cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Herbavera Konopný balzám s aloe vera, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopný balzám s aloe vera, 200 ml
Kód: 2504955
Kód dod.: 812069
EAN: 8594009476857
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konopný balzám HERBAVERA s aloe vera a heřmánkem má výborný účinek na pokožku.
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pro silně poškozené vlasy, 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pro silně poškozené vlasy, 100 ml
Kód: 2506062
Kód dod.: 855465
EAN: 9000101731705
 
214.90 Kč
2 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sérum na vlasy s vysoce výkonným složením k obnově silně poškozených vlasů a inspirované japonskými principy krásy.
-4%Sleva
Seborin Vlasová voda pro vlasy bez lupů 400ml
Henkel Schwarzkopf
Seborin Vlasová voda pro vlasy bez lupů 400ml
Kód: 2505832
Kód dod.: 856011
EAN: 4015100447507
 
114.90 Kč
119.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Seborin proti lupům, zabraňuje tvorbě lupů a efektivně eliminuje svědění pokožky hlavy.
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
Kód: 2505661
Kód dod.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
29.90 Kč
299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvláčňující krém na ruce s výtažkem z aloe vera a alantoinem je určený pro péči o namáhanou pokožku rukou. Krém pokožku zjemňuje, zvláčňuje a podporuje její regeneraci. Lehké složení se rychle vstřebává a nezanechává mastný film.
got2b Glued 4 Brows & Edges gel na obočí a baby vlásky 2v1,16 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued 4 Brows & Edges gel na obočí a baby vlásky 2v1,16 ml
Kód: 2507357
Kód dod.: 981446
EAN: 9000101733358
 
184.90 Kč
11 556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí transparentní gel 2v1 pro úpravu obočí a krátkých vlásků.
Alpa Pedik s antimikrobiální přísadou zásyp na nohy 100 g
ALPA® Pedik
Alpa Pedik s antimikrobiální přísadou zásyp na nohy 100 g
Kód: 10633
Kód dod.: 823021
EAN: 8594001775187
100%
42.90 Kč
429Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zásyp určený pro péči o nadměrně se potící nohy. Pomáhá zklidnit a vysušit podrážděnou pokožku, podporuje její regeneraci a výrazně omezuje zápach nohou díky antimikrobiální přísadě.
Novinky
Victoria´s Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml
Victoria´s Secret
Victoria´s Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml
Kód: 2603013
Kód dod.: 158807
EAN: 667558437698
 
535 Kč
2 140Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ovocná, květinová, vodní vůně pro ženy  Užijte si svěží pocit a rozzářený vzhled s tělovým sprejem
Essence Lift & Freeze laminační gel na obočí 01 Clear Control 7 ml
Essence
Essence Lift & Freeze laminační gel na obočí 01 Clear Control 7 ml
Kód: 2502309
Kód dod.: ES541857
EAN: 4059729541857
 
96.90 Kč
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně vykreslené a dlouhodobě upravené obočí vám zajistí gel Essence Lift & Freeze Brow Glue
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss tělová mlha 250 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss tělová mlha 250 ml
Kód: 2500969
Kód dod.: 14456
EAN: 085715962102
 
457 Kč
1 828Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná gurmánská vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 DKNY Be Delicious Ice Pop
-8%Sleva
Nivea Q10 Energizující zpevňující tělové sérum 200 ml
Nivea®
Nivea Q10 Energizující zpevňující tělové sérum 200 ml
Kód: 2507835
Kód dod.: 810107
EAN: 9005800388359
 
289.90 Kč
314.90 Kč
1 449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Q10 Zpevňující energizující tělové sérum (200 ml) je inovativní péče, která kombinuje účinnost séra s výživnými vlastnostmi tělového mléka.
Bel Cotton vatové tyčinky cestovní 60 ks
Hartmann Bel®
Bel Cotton vatové tyčinky cestovní 60 ks
Kód: 2508314
Kód dod.: 904012
EAN: 4046871011758
 
29.90 Kč
0.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické a hygienické Bel Cotton vatové tyčinky jsou ideální pro každodenní použití doma i na cestách.
AKCE
-13%Sleva
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Corega
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Kód: 2507775
Kód dod.: 900019
EAN: 5054563239518
 
166 Kč
189.90 Kč
2 371.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevná fixace a pohodlí po celý den. Corega Original extra silný fixační krém v praktickém XL balení (70 g) poskytuje spolehlivé držení zubní náhrady až na 12 hodin.
AKCE
-17%Sleva
Corega Whitening čistící tablety 30 ks
Corega
Corega Whitening čistící tablety 30 ks
Kód: 2509122
Kód dod.: 900022
EAN: 5054563287847
 
