cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0230 středně hnědá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0230 středně hnědá, 700 g
Kód: 2503999
Kód dod.: 355950
EAN: 8592474018824
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-12%Sleva
Den Braven Mamut Glue High Tack univerzální montážní lepidlo, šedé, 290 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue High Tack univerzální montážní lepidlo, šedé, 290 ml
Kód: 2505122
Kód dod.: 518871
EAN: 8595100164827
 
190 Kč
217 Kč
655.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní jednosložkové lepidlo, na bázi MS polymeru s okamžitou fixací a mimořádně vysokou počáteční přídržností až 500 kg/m2. Speciálně vyvinuté pro lepení bez nutné fixace spojů – drží okamžitě.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5012 světle modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5012 světle modrá, 400 ml
Kód: 2503473
Kód dod.: 107029
EAN: 4009506095127
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1018 žlutá zinková, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1018 žlutá zinková, 400 ml
Kód: 2503610
Kód dod.: 107014
EAN: 4009506091181
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7032 tmavě šedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7032 tmavě šedá, 400 ml
Kód: 2503475
Kód dod.: 107041
EAN: 4009506097329
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 520 Light Grey Mocha 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 520 Light Grey Mocha 0,8 g
Kód: 87095
Kód dod.: 30.520
EAN: 4019674305201
 
179 Kč
179 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro dokonalé výsledky líčení! Jednotlivé stíny jsou baleny samostatně v pra
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Kód: 2506672
Kód dod.: 359091
EAN: 8592474100895
 
835 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Ceys Triaction Total Tech lepí a tmelí 75 g
Ceys®
Ceys Triaction Total Tech lepí a tmelí 75 g
Kód: 2504942
Kód dod.: 502987
EAN: 8411519772678
 
145 Kč
1 933.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
CEYS Triaction Total Tech je univerzální lepidlo a tmel určený k lepení, těsnění a opravám různých materiálů.
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a skořice vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, dárková sada
Glade by brise®
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a skořice vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, dárková sada
Kód: 2508769
Kód dod.: 725082
EAN: 5000204420258
 
329.90 Kč
329.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vychutnejte si kouzelnou vánoční atmosféru s dárkovou sadou Glade Merry Christmas Warm Apple Pie.
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Kód: 2602965
Kód dod.: 863329
EAN: 9000101781540
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml je hydratační ochranný sprej určený pro suché a dehydratované vlasy.
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, zelený mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, zelený mat, 5 kg
Kód: 2503432
Kód dod.: 328778
EAN: 8595002316331
 
1 409 Kč
281.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti vzniku koroze.
-1%Sleva
Picea pracovní rukavice kombinované s kůží ve dlani, růžové, velikost 7, 1 pár
Neuvedeno
Picea pracovní rukavice kombinované s kůží ve dlani, růžové, velikost 7, 1 pár
Kód: 2508747
Kód dod.: 598873
EAN: 8591940075194
 
179 Kč
180 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice Picea zaujmou nejen svou funkčností, ale i atraktivním růžovým designem. Dlaňová část je zesílená odolnou přírodní kůží, která chrání proti oděru a zajišťuje pevný úchop.
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, hnědý mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, hnědý mat, 5 kg
Kód: 2503430
Kód dod.: 328766
EAN: 8595002316249
 
1 409 Kč
281.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti vzniku koroze.
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, šedý mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, šedý mat, 5 kg
Kód: 2503428
Kód dod.: 328754
EAN: 8595002316300
 
1 409 Kč
281.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti vzniku koroze.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 4 l
Kód: 2504367
Kód dod.: 328653
EAN: 8591235045888
 
2 545 Kč
636.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8007 hněď srnčí, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8007 hněď srnčí, 400 ml
Kód: 2503562
Kód dod.: 107042
EAN: 4009506098074
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 4 l
Kód: 2504506
Kód dod.: 328677
EAN: 8591235056747
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0110 světle šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0110 světle šedá, 700 g
Kód: 2503981
Kód dod.: 355805
EAN: 8592474019159
 
289 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
-3%Sleva
Supermal 3v1 S2177 0530 zeleň střední vrchní syntetická barva na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0530 zeleň střední vrchní syntetická barva na kovy, 0,6 l
Kód: 2507266
Kód dod.: 328544
EAN: 8591235098792
 
289 Kč
299 Kč
481.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 hnědá tmavá, 0,7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 hnědá tmavá, 0,7 kg
Kód: 2507432
Kód dod.: 356078
EAN: 8592474112874
 
289 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Splňuje normu povrchových úprav výrobků a hraček pro děti od 0-3 let (ČSN EN 71, část 3) a je vhodný pro styk s potravinami.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 600 ml
Kód: 2504341
Kód dod.: 328613
EAN: 8591235045680
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 375 ml
Kód: 2500229
Kód dod.: 190983
EAN: 8595073020632
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9006 světlý hliník, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9006 světlý hliník, 400 ml
Kód: 2500344
Kód dod.: 107051
EAN: 4009506099064
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 750 ml
Kód: 2500642
Kód dod.: 197089
EAN: 8595073021493
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.