cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Colorwin Elixír sérum na vlasy 100 ml
Colorwin
Colorwin Elixír sérum na vlasy 100 ml
Kód: 2600771
Kód dod.: 856803
EAN: 8594185050193
 
194.90 Kč
1 949Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým vlasům intenzivní péči s Colorwin Elixír sérem na vlasy. Lehké, nemastné sérum hydratuje a vyživuje vlasová vlákna, zanechává vlasy hebké, lesklé a snadno rozčesatelné.
AKCE
-35%Sleva
Nivea Lenght Wonder posilující kondicionér 200 ml
Nivea®
Nivea Lenght Wonder posilující kondicionér 200 ml
Kód: 2508880
Kód dod.: 855617
EAN: 9005800392783
 
64.90 Kč
99.90 Kč
324.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Posilující kondicionér určený pro oslabené a lámavé vlasy, který podporuje jejich růst a chrání je před poškozením.
AKCE
-13%Sleva
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
Kód: 2505661
Kód dod.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
25.90 Kč
29.90 Kč
259Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvláčňující krém na ruce s výtažkem z aloe vera a alantoinem je určený pro péči o namáhanou pokožku rukou. Krém pokožku zjemňuje, zvláčňuje a podporuje její regeneraci. Lehké složení se rychle vstřebává a nezanechává mastný film.
AKCE
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601152
Kód dod.: 855330
EAN: 9000101766745
 
84 Kč
420Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s pro-vitaminem B5 a kokosovým extraktem usnadňuje rozčesávání suchých a poškozených vlasů. Pomáhá snížit lámání vlasů a zanechává je jemné a hladké bez zatížení.
L'Oreál Elseve Hyaluron Plump balzám na vlasy, 300 ml
L'Oréal Paris
L'Oreál Elseve Hyaluron Plump balzám na vlasy, 300 ml
Kód: 2602765
Kód dod.: 845947
EAN: 3600524142551
 
139.90 Kč
466.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám L'Oréal Elseve Hyaluron Plump je hydratační péče určená pro suché a dehydratované vlasy.
Elseve balzám na vlasy Hyaluron Pure, 300 ml
L'Oréal Elseve
Elseve balzám na vlasy Hyaluron Pure, 300 ml
Kód: 2602764
Kód dod.: 845948
EAN: 3600524134853
 
139.90 Kč
466.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na vlasy Hyaluron Pure je rehydratační balzám na vlasy s kyselinou salicylovou a hyaluronovou.
AKCE
-21%Sleva
Spokar 3428 Plus zubní kartáček, měkký
Spokar®
Spokar 3428 Plus zubní kartáček, měkký
Kód: 65484
Kód dod.: 897041
EAN: 8593534341807
100%
45.90 Kč
57.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malá hlava kartáčku hustě osazená vlákny HEXAGONAL (u Ultra měkké verze - ANTIBAKTERIAL) s rovným zástřihem.
AKCE
Spokar X 3429 supersoft zubní kartáček, měkký
Spokar®
Spokar X 3429 supersoft zubní kartáček, měkký
Kód: 1800963
Kód dod.: 895214
EAN: 8593534341951
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová prémiová řada zubních kartáčků SPOKAR je navržena na základě aktuálních doporučení stomatologických odborníků. Jedinečný design je výsledkem hledání optimálního držení kartáčku s cílem snadné manipulace a perfektního vyčištění zubů.
-10%Sleva
Colgate zubní kartáčky Extra Clean, střední tvrdost, balení 1+1
Colgate®
Colgate zubní kartáčky Extra Clean, střední tvrdost, balení 1+1
Kód: 19044
Kód dod.: 895025
EAN: 8714789732244
97%
26.90 Kč
29.90 Kč
13.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Medium zubní kartáček se středně tvrdými štětinami je skvělým pomocníkem v čištění citlivých zubů. Unikátně tvarovaná hlavice je ideální k čištění hůře přístupných míst.
Signal zubní kartáčky Antiplaque, středně měkký, balení 1+1
Signal
Signal zubní kartáčky Antiplaque, středně měkký, balení 1+1
Kód: 58876
Kód dod.: 895000
EAN: 8718114047928
85%
49.90 Kč
24.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Štětiny zubního kartáčku Signal Anti-Plaque duopack se zaoblenými konci účinně čistí mezizubní prostory, přičemž jsou šetrné k zubní sklovině a dásním.
Spokar 3416 Clinic zubní kartáček, tvrdý
Spokar®
Spokar 3416 Clinic zubní kartáček, tvrdý
Kód: 19167
Kód dod.: 895127
EAN: 8593534340626
100%
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Široce stupňovité zastřižení vláken, ergonomicky tvarované držadlo. Vlákna tynex. Tvrdost vláken tvrdý.
-4%Sleva
SOFTdent Eco zubní kartáček, středně měkký
SOFTdent®
SOFTdent Eco zubní kartáček, středně měkký
Kód: 2205157
Kód dod.: 895194
EAN: 8594027314865
 
