cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Linteo Baby Premium Junior dětské pleny 11 až 21 kg, 42 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Junior dětské pleny 11 až 21 kg, 42 ks
Kód: 2103395
Kód dod.: 911004
EAN: 8595686302972
 
329.90 Kč
7.85Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
-1%Sleva
Linteo Classic švédská utěrka, 30 × 35 cm, gramáž 205 g/m²
Linteo®
Linteo Classic švédská utěrka, 30 × 35 cm, gramáž 205 g/m²
Kód: 2504559
Kód dod.: 588445
EAN: 8594008870748
 
14.90 Kč
15 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální švédská utěrka Linteo Classic je vhodná na všechny druhy materiálů. Lze prát v pračce a používat jak mokré, tak suché.
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
29.90 Kč
0.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Linteo®
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Kód: 2505712
Kód dod.: 904051
EAN: 8595686302316
 
29.90 Kč
0.46Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo Baby jsou speciálně navrženy pro dětská ouška. Díky pevnému návinu jsou i pro nejmenší děti bezpečná. Jedno balení obsahuje 65 ks vatových tyčinek, které jsou uložené v praktickém boxu.
AKCE
Linteo odličovací tampony, 120 + 20 ks
Linteo®
Linteo odličovací tampony, 120 + 20 ks
Kód: 2002248
Kód dod.: 903065
EAN: 8594158375940
100%
24.90 Kč
0.18Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo kosmetické vatové polštářky složené ze 100 % bavlny slouží ke kosmetickým účelům.
AKCE
-20%Sleva
Linteo 3vrstvé papírové kapesníky, 10 × 10 ks
Linteo®
Linteo 3vrstvé papírové kapesníky, 10 × 10 ks
Kód: 43615
Kód dod.: 909003
EAN: 8594008879178
96%
27.90 Kč
34.90 Kč
2.79Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné bílé třívrstvé papírové kapesníky Linteo vám poskytnou jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy.
AKCE
-14%Sleva
Linteo 2vrstvé papírové kapesníky, box 100 ks
Linteo®
Linteo 2vrstvé papírové kapesníky, box 100 ks
Kód: 42788
Kód dod.: 910001
EAN: 8594008876337
92%
29.90 Kč
34.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné bílé dvouvrstvé papírové kapesníky Linteo vám zaručí vysokou jemnost, měkkost a pevnost. Vyrobeny ze 100% celulózy. V krabičce je 100 ks.
Linteo 3vrstvý toaletní papír, 8 rolí, 15 m role
Linteo®
Linteo 3vrstvý toaletní papír, 8 rolí, 15 m role
Kód: 78945
Kód dod.: 928072
EAN: 8594158372482
85%
59.90 Kč
7.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný bílý třívrstvý toaletní papír balený po 8 rolích. Bílý toaletní papír Linteo je vyroben ze 100% celulózy a díky třem vrstvám nabízí překvapivou pevnost a měkost.
AKCE
Linteo Premium Aloe vera odličovací tampony, 80 ks
Linteo®
Linteo Premium Aloe vera odličovací tampony, 80 ks
Kód: 2200099
Kód dod.: 903060
EAN: 8594158370075
100%
23.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odličovací polštářky jinak také vatové podušky Linteo Premium s Aloe vera. Vatové podušky jsou určeny především ke kosmetickým účelům.
AKCE
-13%Sleva
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 4 × 80 ks
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 4 × 80 ks
Kód: 2506082
Kód dod.: 914003
EAN: 8594008878683
 
134.90 Kč
154.90 Kč
0.42Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řada Linteo Baby je hravá a zaměřená na citlivou dětskou pokožku. Obsahují jemné mléko s výtažky z aloe vera.
Linteo Classic 1vrstvé bílé papírové ubrousky, 33 x 33 cm, 100 ks
Linteo®
Linteo Classic 1vrstvé bílé papírové ubrousky, 33 x 33 cm, 100 ks
Kód: 21774
Kód dod.: 4053
EAN: 8594008874104
90%
29.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo 1vrstvé bílé papírové ubrousky o rozměru 33 x 33 cm a balení 100 ks.
Linteo XXL 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky 50 m, 1 role
Linteo®
Linteo XXL 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky 50 m, 1 role
Kód: 70585
Kód dod.: 600450
EAN: 8594158371911
100%
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuchyňské utěrky Linteo XXL jsou baleny po jednom kuse, kde role má návin jako 5 klasických rolí.
AKCE
-23%Sleva
Linteo 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky, 2× 10 m, 2 role
Linteo®
Linteo 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky, 2× 10 m, 2 role
Kód: 43616
Kód dod.: 908030
EAN: 8594008877020
100%
22.90 Kč
29.90 Kč
11.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Celkem 20 metrů jemné bílé kuchyňské utěrky. Papír je vyroben ze 100% celulózy. Nabízí vám příjemný poměr cena-kvalita.
Linteo Mega 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky, 100 m, 1 role
Linteo®
Linteo Mega 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky, 100 m, 1 role
Kód: 1903300
Kód dod.: 908027
EAN: 8594158375742
 
