054563194374
 
164 Kč
164.90 Kč
993.94Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Fluoride je zubní pasta s fluoridem určená pro každodenní čištění zubů a péči o dásně. Je navržená tak, aby pomáhala odstraňovat zubní plak, který je hlavní příčinou problémů s dásněmi, jako je krvácení nebo zánět.
Lovran univerzální prací gel Muschio Bianco, 1L
Lovran
Lovran univerzální prací gel Muschio Bianco, 1L
Kód: 2501762
Kód dod.: 759346
EAN: 5902670081936
80%
84.90 Kč
3.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lovran univerzální prací gel Muschio Bianco 1L – koncentrovaný gel s exotickou vůní amly a pačuli, který účinně pere a chrání vaše prádlo až pro 25 praní.
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 60 praní, 720g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 60 praní, 720g
Kód: 2506250
Kód dod.: 765398
EAN: 9000101802580
 
419.90 Kč
7Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
AKCE
-11%Sleva
Elmex Sensitive zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600061
Kód dod.: 885093
EAN: 8714789985060
 
159.90 Kč
179.90 Kč
1 066Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Sensitive je navržena speciálně pro citlivé zuby a poskytuje účinnou ochranu po dobu 24 hodin při pravidelném čištění 2x denně. Obsah fluoridu zajišťuje, že vaše zuby budou chráněny před zubním kazem.
AKCE
-33%Sleva
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Kód: 2304021
Kód dod.: 761297
EAN: 4260418932782
100%
99.90 Kč
149.90 Kč
0.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel vhodný především pro praní dětského prádla a lidi s citlivou pokožkou.
-3%Sleva
Persil prací kapsle Color 4v1, 28 ks
Henkel Persil
Persil prací kapsle Color 4v1, 28 ks
Kód: 2601220
Kód dod.: 765252
EAN: 9000101845501
 
359.90 Kč
370 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výkonná čtyřkomorová gelová kapsle hloubkově čistí prádlo a zanechává pračku hygienicky svěží. Šetří energii díky praní při nízkých teplotách od 20 °C.
AKCE
Jelen prací gel Univerzální, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Univerzální, 60 praní, 2,7 l
Kód: 1704846
Kód dod.: 765156
EAN: 8592613579940
90%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek na barevné i bílé prádlo. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní. Dodržujte pokyny výrobce textilu a prádlo před praním roztřiďte.
Dalli Color prací gel, 22 praní, 1,1 l
Dalli
Dalli Color prací gel, 22 praní, 1,1 l
Kód: 2509115
Kód dod.: 759363
EAN: 4012400524921
 
114.90 Kč
5.22Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Color prací gel je určený pro praní barevného prádla. Pomáhá odstranit běžné nečistoty a zanechává prádlo čisté.
AKCE
-3%Sleva
Meridol zubní pasta pro ochranu dásní 2x75 ml
Meridol®
Meridol zubní pasta pro ochranu dásní 2x75 ml
Kód: 2600060
Kód dod.: 885097
EAN: 8718951717084
 
184 Kč
189.90 Kč
1 226.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Meridol zubní pasta pro ochranu dásní je ideální volbou pro každodenní péči o zuby a dásně. Tato zubní pasta účinně chrání před krvácením dásní, ustupujícími dásněmi a tvorbou zubního plaku.
Colgate zubní pasta MaxClean 75ml
Colgate®
Colgate zubní pasta MaxClean 75ml
Kód: 2601082
Kód dod.: 885178
EAN: 8718951738829
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Max Clean Mineral Scrub s technologií SmartFoam a minerálními částicemi bez plastů důkladně, ale šetrně čistí zuby i mezizubní prostory a zanechává dlouhotrvající pocit svěžesti.
Colgate zubní pasta Advanced White Charcoal 2x75ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Advanced White Charcoal 2x75ml
Kód: 2600097
Kód dod.: 885175
EAN: 8718951589117
 
104.90 Kč
105 Kč
699.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s aktivním uhlím pomáhá při pravidelném čištění obnovit přirozenou bělost zubů už za 10 dní, odstraňuje povrchové skvrny, chrání před kazem a zanechává svěží dech.
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Essence
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Kód: 2405742
 
EAN: 4059729490667
 
77 Kč
7 700Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty The Super Peptide od essence zajistí vašim rtům okamžitou dávku hydratace. Potěší mléčno
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Charcoal, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Charcoal, 75 ml
Kód: 2005798
Kód dod.: 885010
EAN: 8710522417379
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Signal Long Active Nature Elements Charcoal udržuje přirozeně krásné zuby a zároveň díky aktivnímu uhlí zbavuje skvrn.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel na barevné prádlo 62 praní, 2480 ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na barevné prádlo 62 praní, 2480 ml
Kód: 2206359
Kód dod.: 761263
EAN: 8595025836588
95%
199.90 Kč
224.90 Kč
3.22Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky unikátnímu složení chrání barvy, pečuje o tkaniny, pomáhá prádlu zachovat původní tvar a zabraňuje tvorbě žmolků.
Nivea Q10 plus C textilní maska proti vráskám, 1 ks
Nivea®
Nivea Q10 plus C textilní maska proti vráskám, 1 ks
Kód: 2502030
Kód dod.: 822460
EAN: 9005800315485
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Méně vrásek a vyživená pleť plná energie už za 10 minut. Vyzkoušejte pleťovou masku, která vás nadchne účinky i příjemným použitím - 10minutová textilní maska Q10 PLUS C.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.