cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-18%Sleva
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 60 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 60 ml
Kód: 10605
Kód dod.: 829010
EAN: 85911109
100%
26.90 Kč
32.90 Kč
448.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Francovka lesana je lihový roztok přírodního mentolu a extraktu z jehličí. Vyšší koncentrace mentolu ve srovnání s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt.
AKCE
-18%Sleva
Alpa Francovka Kaštan lihový bylinný roztok, 60 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Kaštan lihový bylinný roztok, 60 ml
Kód: 10595
Kód dod.: 829006
EAN: 85922297
80%
26.90 Kč
32.90 Kč
448.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Francovka obsahující kaštanový extrakt má příznivý vliv na poruchy periferního prokrvení (fialové ruce, studené nohy), ovlivňuje pružnost a pevnost cévních stěn.
AKCE
-13%Sleva
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
Kód: 2505661
Kód dod.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
25.90 Kč
29.90 Kč
259Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvláčňující krém na ruce s výtažkem z aloe vera a alantoinem je určený pro péči o namáhanou pokožku rukou. Krém pokožku zjemňuje, zvláčňuje a podporuje její regeneraci. Lehké složení se rychle vstřebává a nezanechává mastný film.
Alpa Repelent pro děti, 100 ml
ALPA®
Alpa Repelent pro děti, 100 ml
Kód: 98843
Kód dod.: 675624
EAN: 8595605201102
 
129.90 Kč
1 299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek ve spreji je určen pro děti od 1 roku. Obsahuje Insect Repellent 3535 – šetrnou látku s biocidním účinkem.
Alpa Forte repelent, 90 ml
ALPA®
Alpa Forte repelent, 90 ml
Kód: 70557
Kód dod.: 675621
EAN: 8594001779413
 
119.90 Kč
1 332.22Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpuzuje komáry, ovády, klíšťata a další druhy bodavého hmyzu. Obsahuje 28% účinné repelentní látky - Diethyltoluamidu.
AKCE
-11%Sleva
Alpa Fialka kolínská voda, 50 ml
ALPA®
Alpa Fialka kolínská voda, 50 ml
Kód: 10862
Kód dod.: 843140
EAN: 85911161
86%
23.90 Kč
26.90 Kč
478Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční květinová kolínská voda s vůní květů fialek.
AKCE
Alpa konopný balzám hřejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa konopný balzám hřejivý, 250 ml
Kód: 2600950
Kód dod.: 812013
EAN: 8595605202666
 
109.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa konopný balzám hřejivý je vhodný pro masáž pokožky namáhaných partií těla. Při aplikaci navozuje příjemný pocit prohřátí.
AKCE
-12%Sleva
Alpa Kaštan bylinný masážní gel, 100 ml
ALPA®
Alpa Kaštan bylinný masážní gel, 100 ml
Kód: 10585
Kód dod.: 812017
EAN: 8594001775026
96%
49.90 Kč
56.90 Kč
499Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa masážní gel s extraktem kaštanu je určen k ošetření unavených nohou, omezuje pocit "těžkých nohou". Účinnými látky jsou kaštanový extrakt a rozmarýnová silice.
AKCE
-15%Sleva
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
144.90 Kč
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určena k přípravné masáži svalů před sportovním a namáhavým pracovním výkonem. Emulze je určena jak sportovcům, tak i běžným spotřebitelům. Zázvorový extrakt a kafr mají výrazně hřejivé a prokrvující účinky na svaly.
AKCE
-14%Sleva
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 843127
EAN: 8594001770113
92%
36.90 Kč
42.90 Kč
369Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kolínská voda s příjemným, svěžím citrusovým typem vůně s bylinnými prvky, vhodná pro muže i ženy. Intenzivní, povzbudivá parfemace.
AKCE
-12%Sleva
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel 100 ml
ALPA®
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel 100 ml
Kód: 2503767
Kód dod.: 812016
EAN: 8594001774074
 
49.90 Kč
56.90 Kč
499Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel je určen pro zevní použití a je vhodný pro masáže pokožky v oblasti kloubů, svalů a páteře.
Alpa Sport Star Refresh 2v1 osvěžující sprchový a vlasový gel s vůní mentholu 300 ml
ALPA®
Alpa Sport Star Refresh 2v1 osvěžující sprchový a vlasový gel s vůní mentholu 300 ml
Kód: 2507119
Kód dod.: 812009
EAN: 8595605202291
 