84.90 Kč
0.85Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuchyňské utěrky dvouvrstvé, ze 100% celulózy, praktické balení, délka role 100 m.
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Linteo®
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Kód: 2506669
Kód dod.: 910995
EAN: 8595686302293
 
144.90 Kč
1 449Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo & zadeček Sensitive je skvělým pomocníkem na rychlé a šetrné očištění miminka především na cestách.
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Kód: 2103391
Kód dod.: 7020
EAN: 8595686302897
 
219.90 Kč
6.47Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
Papírové ručníky ZZ do zásobovače, 2vrstvé, extra bílé, 20 x 150, 3000 ks
Linteo®
Papírové ručníky ZZ do zásobovače, 2vrstvé, extra bílé, 20 x 150, 3000 ks
Kód: 2601671
Kód dod.: 910522
EAN: 8594158375667
 
559 Kč
0.19Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dvouvrstvé skládané ručníky do zásobníku extra bílé barvy o celkovém počtu 3000 ks (20× 150)
Papírové ručníky ZZ do zásobovače, 1vrstvé, zelené, 20 x 250, 5000 ks
Linteo®
Papírové ručníky ZZ do zásobovače, 1vrstvé, zelené, 20 x 250, 5000 ks
Kód: 2601674
Kód dod.: 910525
EAN: 8594158372475
 
475 Kč
0.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvé skládané ručníky do zásobníku zelené barvy o celkovém počtu 5000 ks (20× 250)
AKCE
Linteo Satin odličovací tampony, 100 ks
Linteo®
Linteo Satin odličovací tampony, 100 ks
Kód: 45521
Kód dod.: 903062
EAN: 8594008873602
93%
19.90 Kč
0.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo satin kosmetické vatové polštářky složené ze 100 % bavlny slouží ke kosmetickým účelům. Lze použít na odličování a čištění pleti nebo k nanášení pleťového tonika či mléka.
AKCE
-20%Sleva
Linteo papírové kapesníky 2vrstvé box, 200 ks
Linteo®
Linteo papírové kapesníky 2vrstvé box, 200 ks
Kód: 66643
Kód dod.: 910005
EAN: 8594158371591
99%
39.90 Kč
49.90 Kč
0.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné bílé dvouvrstvé papírové kapesníky Linteo vám zaručí vysokou jemnost, měkkost a pevnost. Vyrobeny ze 100% celulózy. V krabičce je 200 ks.
Linteo BOX papírové kapesníky 2vrstvé, 150 ks
Linteo®
Linteo BOX papírové kapesníky 2vrstvé, 150 ks
Kód: 94287
Kód dod.: 910018
EAN: 8594008878782
100%
39.90 Kč
0.27Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné bílé dvouvrstvé papírové kapesníky Linteo Satin vám zaručí vysokou jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. V krabičce je 150 ks.
-22%Sleva
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 80 ks
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 80 ks
Kód: 49290
Kód dod.: 914002
EAN: 8594008876580
93%
34.90 Kč
44.90 Kč
0.44Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo Baby vlhčené ubrousky Pure & Fresh jsou skvělým pomocníkem při péči o pokožku Vašeho děťátka. Čisticí ubrousky obsahují výtažky z aloe vera. Chrání před opruzeninami a navíc dokonale čistí a zjemňují pokožku Vašich dětí.
AKCE
-11%Sleva
Linteo Baby měsíček lékařský vlhčené ubrousky, 120 ks
Linteo®
Linteo Baby měsíček lékařský vlhčené ubrousky, 120 ks
Kód: 2205790
Kód dod.: 914000
EAN: 8594158373458
100%
39.90 Kč
44.90 Kč
0.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící vlhčené ubrousky Linteo Baby v balení 120 kusů jsou napuštěné pečujícím mlékem s obsahem extraktu měsíčku lékařského.
Linteo toaletní papír vlhčený s kyselinou mléčnou, 60 ks
Linteo®
Linteo toaletní papír vlhčený s kyselinou mléčnou, 60 ks
Kód: 1600498
Kód dod.: 933016
EAN: 8594158374578
100%
44.90 Kč
0.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčený toaletní papír Linteo s kyselinou mléčnou je speciálně navržen pro denní hygienu a péči o intimní oblasti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.