cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Eternal odstraňovač plísní, hub, řas, mechů a lišejníků, 500 ml
AUSTIS - Eternal
Eternal odstraňovač plísní, hub, řas, mechů a lišejníků, 500 ml
Kód: 2504823
Kód dod.: 415674
EAN: 8590892120860
 
137 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňovač plísní je širokospektrální biocidní prostředek určený k likvidaci biotického napadení zdiva, střešních krytin, dřeva a jiných stavebních povrchů s dlohodobým protiplísňovým účinkem.
AKCE
-10%Sleva
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Kód: 2504449
Kód dod.: 502988
EAN: 8411519772326
 
149 Kč
165 Kč
1 192Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvládne všechno. Vysoce mnohostranný jednosložkový hybridní tmel. Vykazuje vyšší přilnavost než polyuretan v kombinaci s pružností a těsností silikonu. Lepí, tmelí a opravuje všechny typy materiálů v interiéru i exteriéru, a to i pod vodou.
Gliss Total Repair regenerační šampon pro suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Total Repair regenerační šampon pro suché vlasy, 400 ml
Kód: 2505038
Kód dod.: 845543
EAN: 9000100549493
 
139.90 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair je určený pro suché poškozené vlasy. Díky keratinu a 19 aktivním ingrediencím poskytuje vlasům komplexní péči a snižuje jejich lámavost až o 90%.
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko speciálně vyvinuté pro suchou podrážděnou a namáhanou pokožku celého těla působící 72 hodin.
Syoss Oleo Intense šampon na suché a matné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense šampon na suché a matné vlasy, 440 ml
Kód: 2507031
Kód dod.: 845609
EAN: 9000101712353
 
139.90 Kč
317.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense šampon - Japonskem inspirovaný šampon se směsí japonských olejů pro suché a matné vlasy.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá mat, 400 ml
Kód: 2501895
Kód dod.: 107003
EAN: 4009506099965
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílá mat ral 9010 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 2,5 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 2,5 l
Kód: 2503943
Kód dod.: 198119
EAN: 8595073023077
 
969 Kč
387.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
Kód: 2502790
Kód dod.: 355251
EAN: 8590892112513
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva pro vrchní lesklé nátěry dřeva a kovových konstrukcí s výbornou odolností na povětrnosti. Je zvláště vhodný pro nátěry okenních a dveřních rámů a těles ústředního topení.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0100 bílá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0100 bílá, 2,5 l
Kód: 2504350
Kód dod.: 328603
EAN: 8591235045635
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 520 Light Grey Mocha 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 520 Light Grey Mocha 0,8 g
Kód: 87095
Kód dod.: 30.520
EAN: 4019674305201
 
179 Kč
179 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro dokonalé výsledky líčení! Jednotlivé stíny jsou baleny samostatně v pra
AKCE
Bispol Ognik litá hřbitovní svíčka, náplň, 120 g
Bispol®
Bispol Ognik litá hřbitovní svíčka, náplň, 120 g
Kód: 2502026
Kód dod.: 962192
EAN: 5906927042398
 
20 Kč
166.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Litá svíčka vhodná zejména jako náplň do hřbitovních skel.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0230 středně hnědá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0230 středně hnědá, 700 g
Kód: 2500193
Kód dod.: 355825
EAN: 8592474019197
 
259 Kč
289 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0110 světle šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0110 světle šedá, 700 g
Kód: 2500187
Kód dod.: 355934
EAN: 8592474018909
 
269 Kč
299 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Kód: 2500640
Kód dod.: 196324
EAN: 8595073021400
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7035 šedá světlá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7035 šedá světlá, 400 ml
Kód: 2501891
Kód dod.: 107048
EAN: 4009506097350
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5017 modrá dopravní, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5017 modrá dopravní, 400 ml
Kód: 2501886
Kód dod.: 107062
EAN: 4009506095172
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8011 hnědá oříšková, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8011 hnědá oříšková, 400 ml
Kód: 2503476
Kód dod.: 107043
EAN: 4009506098111
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
-9%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0823 růžová světlá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0823 růžová světlá, 700 g
Kód: 2504721
Kód dod.: 355908
EAN: 8592474072789
 
339 Kč
373 Kč
484.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 2,5 l
Kód: 2505494
Kód dod.: 328684
EAN: 8594005757059
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0280 palisandr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0280 palisandr, 0,7 kg
Kód: 2503152
Kód dod.: 356225
EAN: 8594040502638
 
239 Kč
341.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 tmavě hnědá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 tmavě hnědá, 0,3 kg
Kód: 2505466
Kód dod.: 355953
EAN: 8592474101250
 
161 Kč
536.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 600 ml
Kód: 2504348
Kód dod.: 328655
EAN: 8591235045895
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 510 mechově zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 510 mechově zelená, 3,2 kg
Kód: 2504783
Kód dod.: 401569
EAN: 8591235073010
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
Kód: 2503561
Kód dod.: 107034
EAN: 4009506096025
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.