49.90 Kč
166.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžující sprchový a vlasový gel Alpa Sport Star Refresh 2v1 je ideální volbou po sportovním výkonu i pro každodenní použití.
AKCE
-16%Sleva
Alpa Francovka, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka, 160 ml
Kód: 10613
Kód dod.: 829003
EAN: 85911093
98%
37.90 Kč
44.90 Kč
236.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
-11%Sleva
Alpa Aviril dětský krém, 50 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril dětský krém, 50 ml
Kód: 09191
Kód dod.: 821162
EAN: 8594001773923
100%
39.90 Kč
44.90 Kč
798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa ochranný dětský krém na opruzeniny s vysokým obsahem oxidu zinečnatého v kvalitním krémovém základu.
-13%Sleva
Alpa Windsor voda po holení, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor voda po holení, 100 ml
Kód: 09498
Kód dod.: 843131
EAN: 85922181
97%
41.90 Kč
47.90 Kč
419Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Voda po holení, která zklidňuje, regeneruje pleť a snižuje hrubost oholené pleti.
AKCE
Alpa Luna, bylinný šampon bříza, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna, bylinný šampon bříza, 430 ml
Kód: 12231
Kód dod.: 845402
EAN: 8594001775736
100%
44.90 Kč
104.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-18%Sleva
Alpa Luna, bylinný šampon heřmánek, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna, bylinný šampon heřmánek, 430 ml
Kód: 80275
Kód dod.: 845407
EAN: 8595605200549
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
104.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-11%Sleva
Alpa Amica čistící pleťová voda, 60 ml
ALPA® Amica®
Alpa Amica čistící pleťová voda, 60 ml
Kód: 09983
Kód dod.: 825051
EAN: 85911222
95%
23.90 Kč
26.90 Kč
398.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mírně alkoholický roztok vyčistí a osvěží smíšenou a mastnou pleť po celodenní únavě. Jemná parfemace navodí příjemný pocit.
-11%Sleva
Alpa Amica vyživující pleťová voda, 60 ml
ALPA® Amica®
Alpa Amica vyživující pleťová voda, 60 ml
Kód: 09979
Kód dod.: 825053
EAN: 85911253
100%
23.90 Kč
26.90 Kč
398.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační účinek allantoinu vhodně doplňuje extrakt z ovesných vloček s vysokým obsahem vitaminů E a B a minerálních látek.
AKCE
-13%Sleva
Alpa Aviril dětský zásyp s azulenem, 100 g
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril dětský zásyp s azulenem, 100 g
Kód: 14294
Kód dod.: 823200
EAN: 8594001770014
 
34.90 Kč
39.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zásyp s příjemnou parfemací obsahuje účinnou látku azulen, éterický olej z heřmánku, který účinně chrání dětskou pokožku, má zklidňující, hojivý a antiseptický účinek, působí také protizánětlivě.
AKCE
-15%Sleva
Alpa Pamenol bylinný masážní krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Pamenol bylinný masážní krém, 40 g
Kód: 10577
Kód dod.: 820055
EAN: 8594001770472
95%
27.90 Kč
32.90 Kč
697.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný bylinný masážní krém s obsahem mentolu, kafru, eukalyptu a peprmintu pro úlevu při revmatických bolestech, nachlazení, bolestech hlavy, tělesné únavě a při pohmožděninách.
AKCE
-14%Sleva
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
96%
31.90 Kč
36.90 Kč
265.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinnými látkami březového extraktu jsou hlavně saponiny a silice, třísloviny, vitamin C a karoteny. Tyto látky působí příznivě na vlasovou pokožku a omezují nadměrné maštění vlasů
Alpa Luna Kopřivová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Kopřivová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11487
Kód dod.: 856016
EAN: 85922167
98%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasová voda pro regeneraci vlasů a vlasové pokožky. Pozitivně působí proti padání vlasů a podporují jejich růst.
AKCE
-14%Sleva
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10603
Kód dod.: 829014
EAN: 8594001771455
97%
214.90 Kč
249.90 Kč
214.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Francovka lesana je lihový roztok přírodního mentolu a extraktu z jehličí. Vyšší koncentrace mentolu ve srovnání s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.