cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Den Braven Mamut Glue High Tack univerzální montážní lepidlo, černé, 290 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue High Tack univerzální montážní lepidlo, černé, 290 ml
Kód: 2504513
Kód dod.: 518872
EAN: 8595100120083
 
217 Kč
748.28Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní jednosložkové lepidlo, na bázi MS polymeru s okamžitou fixací a mimořádně vysokou počáteční přídržností až 500 kg/m².
truckZdarma
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Kód: 2504145
Kód dod.: 242129
EAN: 8591235040005
 
3 859 Kč
428.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1021 žlutá hořčičná, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1021 žlutá hořčičná, 400 ml
Kód: 2503466
Kód dod.: 107011
EAN: 4009506091211
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0655 tmavě okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0655 tmavě okrová, 700 g
Kód: 2503991
Kód dod.: 355890
EAN: 8592474019326
 
289 Kč
322 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 střešní antracit, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 střešní antracit, 700 g
Kód: 2506458
Kód dod.: 355879
EAN: 8592474101687
 
259 Kč
289 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Kód: 2504355
Kód dod.: 328617
EAN: 8591235045703
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
-9%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0566 zelená plotová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0566 zelená plotová, 700 g
Kód: 2506468
Kód dod.: 355993
EAN: 8592474101731
 
349 Kč
385 Kč
498.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Kód: 2503905
Kód dod.: 197273
EAN: 8595073021523
 
217 Kč
578.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 520 Light Grey Mocha 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 520 Light Grey Mocha 0,8 g
Kód: 87095
Kód dod.: 30.520
EAN: 4019674305201
 
179 Kč
179 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro dokonalé výsledky líčení! Jednotlivé stíny jsou baleny samostatně v pra
AKCE
Bispol Ognik litá hřbitovní svíčka, náplň, 120 g
Bispol®
Bispol Ognik litá hřbitovní svíčka, náplň, 120 g
Kód: 2502026
Kód dod.: 962192
EAN: 5906927042398
 
20 Kč
166.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Litá svíčka vhodná zejména jako náplň do hřbitovních skel.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 2,5 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 2,5 l
Kód: 2503943
Kód dod.: 198119
EAN: 8595073023077
 
969 Kč
387.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
Kód: 2502790
Kód dod.: 355251
EAN: 8590892112513
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva pro vrchní lesklé nátěry dřeva a kovových konstrukcí s výbornou odolností na povětrnosti. Je zvláště vhodný pro nátěry okenních a dveřních rámů a těles ústředního topení.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá mat, 400 ml
Kód: 2501895
Kód dod.: 107003
EAN: 4009506099965
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílá mat ral 9010 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0100 bílá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0100 bílá, 2,5 l
Kód: 2504350
Kód dod.: 328603
EAN: 8591235045635
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Eternal odstraňovač plísní, hub, řas, mechů a lišejníků, 500 ml
AUSTIS - Eternal
Eternal odstraňovač plísní, hub, řas, mechů a lišejníků, 500 ml
Kód: 2504823
Kód dod.: 415674
EAN: 8590892120860
 
137 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňovač plísní je širokospektrální biocidní prostředek určený k likvidaci biotického napadení zdiva, střešních krytin, dřeva a jiných stavebních povrchů s dlohodobým protiplísňovým účinkem.
AKCE
-10%Sleva
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Kód: 2504449
Kód dod.: 502988
EAN: 8411519772326
 
149 Kč
165 Kč
1 192Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvládne všechno. Vysoce mnohostranný jednosložkový hybridní tmel. Vykazuje vyšší přilnavost než polyuretan v kombinaci s pružností a těsností silikonu. Lepí, tmelí a opravuje všechny typy materiálů v interiéru i exteriéru, a to i pod vodou.
Gliss Total Repair regenerační šampon pro suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Total Repair regenerační šampon pro suché vlasy, 400 ml
Kód: 2505038
Kód dod.: 845543
EAN: 9000100549493
 
139.90 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair je určený pro suché poškozené vlasy. Díky keratinu a 19 aktivním ingrediencím poskytuje vlasům komplexní péči a snižuje jejich lámavost až o 90%.
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko speciálně vyvinuté pro suchou podrážděnou a namáhanou pokožku celého těla působící 72 hodin.
Syoss Oleo Intense šampon na suché a matné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense šampon na suché a matné vlasy, 440 ml
Kód: 2507031
Kód dod.: 845609
EAN: 9000101712353
 
139.90 Kč
317.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense šampon - Japonskem inspirovaný šampon se směsí japonských olejů pro suché a matné vlasy.
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal Marseille Soap with Lavender univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Marseille Soap with Lavender univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 2300187
Kód dod.: 702113
EAN: 5902986292811
100%
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Modré Květiny. Hravá a veselá dívčí vůně kombinující šťavnaté ovoce, květiny a žužu.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0610 krémová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0610 krémová, 700 g
Kód: 2504005
Kód dod.: 355994
EAN: 8592474018596
 
299 Kč
333 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0530 zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503988
Kód dod.: 355865
EAN: 8592474019272
 
289 Kč
322 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 700 g
Kód: 2503997
Kód dod.: 355942
EAN: 8592474018633
 
269 Kč
299 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0610 krémová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0610 krémová, 700 g
Kód: 2503989
Kód dod.: 355880
EAN: 8592474019302
 
289 Kč
322 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.