cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Aqua Ekohost mat V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost mat V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2504212
Kód dod.: 388215
EAN: 8591235042696
 
407 Kč
678.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Plus malířská barva, 25 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 25 kg
Kód: 2504994
Kód dod.: 400266
EAN: 8595614510271
 
850 Kč
955 Kč
34Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 10 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 10 kg
Kód: 2503500
Kód dod.: 400652
EAN: 8591235023121
 
883.40 Kč
88.34Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
REMAL Efekt dekorační malířský lesk, 0900 stříbrný, 250 g
REMAL
REMAL Efekt dekorační malířský lesk, 0900 stříbrný, 250 g
Kód: 2505259
Kód dod.: 431130
EAN: 8591235091502
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
212 Kč
530Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het šlehaný lehčený tmel, 250 ml
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 250 ml
Kód: 2503961
Kód dod.: 511330
EAN: 8594002539238
 
112 Kč
448Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 0,25 kg
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 0,25 kg
Kód: 2505263
Kód dod.: 431142
EAN: 8591235091526
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
AKCE
-11%Sleva
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 3 kg
Het
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 3 kg
Kód: 2502808
Kód dod.: 415509
EAN: 8594002534202
 
366 Kč
412 Kč
122Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fasádní barva k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
PATTEX Repair Extreme jednosložkové univerzální lepidlo, 8 g
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Extreme jednosložkové univerzální lepidlo, 8 g
Kód: 2506094
Kód dod.: 501943
EAN: 4015000419420
 
101 Kč
12 625Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální jednosložkové flexibilní lepidlo na bázi FLEXTEC polymeru neobsahující rozpouštědla. Určené k lepení a opravám savých i nesavých materiálů.
Ceys Kontaktceys kontaktní lepidlo, 30 ml
Ceys®
Ceys Kontaktceys kontaktní lepidlo, 30 ml
Kód: 2503183
Kód dod.: 502914
EAN: 8411519231205
 
61.90 Kč
2 063.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víceúčelové kontaktní lepidlo na bázi neoprenu pro obecné použití při spojování celé řady materiálů. Vynikající výsledky vykazuje zejména u kůže, dřeva, umakartu, pryže a korku, při lepení těchto materiálů mezi sebou nebo v kombinaci s jinými materiá
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 2,5 l
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 2,5 l
Kód: 2504018
Kód dod.: 260142
EAN: 8595073020045
 
749 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 25 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
1 689 Kč
67.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
Kód: 2506078
Kód dod.: 431136
EAN: 8591235091540
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
AKCE
-11%Sleva
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 15 + 3 kg
Het
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 15 + 3 kg
Kód: 2503166
Kód dod.: 415512
EAN: 8594002534226
 
1 667 Kč
1 875 Kč
92.61Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fasádní barva k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
AKCE
-11%Sleva
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 7 kg
Het
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 7 kg
Kód: 2502807
Kód dod.: 415508
EAN: 8594002534219
 
791 Kč
889 Kč
113Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fasádní barva k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
DENAS Ostafix N lepidlo pro všechny druhy podkladů, bílá, 290 ml
Denas
DENAS Ostafix N lepidlo pro všechny druhy podkladů, bílá, 290 ml
Kód: 2505146
Kód dod.: 500544
EAN: 8595087100696
 
112 Kč
386.21Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro lepení keramických obkladů a dlaždic, podhledů a obkladových desek a lišt z pěnového polystyrénu a polyuretanu, dřeva, PVC a pryžových podlahovin, sádrových odlitků a obkladů a podobných materiálů.
SOICRAT protiplísňová penetrace V1311S, 5 kg
Soicrat
SOICRAT protiplísňová penetrace V1311S, 5 kg
Kód: 2505133
Kód dod.: 429921
EAN: 8591235088182
 
318 Kč
63.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Preventivně omezuje tvorbu plísní díky aktivním fungicidním složkám. Používá se pro zpevnění podkladu, sjednocení jeho nasákavosti a zvýšení přilnavosti povrchu před nátěry.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 4 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 4 kg
Kód: 2500849
Kód dod.: 400657
EAN: 8591235066128
100%
345 Kč
86.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2504188
Kód dod.: 243304
EAN: 8591235041064
 
2 169 Kč
867.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům dřeva, měkkého i tvrdého, a to zejména v interiérech. Lak s voskem propůjčuje dřevu vysoce dekorativní vzhled, vodu odpuzující a dýchající povrch
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
-5%Sleva
Detecha Ekoban Forte barva na dřevo i beton, šedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte barva na dřevo i beton, šedá, 5 kg
Kód: 2503051
Kód dod.: 301490
EAN: 8595002310247
 
1 419 Kč
1 489 Kč
283.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná nátěrová hmota na beton a jiné savé materiály se střední mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 15 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 15 kg
Kód: 2503459
Kód dod.: 400661
EAN: 8591235036275
 
1 035 Kč
69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Kód: 2504187
Kód dod.: 243302
EAN: 8591235041057
 
655 Kč
873.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům dřeva, měkkého i tvrdého, a to zejména v interiérech. Lak s voskem propůjčuje dřevu vysoce dekorativní vzhled, vodu odpuzující a dýchající povrch
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Kód: 2504062
Kód dod.: 260140
EAN: 8595073020038
 
227 Kč
302.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.