cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
LAZUROL Oknobal základ barva na dřevo S2060, bílá, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal základ barva na dřevo S2060, bílá, 600 ml
Kód: 2504138
Kód dod.: 181552
EAN: 8591235039412
 
246 Kč
410Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí k základním a podkladovým nátěrům pro systémy povrchových úprav dřevěných výrobků, vystavených přímému vlivu povětrnosti. Vyniká velmi dobrou kryvostí, brousitelností, dobrým rozlivem a rychlým zasycháním.
Druchema Tagal hnědý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal hnědý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03812
Kód dod.: 953011
EAN: 8594825009734
 
54.90 Kč
1 098Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek k ošetření obuvi z kůže vytváří lesklý, flexibilní mikrofilm, který chrání původní materiál před nadměrným oděrem, znečištěním, deštěm apod. Zajišťuje výživu a ochranu kůže, obnovuje přirozené vlastnosti.
Druchema Tagal bezbarvý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal bezbarvý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03808
Kód dod.: 953010
EAN: 8594825009741
 
54.90 Kč
1 098Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek k ošetření obuvi z kůže vytváří lesklý, flexibilní mikrofilm, který chrání původní materiál před nadměrným oděrem, znečištěním, deštěm apod. Zajišťuje výživu a ochranu kůže, obnovuje přirozené vlastnosti.
Nivea Anti-Wrinkle Contouring 65+ denní a noční krém pro zlepšení kontur, 2 × 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Contouring 65+ denní a noční krém pro zlepšení kontur, 2 × 50 ml
Kód: 2505269
Kód dod.: 821129
EAN: 9005800397207
 
319.90 Kč
320 Kč
6 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea sada denního a nočního krému pro zlepšení kontur.
AKCE
-7%Sleva
RYOR matující krém s pudrovým efektem 50 ml
Ryor
RYOR matující krém s pudrovým efektem 50 ml
Kód: 89330
Kód dod.: 821402
EAN: 8594007972160
97%
214.90 Kč
229.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoký obsah mikročástic vytváří dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu, emulze účinně absorbuje kožní maz a díky jedinečnému složení optimálně hydratuje pleť.
Druchema Tagal černý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal černý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03810
Kód dod.: 953012
EAN: 8594825009727
100%
54.90 Kč
1 098Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek k ošetření obuvi z kůže vytváří lesklý, flexibilní mikrofilm, který chrání původní materiál před nadměrným oděrem, znečištěním, deštěm apod. Zajišťuje výživu a ochranu kůže, obnovuje přirozené vlastnosti.
Protex Fresh tuhé antibakteriální mýdlo, 90 g
Protex®
Protex Fresh tuhé antibakteriální mýdlo, 90 g
Kód: 05835
Kód dod.: FTR22561
EAN: 8693495033411
100%
26.90 Kč
298.89Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je kombinací jemné vůně, zvláčňujících účinků a anti-bakteriální ochrany která ničí až 99 % bakterií. Obsahuje bohaté hydratační složky, díky kterým je se stává pokožka měkkou a zdravou.
Soudal 67A lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
235 Kč
313.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a průmyslu.
APEKO D2 voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Apeko
APEKO D2 voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Kód: 2501670
Kód dod.: 500420
EAN: 8591235093681
 
112 Kč
224Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vodouředitelné lepidlo na dřevo s prodlouženou dobou fixace, rychlým zasycháním, tvořící vysoce pevné elastické spoje.
AKCE
-5%Sleva
RYOR aktivní krém proti vráskám 50 ml
Ryor
RYOR aktivní krém proti vráskám 50 ml
Kód: 35669
Kód dod.: 822675
EAN: 8594007977301
 
189.90 Kč
199.90 Kč
3 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výjimečný přípravek určený k omezování tvorby vrásek. Obsahuje extrakt z mořských řas, bambucké máslo, avokádový olej, vitamin E a kyselinu hyaluronovou.
Nivea Q10 Plus C OF15 energizující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Plus C OF15 energizující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 2102359
Kód dod.: 82322
EAN: 9005800404035
 