99.90 Kč
119.90 Kč
3.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Whitening Antibakteriální tablety důkladně vyčistí zubní náhradu během 3-5 minut.Působí na skvrny a pomáhají chránit její původní bělost. Síla tablet pronikne i na místa, která jsou kartáčkem špatně dostupná.
Elmex Supersoft 3-pack zubní karáček
Elmex®
Elmex Supersoft 3-pack zubní karáček
Kód: 2600087
Kód dod.: 895024
EAN: 8718951435407
 
229.90 Kč
76.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní kartáček Super Soft zaručuje jemné vyčištění těžko dostupných míst díky ultra měkkým 0,13mm vláknům. Odstraňuje zubní plak, čistí povrchové skvrny a chrání před zubním kazem.
Colgate Slim Soft Charcoal zubní kartáčk 3-pack
Colgate®
Colgate Slim Soft Charcoal zubní kartáčk 3-pack
Kód: 2600073
Kód dod.: 885167
EAN: 8714789940557
 
139.90 Kč
46.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní kartáček Slim Soft Charcoal je vybaven jedinečnými tenkými vlákny, které proniknou i do úzkých mezer mezi zuby a neunikne jim tak jediná nečistota ani plak. Hrot vláken je oproti vláknům běžného zubního kartáčku až 17x tenčí.
Colgate Smiles Junior zubní kartáček od 6 let, měkký
Colgate®
Colgate Smiles Junior zubní kartáček od 6 let, měkký
Kód: 2600127
Kód dod.: 897020
EAN: 8718951613966..
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro děti s dětskými i trvalými zuby. Přísavka pro jednoduché a zábavné upevnění Měkký zubní kartáček
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft
Parodontax®
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft
Kód: 2601435
Kód dod.: 895174
EAN: 5054563048417
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomáhá odstranit plak a předchází problémům s dásněmi (při čištění dvakrát denně). Doporučovaná výměna zubního kartáčku je každé tři měsíce.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Repair & Protect, zubní kartáček, měkký
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect, zubní kartáček, měkký
Kód: 2601436
Kód dod.: 895178
EAN: 5054563029768
 
116 Kč
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní kartáček Sensodyne pro citlivé zuby.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max Max Čistota tablety na čištění zubních náhrad, 36 ks
Corega
Corega Power Max Max Čistota tablety na čištění zubních náhrad, 36 ks
Kód: 2601441
Kód dod.: 900024
EAN: 5054563060174
 
142 Kč
144.90 Kč
3.94Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max tablety na čištění zubních náhrad pomáhají odstranit nečistoty a udržet náhrady čisté a svěží.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Kód: 2601442
Kód dod.: 900025
EAN: 5054563209320
 
142 Kč
144.90 Kč
3 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max krém na fixaci zubních náhrad pomáhá zajistit jejich pevné držení a komfort při nošení.
Nordics Curve Soft zubní kartáček měkký 6580, indigo 1 kus
Nordics
Nordics Curve Soft zubní kartáček měkký 6580, indigo 1 kus
Kód: 2602799
Kód dod.: 895257
EAN: 3800501908266
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Curve Soft 6580 v indigo (tmavě modré) barvě je měkký zubní kartáček určený pro šetrné a zároveň účinné každodenní čištění zubů.
Nordics Premium Soft zubní kartáček měkký 6580, růžový 1 kus
Nordics
Nordics Premium Soft zubní kartáček měkký 6580, růžový 1 kus
Kód: 2602795
Kód dod.: 895253
EAN: 3800500324517
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Premium Soft 6580 v růžové barvě je měkký zubní kartáček určený pro šetrné, ale důkladné každodenní čištění zubů.
Spokar 3428 Plus zubní kartáček, extra měkký
Spokar®
Spokar 3428 Plus zubní kartáček, extra měkký
Kód: 65483
Kód dod.: 897042
EAN: 8593534341791
98%
57.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malá hlava kartáčku hustě osazená vlákny HEXAGONAL (u Ultra měkké verze - ANTIBAKTERIAL) s rovným zástřihem.
Spokar X 3429 ultrasoft zubní kartáček, extra měkký
Spokar®
Spokar X 3429 ultrasoft zubní kartáček, extra měkký
Kód: 1800964
Kód dod.: 895210
EAN: 8593534341944
100%
74.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová prémiová řada zubních kartáčků SPOKAR je navržena na základě aktuálních doporučení stomatologických odborníků. Jedinečný design je výsledkem hledání optimálního držení kartáčku s cílem snadné manipulace a perfektního vyčištění zubů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.