cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-35%Sleva
Nivea Lenght Wonder posilující kondicionér 200 ml
Nivea®
Nivea Lenght Wonder posilující kondicionér 200 ml
Kód: 2508880
Kód dod.: 855617
EAN: 9005800392783
 
64.90 Kč
99.90 Kč
324.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Posilující kondicionér určený pro oslabené a lámavé vlasy, který podporuje jejich růst a chrání je před poškozením.
AKCE
-5%Sleva
Green Pharmacy Heřmánek a lněné semínko vlasový elixír na barvené vlasy 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek a lněné semínko vlasový elixír na barvené vlasy 150 ml
Kód: 2507529
Kód dod.: 845738
EAN: 4823015945854
 
52 Kč
54.90 Kč
346.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasový elixír Green Pharmacy Heřmánek a lněné semínko je speciálně vyvinutý pro barvené vlasy.
Colorwin Elixír sérum na vlasy 100 ml
Colorwin
Colorwin Elixír sérum na vlasy 100 ml
Kód: 2600771
Kód dod.: 856803
EAN: 8594185050193
 
194.90 Kč
1 949Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým vlasům intenzivní péči s Colorwin Elixír sérem na vlasy. Lehké, nemastné sérum hydratuje a vyživuje vlasová vlákna, zanechává vlasy hebké, lesklé a snadno rozčesatelné.
Essence Lash And Brow gelová řasenka čirá 9 ml
Essence
Essence Lash And Brow gelová řasenka čirá 9 ml
Kód: 69121
Kód dod.: ES271180
EAN: 4250035271180
 
53 Kč
5 888.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová řasenka na řasy a obočí Essence zkrotí i neposedné a neupravené obočí a dodá mu perfektní, up
Rochova sůl do koupele speciál, 200 g
Drutep - Rochova sůl
Rochova sůl do koupele speciál, 200 g
Kód: 15094
Kód dod.: 807070
EAN: 8594003600173
100%
46.90 Kč
234.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro koupel nohou a vanové lázně. Rochova sůl speciál svým obsahem přírodních jehličnatých silic a alkalických uhličitanů zpříjemňuje koupel, osvěžuje, odstraňuje únavu a vydatně změkčuje vodu.
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
Kód: 2105559
Kód dod.: 837998
EAN: 8595605202833
 
82.90 Kč
552.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento rychleschnoucí sprej je určen k dennímu ošetření nohou. Obsahuje chlorohydrát hliníku, nejúčinnější látku s antiperspiračním účinkem, a to v koncentraci, která zabezpečí dlouhodobou účinnost. Výrazné omezení pocení a zápachu nohou!
DKNY Donna Karan Ice Pop Very Cherry tělová mlha 250 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Ice Pop Very Cherry tělová mlha 250 ml
Kód: 2500970
Kód dod.: 14457
EAN: 085715962096
 
457 Kč
1 828Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná gurmánská vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 DKNY Be Delicious Ice Pop
-8%Sleva
Hansaplast Silver Active, sprej na nohy, 150 ml
Hansaplast
Hansaplast Silver Active, sprej na nohy, 150 ml
Kód: 2504770
Kód dod.: 838061
EAN: 9005800245249
 
134.90 Kč
145.90 Kč
899.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast sprej na nohy SILVER ACTIVE zaručuje aktivní ochranu proti potu, díky obsahu iontů stříbra. Sprej je bez alkoholu, má příjemnou a svěží vůni.
Alpa Francovka Arnika lihový bylinný roztok 60 ml
ALPA®
Alpa Francovka Arnika lihový bylinný roztok 60 ml
Kód: 2504516
Kód dod.: 829007
EAN: 85929739
90%
32.90 Kč
548.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční český bylinný roztok s obsahem arnikového extraktu určený k zevnímu použití.
-10%Sleva
Colgate zubní kartáčky Extra Clean, střední tvrdost, balení 1+1
Colgate®
Colgate zubní kartáčky Extra Clean, střední tvrdost, balení 1+1
Kód: 19044
Kód dod.: 895025
EAN: 8714789732244
97%
26.90 Kč
29.90 Kč
13.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Medium zubní kartáček se středně tvrdými štětinami je skvělým pomocníkem v čištění citlivých zubů. Unikátně tvarovaná hlavice je ideální k čištění hůře přístupných míst.
Signal zubní kartáčky Antiplaque, středně měkký, balení 1+1
Signal
Signal zubní kartáčky Antiplaque, středně měkký, balení 1+1
Kód: 58876
Kód dod.: 895000
EAN: 8718114047928
85%
49.90 Kč
24.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Štětiny zubního kartáčku Signal Anti-Plaque duopack se zaoblenými konci účinně čistí mezizubní prostory, přičemž jsou šetrné k zubní sklovině a dásním.
Spokar 3416 Clinic zubní kartáček, tvrdý
Spokar®
Spokar 3416 Clinic zubní kartáček, tvrdý
Kód: 19167
Kód dod.: 895127
EAN: 8593534340626
100%
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Široce stupňovité zastřižení vláken, ergonomicky tvarované držadlo. Vlákna tynex. Tvrdost vláken tvrdý.
-4%Sleva
SOFTdent Eco zubní kartáček, středně měkký
SOFTdent®
SOFTdent Eco zubní kartáček, středně měkký
Kód: 2205157
Kód dod.: 895194
EAN: 8594027314865
 
