cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-18%Sleva
Alpa Francovka Kaštan lihový bylinný roztok, 60 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Kaštan lihový bylinný roztok, 60 ml
Kód: 10595
Kód dod.: 00018
EAN: 85922297
80%
26.90 Kč
32.90 Kč
448.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Francovka obsahující kaštanový extrakt má příznivý vliv na poruchy periferního prokrvení (fialové ruce, studené nohy), ovlivňuje pružnost a pevnost cévních stěn.
AKCE
-18%Sleva
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 60 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 60 ml
Kód: 10605
Kód dod.: 00075
EAN: 85911109
100%
26.90 Kč
32.90 Kč
448.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Francovka lesana je lihový roztok přírodního mentolu a extraktu z jehličí. Vyšší koncentrace mentolu ve srovnání s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt.
AKCE
-13%Sleva
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
Kód: 2505661
Kód dod.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
25.90 Kč
29.90 Kč
259Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvláčňující krém na ruce s výtažkem z aloe vera a alantoinem je určený pro péči o namáhanou pokožku rukou. Krém pokožku zjemňuje, zvláčňuje a podporuje její regeneraci. Lehké složení se rychle vstřebává a nezanechává mastný film.
Alpa Repelent pro děti, 100 ml
ALPA®
Alpa Repelent pro děti, 100 ml
Kód: 98843
Kód dod.: 05788
EAN: 8595605201102
 
129.90 Kč
1 299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek ve spreji je určen pro děti od 1 roku. Obsahuje Insect Repellent 3535 – šetrnou látku s biocidním účinkem.
Alpa Forte repelent, 90 ml
ALPA®
Alpa Forte repelent, 90 ml
Kód: 70557
Kód dod.: 02316
EAN: 8594001779413
 
119.90 Kč
1 332.22Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpuzuje komáry, ovády, klíšťata a další druhy bodavého hmyzu. Obsahuje 28% účinné repelentní látky - Diethyltoluamidu.
AKCE
-11%Sleva
Alpa Fialka kolínská voda, 50 ml
ALPA®
Alpa Fialka kolínská voda, 50 ml
Kód: 10862
Kód dod.: 00070
EAN: 85911161
86%
23.90 Kč
26.90 Kč
478Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční květinová kolínská voda s vůní květů fialek.
AKCE
Alpa konopný balzám hřejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa konopný balzám hřejivý, 250 ml
Kód: 2600950
Kód dod.: 812013
EAN: 8595605202666
 
109.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa konopný balzám hřejivý je vhodný pro masáž pokožky namáhaných partií těla. Při aplikaci navozuje příjemný pocit prohřátí.
AKCE
-12%Sleva
Alpa Kaštan bylinný masážní gel, 100 ml
ALPA®
Alpa Kaštan bylinný masážní gel, 100 ml
Kód: 10585
Kód dod.: 00620
EAN: 8594001775026
96%
49.90 Kč
56.90 Kč
499Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa masážní gel s extraktem kaštanu je určen k ošetření unavených nohou, omezuje pocit "těžkých nohou". Účinnými látky jsou kaštanový extrakt a rozmarýnová silice.
AKCE
-15%Sleva
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
144.90 Kč
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určena k přípravné masáži svalů před sportovním a namáhavým pracovním výkonem. Emulze je určena jak sportovcům, tak i běžným spotřebitelům. Zázvorový extrakt a kafr mají výrazně hřejivé a prokrvující účinky na svaly.
AKCE
-14%Sleva
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 00047
EAN: 8594001770113
92%
36.90 Kč
42.90 Kč
369Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kolínská voda s příjemným, svěžím citrusovým typem vůně s bylinnými prvky, vhodná pro muže i ženy. Intenzivní, povzbudivá parfemace.
AKCE
-12%Sleva
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel 100 ml
ALPA®
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel 100 ml
Kód: 2503767
Kód dod.: 812016
EAN: 8594001774074
 
49.90 Kč
56.90 Kč
499Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel je určen pro zevní použití a je vhodný pro masáže pokožky v oblasti kloubů, svalů a páteře.
Alpa Sport Star Refresh 2v1 osvěžující sprchový a vlasový gel s vůní mentholu 300 ml
ALPA®
Alpa Sport Star Refresh 2v1 osvěžující sprchový a vlasový gel s vůní mentholu 300 ml
Kód: 2507119
Kód dod.: 812009
EAN: 8595605202291
 