49.90 Kč
52 Kč
49.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Softdent Eco Friendly je řada zubních kartářků vyrobena z přírodně odbouratelných materiálů.
-4%Sleva
SOFTdent Eco zubní kartáček, měkký
SOFTdent®
SOFTdent Eco zubní kartáček, měkký
Kód: 2205158
Kód dod.: 895193
EAN: 8594027314889
 
49.90 Kč
52 Kč
49.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neobsahují žádné chemikálie a přídavné látky jako běžné plasty z ropy.
-16%Sleva
Dětský zubní kartáček na baterie Colgate Harry Potter 1ks
Colgate®
Dětský zubní kartáček na baterie Colgate Harry Potter 1ks
Kód: 2602062
Kód dod.: 897051
EAN: 8718951448193
 
209.90 Kč
249.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elektrický dětský zubní kartáček Colgate Harry Potter s jemnými vibracemi a extra měkkými vlákny pomáhá dětem pečovat o zuby zábavnou formou.
Nordics Premium Soft jednosvazkový zubní kartáček, modrý 1 kus
Nordics
Nordics Premium Soft jednosvazkový zubní kartáček, modrý 1 kus
Kód: 2602803
Kód dod.: 895261
EAN: 3800501908037
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Premium Soft jednosvazkový zubní kartáček v modré barvě je speciální kartáček s jedním svazkem jemných vláken určený pro přesné dočišťování zubů.
Nordics Curve Ultra Soft zubní kartáček extra měkký 6580, růžový 1 kus
Nordics
Nordics Curve Ultra Soft zubní kartáček extra měkký 6580, růžový 1 kus
Kód: 2602797
Kód dod.: 895255
EAN: 3800501908495
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Curve Ultra Soft 6580 v růžové variantě je extra měkký zubní kartáček určený pro maximálně šetrné čištění zubů a dásní.
-35%Sleva
Corega Svěží extra silný fixační krém, 40 g
Corega
Corega Svěží extra silný fixační krém, 40 g
Kód: 2602911
Kód dod.: 900009
EAN: 8590335008083
 
84 Kč
129.90 Kč
2 100Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační krém se silnou mátovou příchutí pro zubní náhrady až na 12 hodin.
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Hartmann Bel®
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Kód: 2508316
Kód dod.: 904013
EAN: 904013
 
39.90 Kč
0.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické a barevné Bel Rainbow vatové tyčinky jsou ideální pro každodenní hygienu a drobné úkony v domácnosti.
Colgate Zig Zag Charcoal zubní kartáček, medium, 3 ks
Colgate®
Colgate Zig Zag Charcoal zubní kartáček, medium, 3 ks
Kód: 2600578
Kód dod.: 895029
EAN: 8718951305212
 
69.90 Kč
23.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu.
Colgate Extra Clean medium zubní kartáček 3-pack
Colgate®
Colgate Extra Clean medium zubní kartáček 3-pack
Kód: 2600089
Kód dod.: 895034
EAN: 8714789365152
 
54.90 Kč
18.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Unikátně tvarované štětinky pomáhají vyčistit i hůře dostupná místa, pronikají hluboko do mezizubních prostor, odstraňují plak a škodlivé bakterie. Speciální čistič jazyka pohodlně vyčistí jazyk od bakterií způsobujících zápach v ústech.
Essence Lash And Brow gelová řasenka čirá 9 ml
Essence
Essence Lash And Brow gelová řasenka čirá 9 ml
Kód: 69121
Kód dod.: ES271180
EAN: 4250035271180
 
53 Kč
5 888.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová řasenka na řasy a obočí Essence zkrotí i neposedné a neupravené obočí a dodá mu perfektní, up
Rochova sůl do koupele speciál, 200 g
Drutep - Rochova sůl
Rochova sůl do koupele speciál, 200 g
Kód: 15094
Kód dod.: 807070
EAN: 8594003600173
100%
46.90 Kč
234.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro koupel nohou a vanové lázně. Rochova sůl speciál svým obsahem přírodních jehličnatých silic a alkalických uhličitanů zpříjemňuje koupel, osvěžuje, odstraňuje únavu a vydatně změkčuje vodu.
DKNY Donna Karan Ice Pop Very Cherry tělová mlha 250 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Ice Pop Very Cherry tělová mlha 250 ml
Kód: 2500970
Kód dod.: 14457
EAN: 085715962096
 
457 Kč
1 828Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná gurmánská vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 DKNY Be Delicious Ice Pop
AKCE
-13%Sleva
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
Kód: 2105559
Kód dod.: 837998
EAN: 8595605202833
 
71.90 Kč
82.90 Kč
479.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento rychleschnoucí sprej je určen k dennímu ošetření nohou. Obsahuje chlorohydrát hliníku, nejúčinnější látku s antiperspiračním účinkem, a to v koncentraci, která zabezpečí dlouhodobou účinnost. Výrazné omezení pocení a zápachu nohou!
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.