49.90 Kč
52 Kč
49.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Softdent Eco Friendly je řada zubních kartářků vyrobena z přírodně odbouratelných materiálů.
-4%Sleva
SOFTdent Eco zubní kartáček, měkký
SOFTdent®
SOFTdent Eco zubní kartáček, měkký
Kód: 2205158
Kód dod.: 895193
EAN: 8594027314889
 
49.90 Kč
52 Kč
49.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neobsahují žádné chemikálie a přídavné látky jako běžné plasty z ropy.
Spokar 3428 Plus zubní kartáček, měkký
Spokar®
Spokar 3428 Plus zubní kartáček, měkký
Kód: 65484
Kód dod.: 897041
EAN: 8593534341807
100%
57.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malá hlava kartáčku hustě osazená vlákny HEXAGONAL (u Ultra měkké verze - ANTIBAKTERIAL) s rovným zástřihem.
Spokar X 3429 supersoft zubní kartáček, měkký
Spokar®
Spokar X 3429 supersoft zubní kartáček, měkký
Kód: 1800963
Kód dod.: 895214
EAN: 8593534341951
 
74.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová prémiová řada zubních kartáčků SPOKAR je navržena na základě aktuálních doporučení stomatologických odborníků. Jedinečný design je výsledkem hledání optimálního držení kartáčku s cílem snadné manipulace a perfektního vyčištění zubů.
AKCE
Dětský zubní kartáček na baterie Colgate Harry Potter 1ks
Colgate®
Dětský zubní kartáček na baterie Colgate Harry Potter 1ks
Kód: 2602062
Kód dod.: 897051
EAN: 8718951448193
 
249.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elektrický dětský zubní kartáček Colgate Harry Potter s jemnými vibracemi a extra měkkými vlákny pomáhá dětem pečovat o zuby zábavnou formou.
Nordics Premium Soft jednosvazkový zubní kartáček, modrý 1 kus
Nordics
Nordics Premium Soft jednosvazkový zubní kartáček, modrý 1 kus
Kód: 2602803
Kód dod.: 895261
EAN: 3800501908037
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Premium Soft jednosvazkový zubní kartáček v modré barvě je speciální kartáček s jedním svazkem jemných vláken určený pro přesné dočišťování zubů.
Nordics Curve Ultra Soft zubní kartáček extra měkký 6580, růžový 1 kus
Nordics
Nordics Curve Ultra Soft zubní kartáček extra měkký 6580, růžový 1 kus
Kód: 2602797
Kód dod.: 895255
EAN: 3800501908495
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Curve Ultra Soft 6580 v růžové variantě je extra měkký zubní kartáček určený pro maximálně šetrné čištění zubů a dásní.
-35%Sleva
Corega Svěží extra silný fixační krém, 40 g
Corega
Corega Svěží extra silný fixační krém, 40 g
Kód: 2602911
Kód dod.: 900009
EAN: 8590335008083
 
84 Kč
129.90 Kč
2 100Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační krém se silnou mátovou příchutí pro zubní náhrady až na 12 hodin.
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Hartmann Bel®
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Kód: 2508316
Kód dod.: 904013
EAN: 904013
 
39.90 Kč
0.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické a barevné Bel Rainbow vatové tyčinky jsou ideální pro každodenní hygienu a drobné úkony v domácnosti.
Colgate Zig Zag Charcoal zubní kartáček, medium, 3 ks
Colgate®
Colgate Zig Zag Charcoal zubní kartáček, medium, 3 ks
Kód: 2600578
Kód dod.: 895029
EAN: 8718951305212
 
69.90 Kč
23.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu.
Colgate Extra Clean medium zubní kartáček 3-pack
Colgate®
Colgate Extra Clean medium zubní kartáček 3-pack
Kód: 2600089
Kód dod.: 895034
EAN: 8714789365152
 
54.90 Kč
18.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Unikátně tvarované štětinky pomáhají vyčistit i hůře dostupná místa, pronikají hluboko do mezizubních prostor, odstraňují plak a škodlivé bakterie. Speciální čistič jazyka pohodlně vyčistí jazyk od bakterií způsobujících zápach v ústech.
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
96%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinnými látkami březového extraktu jsou hlavně saponiny a silice, třísloviny, vitamin C a karoteny. Tyto látky působí příznivě na vlasovou pokožku a omezují nadměrné maštění vlasů
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.