49.90 Kč
166.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžující sprchový a vlasový gel Alpa Sport Star Refresh 2v1 je ideální volbou po sportovním výkonu i pro každodenní použití.
AKCE
-11%Sleva
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
ALPA® Francovka
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
Kód: 10559
Kód dod.: 00295
EAN: 85922204
92%
119.90 Kč
134.90 Kč
479.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální masážní krém pro okamžitý a dlouhodobý pocit uvolnění a osvěžení s vysokým obsahem minerálního oleje, který vytváří na povrchu pokožky kluzký film a tím zaručí možnost masáže bez nepřijemného tření.
AKCE
-15%Sleva
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
Kód: 10557
Kód dod.: 00167
EAN: 8594001770458
95%
27.90 Kč
32.90 Kč
697.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa jemný masážní krém pro regeneraci a uvolnění svalstva s obsahem přírodní silice obohacené o oleje z obilných klíčků.
Alpa Pedik Deo sprej do obuvi, 150 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik Deo sprej do obuvi, 150 ml
Kód: 2603248
Kód dod.: 837999
EAN: 8595605202819
 
71.90 Kč
479.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky účinné látce zinc ricinoleate odstraní tento moderní deo sprej pach vznikající z nadměrného pocení nohou.
AKCE
-18%Sleva
Alpa dent pro čištění umělého chrupu, 150 g
ALPA® Dent
Alpa dent pro čištění umělého chrupu, 150 g
Kód: 14274
Kód dod.: 02605
EAN: 8594001770090
100%
36.90 Kč
44.90 Kč
246Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Dent je přípravek v prášku pro čištění umělého chrupu s obsahem enzymatické přísady, která odstraní zbytky potravy.
AKCE
-18%Sleva
Alpa Luna, bylinný šampon kopřiva, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna, bylinný šampon kopřiva, 430 ml
Kód: 12229
Kód dod.: 00744
EAN: 8594001775729
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
104.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-14%Sleva
Alpa Amica suchý šampón na vlasy, 30 g
ALPA® Amica®
Alpa Amica suchý šampón na vlasy, 30 g
Kód: 12068
Kód dod.: 845420
EAN: 8594001770175
75%
29.90 Kč
34.90 Kč
996.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon, který odmašťuje vlasy díky obsaženému speciálně upravenému rýžovému škrobu.
AKCE
-13%Sleva
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
Kód: 2105559
Kód dod.: 02551
EAN: 8595605202833
 
71.90 Kč
82.90 Kč
479.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento rychleschnoucí sprej je určen k dennímu ošetření nohou. Obsahuje chlorohydrát hliníku, nejúčinnější látku s antiperspiračním účinkem, a to v koncentraci, která zabezpečí dlouhodobou účinnost. Výrazné omezení pocení a zápachu nohou!
AKCE
-19%Sleva
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10593
Kód dod.: 829001
EAN: 8594001771448
96%
169.90 Kč
209.90 Kč
169.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
AKCE
-12%Sleva
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 160 ml
Kód: 10607
Kód dod.: 00453
EAN: 85922280
97%
43.90 Kč
49.90 Kč
274.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Francovka lesana je lihový roztok přírodního mentolu a extraktu z jehličí. Vyšší koncentrace mentolu ve srovnání s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt.
-16%Sleva
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskem 100 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskem 100 ml
Kód: 2603055
Kód dod.: 822012
EAN: 8594001777549
 
35.90 Kč
42.90 Kč
359Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Pedik Krém na nohy s včelím voskem je vyživující péče určená pro suchou, ztvrdlou a namáhanou pokožku chodidel.
AKCE
-15%Sleva
Alpa Sport Star Universal Základní masážní olej s olivovým olejem a vitamínem E 500 ml
ALPA® SportStart
Alpa Sport Star Universal Základní masážní olej s olivovým olejem a vitamínem E 500 ml
Kód: 96901
Kód dod.: 02227
EAN: 8595605200853
 
144.90 Kč
169.90 Kč
289.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Sport Star Universal Základní masážní olej je určen pro každodenní masáže těla. Obsahuje olivový olej a vitamín E, které pokožku vyživují, chrání a zjemňují. Olej je vhodný i pro masáž citlivé pokožky, například u dětí.
AKCE
-16%Sleva
Alpa Francovka, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka, 160 ml
Kód: 10613
Kód dod.: 00137
EAN: 85911093
98%
37.90 Kč
44.90 Kč
236.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.