cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2504188
Kód dod.: 243304
EAN: 8591235041064
 
2 169 Kč
867.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům dřeva, měkkého i tvrdého, a to zejména v interiérech. Lak s voskem propůjčuje dřevu vysoce dekorativní vzhled, vodu odpuzující a dýchající povrch
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 4 kg
Kód: 2500210
Kód dod.: 400866
EAN: 8591235066166
100%
192 Kč
48Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504308
Kód dod.: 400537
EAN: 8594158025203
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malířská barva plněná pilinami určená ke strukturním nátěrům stěn, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů apod.
-4%Sleva
Detecha Ekoban Forte Plus barva na dřevo i beton, RAL 7035 světle šedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus barva na dřevo i beton, RAL 7035 světle šedá, 5 kg
Kód: 2503533
Kód dod.: 301457
EAN: 8595002319189
 
1 725 Kč
1 805 Kč
345Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na beton a jiné savé materiály s vyšší mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu. Natřené plochy vykazují velmi dobrou mechanickou odolnost, odolávají vodě, roztokům solí, olejům a krátkodobě motorové naftě.
Ceys Kontaktceys kontaktní lepidlo, 30 ml
Ceys®
Ceys Kontaktceys kontaktní lepidlo, 30 ml
Kód: 2503183
Kód dod.: 502914
EAN: 8411519231205
 
61.90 Kč
2 063.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víceúčelové kontaktní lepidlo na bázi neoprenu pro obecné použití při spojování celé řady materiálů. Vynikající výsledky vykazuje zejména u kůže, dřeva, umakartu, pryže a korku, při lepení těchto materiálů mezi sebou nebo v kombinaci s jinými materiá
PATTEX Repair Extreme jednosložkové univerzální lepidlo, 8 g
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Extreme jednosložkové univerzální lepidlo, 8 g
Kód: 2506094
Kód dod.: 501943
EAN: 4015000419420
 
101 Kč
12 625Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální jednosložkové flexibilní lepidlo na bázi FLEXTEC polymeru neobsahující rozpouštědla. Určené k lepení a opravám savých i nesavých materiálů.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 2,5 l
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 2,5 l
Kód: 2504018
Kód dod.: 260142
EAN: 8595073020045
 
749 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 25 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
1 689 Kč
67.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
-4%Sleva
Detecha Ekoban Forte Plus barva na dřevo i beton, RAL 7045 tmavě šedý, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus barva na dřevo i beton, RAL 7045 tmavě šedý, 5 kg
Kód: 2503740
Kód dod.: 301469
EAN: 8595002320673
 
1 725 Kč
1 805 Kč
345Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na beton a jiné savé materiály s vyšší mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu. Natřené plochy vykazují velmi dobrou mechanickou odolnost, odolávají vodě, roztokům solí, olejům a krátkodobě motorové naftě.
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, rozprašovač 500 ml
Detecha®
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, rozprašovač 500 ml
Kód: 2504466
Kód dod.: 627058
EAN: 8595002323957
 
139 Kč
278Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Detastop je protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hubení plísní a řas na kontaminovaných plochách. Lze jej použít jako sanační i preventivní ochranu na omítky, zdivo, beton, kámen, azbestocement, ale i na dřevo
AKCE
-9%Sleva
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 25 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 25 kg
Kód: 2504186
Kód dod.: 400873
EAN: 8591235037005
 
809 Kč
889 Kč
32.36Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
Het šlehaný lehčený tmel, 500 ml
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 500 ml
Kód: 2503962
Kód dod.: 511332
EAN: 8594002539337
 
185 Kč
370Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
A1010 asfaltový lak izolační nátěr, černý, 9 kg
Barvy a laky Hostivař
A1010 asfaltový lak izolační nátěr, černý, 9 kg
Kód: 2502723
Kód dod.: 303020
EAN: 8590882010034
 
2 825 Kč
313.89Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům oceli, litiny, dřeva, betonu, různých jímek a omítky proti působení vlhkosti. Je určen pro hydroizolace stavebních konstrukcí s trvalou pružností.
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, 900 ml
Detecha®
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, 900 ml
Kód: 2504149
Kód dod.: 627060
EAN: 8595002316416
80%
209 Kč
232.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Detastop je protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hubení plísní a řas na kontaminovaných plochách. Lze jej použít jako sanační i preventivní ochranu na omítky, zdivo, beton, kámen, azbestocement, ale i na dřevo
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 3 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 3 kg
Kód: 2504396
Kód dod.: 400651
EAN: 8591235023091
 
276.10 Kč
92.03Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
Het Hetmal Plus malířská barva, 7 + 1 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 7 + 1 kg
Kód: 2504673
Kód dod.: 400259
EAN: 8594002530112
 
377 Kč
47.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Soudal 60A konstrukční lepidlo na dřevo, čiré, 300 ml
Soudal
Soudal 60A konstrukční lepidlo na dřevo, čiré, 300 ml
Kód: 2502929
Kód dod.: 519306
EAN: 5411183008403
 
225 Kč
750Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konstrukční lepení dřevěných částí, dřevěných konstrukčních prvků a nábytku, lepení mnoha dalších druhů materiálů jako cihly, beton, kovy, guma, polystyren, pěnové hmoty atd. Výroba okenních a dveřních rámů, výroba vrstvených panelů.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Kód: 2505123
Kód dod.: 388209
EAN: 8591235045505
 
263 Kč
876.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Industrol S2122 barva na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 barva na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Kód: 2503766
Kód dod.: 217660
EAN: 8590882324070
 
270 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Především na nátěry školních tabulí a pingpongových stolů. Lze ji použít i k nátěrům oceli, dřeva, dřevotřískových, dřevovláknitých desek a podobných materiálů pouze pro vnitřní prostředí.
AKCE
Het Hetmal Plus malířská barva, 15 + 3 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 15 + 3 kg
Kód: 2504672
Kód dod.: 400261
EAN: 8594002530129
 
599 Kč
33.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 750 ml
Kód: 2500613
Kód dod.: 249981
EAN: 8595073020328
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 2,5 l
Kód: 2500610
Kód dod.: 249815
EAN: 8595073018301
 
629 Kč
251.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 750 ml
Kód: 2500611
Kód dod.: 249781
EAN: 8595073020311
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.