cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Merkur prací gel na barevné prádlo 60 praní, 3 l
Merkur
Merkur prací gel na barevné prádlo 60 praní, 3 l
Kód: 2303039
Kód dod.: 755015
EAN: 8592613577212
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prostředek pro barevné prádlo. Spolehlivě zabraňuje zpětné vazbě rozpuštěných nečistot na vlákno.
Perwoll prací gel Renew Color 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Color 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403551
Kód dod.: 760990
EAN: 9000101808568
 
364.90 Kč
366 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
Laguna Cavalier univerzální prací gel, 37 praní, 1,3 l
Zenit Laguna
Laguna Cavalier univerzální prací gel, 37 praní, 1,3 l
Kód: 2602819
Kód dod.: 775359
EAN: 8594004371560
 
159.90 Kč
4.32Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Laguna Cavalier univerzální prací gel účinně pere prádlo a zanechává jej čisté a svěže provoněné.
Nivea Q10 Power zpevňující oční krém proti vráskám, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující oční krém proti vráskám, 15 ml
Kód: 08741
Kód dod.: 822525
EAN: 9005800390703
 
264.90 Kč
17 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte cíleně o citlivou pleť kolem očí! Složení se 100% pleti identickým koenzymem Q10 účinně bojuje proti vráskám. Zkuste: NIVEA Zpevňující oční krém proti vráskám Q10 POWER.
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Kód: 2507116
Kód dod.: 855300
EAN: 9000101743821
 
214.90 Kč
537.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní regenerační maska určená pro poškozené, lámavé a suché vlasy. Díky svému speciálnímu složení obnovuje vlasovou strukturu, vyživuje vlasy do hloubky a zanechává je hebké, hladké a lesklé.
Syoss Intense Keratin vlasová maska 400ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Keratin vlasová maska 400ml
Kód: 2507114
Kód dod.: 855299
EAN: 9000101743234
 
214.90 Kč
537.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Intense Keratin vlasová maska pro křehké, snadno se lámající vlasy.
Colgate zubní pasta Advanced White Charcoal, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Advanced White Charcoal, 75 ml
Kód: 1905917
Kód dod.: 885050
EAN: 8718951253827
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Advanced White Charcoal pro dokonale bílé a zdravé zuby.
AKCE
-11%Sleva
Jelen prací gel na ruční praní kopretina, 500ml
Jelen®
Jelen prací gel na ruční praní kopretina, 500ml
Kód: 2407096
Kód dod.: 765272
EAN: 8596422579672
 
39.90 Kč
44.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen prací gel na ruční praní kopretina, 500 ml, je ideální volbou pro šetrné a efektivní praní jemného prádla. Gel je vhodný pro citlivou pokožku díky jemnému složení bez agresivních chemikálií.
Lovela Color prací gel 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Color prací gel 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003355
Kód dod.: 759090
EAN: 5999109520708
100%
259.90 Kč
8.12Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Lovela na barevné prádlo je speciálně vyvinutý pro děti a lidi s citlivou pokožkou.
K2R prací ubrousky White, 18 ks
Henkel K2r®
K2R prací ubrousky White, 18 ks
Kód: 2305834
Kód dod.: 772052
EAN: 9000101548358
 
104.90 Kč
5.83Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky byly speciálně navrženy a fungují na principu silného magnetu, který ve vodě dokonale zachytí uvolněnou barvu i špínu během pracího cyklu.
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Kód: 2501194
 
EAN: 4059729548351
 
78 Kč
79 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přejete si produkt na rty, jenž spojuje atraktivní vzhled s ochranou? Essence Hydra Kiss Lip Oil SPF
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro všechny typy vlasů. 98% složek přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
Jelínek mimi prací gel pro miminka, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelínek mimi prací gel pro miminka, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2002283
Kód dod.: 757004
EAN: 8596422550268
100%
384 Kč
384.90 Kč
6.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel vyvinutý speciálně na praní prádla miminek. Je bez konzervantů, parfému i barviv.
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 6-9 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 6-9 let, 50 ml
Kód: 2600108
Kód dod.: 885177
EAN: 8718951610613..
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s jemnou mátovou příchutí chrání dětské zuby před kazem, posiluje zubní sklovinu a díky zábavné změně barvy motivuje děti k důkladnému dvouminutovému čištění.
Tatrachema Jaso na záclony prací prostředek, 110 g
Tatrachema Jaso
Tatrachema Jaso na záclony prací prostředek, 110 g
Kód: 30953
Kód dod.: 769004
EAN: 8585003931008
100%
34.90 Kč
3 490Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prostředek na záclony a stálobarevné prádlo, odstraňuje šedivý a nažloutlý nádech, je určený pro praní syntetických, barevných záclon a stálobarevného prádla v automatických pračkách.
Persil Gel Color prací gel, 44 praní, 1,98 l
Henkel Persil
Persil Gel Color prací gel, 44 praní, 1,98 l
Kód: 2303139
Kód dod.: 765243
EAN: 9000101568363
 
359.90 Kč
8.18Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Color gel je určený na barevné prádlo. Dokonale a velmi rychle se rozpouští. Odstraňuje skvrny a zanechává zářivou čistotu a zářivé barvy.
Colgate zubní pasta Total Junior 7-12 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Total Junior 7-12 let, 50 ml
Kód: 2600414
Kód dod.: 888046
EAN: 8718951433120
 
52.90 Kč
1 058Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nabízíme vám zubní pastu COLGATE Total Junior, která je vhodná pro všechny děti ve věku 7 - 12 let.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max Max Čistota tablety na čištění zubních náhrad, 36 ks
Corega
Corega Power Max Max Čistota tablety na čištění zubních náhrad, 36 ks
Kód: 2601441
Kód dod.: 900024
EAN: 5054563060174
 
142 Kč
144.90 Kč
3.94Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max tablety na čištění zubních náhrad pomáhají odstranit nečistoty a udržet náhrady čisté a svěží.
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Odol®
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Kód: 13821
Kód dod.: 885149
EAN: 5054563198761
100%
39.90 Kč
532Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obsahuje jedinečnou směs přírodní máty peprné a rostlinných bylin.
AKCE
Sensodyne Anti Caries zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Anti Caries zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Kód: 2005015
Kód dod.: 885213
EAN: 5054563015266
 
83.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně vyvinuta pro lidi s citlivými zuby. Proti zubnímu kazu.
REX prací kapsle Aromatherapy Lotus Universal 36 praní, 432g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Lotus Universal 36 praní, 432g
Kód: 2403029
Kód dod.: 765416
EAN: 9000101802818
 
289.90 Kč
8.05Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528g
Kód: 2404522
Kód dod.: 765407
EAN: 9000101802313
 
329.90 Kč
331 Kč
7.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
29.90 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje bohatou směs přírodních výtažků, mezi kterými jsou máta, šalvěj, myrha a eukalyptus, známé pro jejich osvěžující vlastnosti.
Colgate zubní pasta Triple Action Original Mint, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Triple Action Original Mint, 75 ml
Kód: 2304043
Kód dod.: 885048
EAN: 6920354835971
100%
34.90 Kč
465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Napomáhá chránit před bakteriemi způsobujícími zubní kaz, redukuje tvorbu bakterií způsobujících žloutnutí zubů a napomáhá chránit před bakteriemi způsobujícími zápach z úst.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.