334.90 Kč
6 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zmírněte známky únavy a chraňte svou pleť před vznikem vrásek. Výživu v podobě antioxidantů vaší pleti dodá: NIVEA Energizující denní krém proti vráskám Q10 plus C.
Tatrachema Krezosan Fresh plus dezinfekční prostředek, 950 ml
Tatrachema Krezosan
Tatrachema Krezosan Fresh plus dezinfekční prostředek, 950 ml
Kód: 01979
Kód dod.: 1015
EAN: 8585003910157
97%
94.90 Kč
99.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič na veřejné hygienické a zdravotnické prostory, všechny druhy podlah, chodby, WC, atd.
-8%Sleva
Nivea Derma Skin Clear denní krém UV Fluid OF50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Derma Skin Clear denní krém UV Fluid OF50+, 40 ml
Kód: 2508881
Kód dod.: 822406
EAN: 9005800390086
 
344.90 Kč
374.90 Kč
8 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Derma Skin Clear denní UV Fluid SPF 50+ je ultralehký pleťový krém navržený speciálně pro mastnou a aknózní pleť.
Astrid  Hyaluronic Gold denní pleťový krém 50 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold denní pleťový krém 50 ml
Kód: 2501872
Kód dod.: 820466
EAN: 8592297012023
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující denní krém proti vráskám s 5 různými typy kyseliny hyaluronové a se zlatými proteiny.
AKCE
-29%Sleva
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovující noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovující noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 1707451
Kód dod.: 822487
EAN: 9005800396149
100%
149.90 Kč
209.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pleti dávku vitality a regenerace každou noc. Avokádový olej, kalcium a panthenol dodají zralé pleti vše důležité. Objevte - NIVEA Obnovující noční krém proti vráskám 55+.
Astrid  MultiCollagen Noční krém proti vráskám 50 ml
Astrid
Astrid MultiCollagen Noční krém proti vráskám 50 ml
Kód: 2501875
Kód dod.: 820472
EAN: 8592297011675
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Multicollagen noční krém s 93 % přírodních složek a 4× vyšší koncentrací aktivátoru kolagenu intenzivně regeneruje pleť během noci, redukuje vrásky a navrací jí mladistvý vzhled.
-19%Sleva
Nivea Q10 Remodelační zpevňující tělový krém 400 ml
Nivea®
Nivea Q10 Remodelační zpevňující tělový krém 400 ml
Kód: 2508693
Kód dod.: 810108
EAN: 9005800388335
 
299.90 Kč
369.90 Kč
749.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Q10 Remodelační zpevňující tělový krém 400 ml je určený pro zpevnění a regeneraci pokožky zejména v problematických partiích jako bříško, zadeček nebo dekolt.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Mat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Mat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2504302
Kód dod.: 388272
EAN: 8594040504908
 
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem.
-43%Sleva
Nivea  Energizující noční krém proti vráskám Q10 Energy 50ml
Nivea®
Nivea Energizující noční krém proti vráskám Q10 Energy 50ml
Kód: 2507885
Kód dod.: 822887
EAN: 9005800379722
 
309.90 Kč
544.90 Kč
6 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Energizující noční krém proti vráskám Q10 Energy je speciálně navržen tak, aby dobře fungoval během noci, kdy je pleť vnímavější. Krém okamžitě hydratuje a dodá pleti svěží a zdravý vzhled.
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisem, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisem, 100 ml
Kód: 2600147
Kód dod.: 843133
EAN: 8594001779659
 
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisem pomáhá osvěžit pokožku po holení.
Protex Fresh tekuté antibakteriální mýdlo, 300 ml
Parex
Protex Fresh tekuté antibakteriální mýdlo, 300 ml
Kód: 2600047
Kód dod.: 790072
EAN: 8693495051712
 
79.90 Kč
266.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo, které pomáhá chránit před bakteriemi.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2
Kód: 2503637
Kód dod.: 522112
EAN: 8593534841925
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
-8%Sleva
RYOR Koenzym Q10 denní krém s UV filtry, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 denní krém s UV filtry, 50 ml
Kód: 08777
Kód dod.: 822660
EAN: 8594007977127
100%
164.90 Kč
179.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koenzym Q10 aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.
Astrid Bioretinol pokročilý denní a noční krém proti vráskám, 50+50 ml
Astrid
Astrid Bioretinol pokročilý denní a noční krém proti vráskám, 50+50 ml
Kód: 2208018
Kód dod.: 821072
EAN: 8592297009009
100%
344.90 Kč
6 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém proti vráskám účinně hydratuje, příjemně vypíná a zpevňuje zralou pleť. Jeho složení obsahuje unikátní „koktejl“ ingrediencí proti stárnutí včetně bakuchiolu, komplexu vitamínů a kyseliny hyaluronové.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.