cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2505017
Kód dod.: 388205
EAN: 8591235077735
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Lazurol S1039 napouštěcí olej, přírodní, 2,5 l
Lazurol
Lazurol S1039 napouštěcí olej, přírodní, 2,5 l
Kód: 2503762
Kód dod.: 260187
EAN: 8595073026856
 
1 285 Kč
514Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAZUROL NAPOUŠTĚCÍ OLEJ je určen k ošetřování měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech, např. dřevěného nábytku.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Plus malířská barva, 40 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 40 kg
Kód: 2504671
Kód dod.: 400263
EAN: 8594002530136
 
1 340 Kč
1 505 Kč
33.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Kód: 2504213
Kód dod.: 388212
EAN: 8591235042689
 
1 299 Kč
649.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 500 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 500 ml
Kód: 2503683
Kód dod.: 501312
EAN: 8588001106324
 
185 Kč
370Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy, které je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (např. guma - beton, kůže - guma, umakart - dřevo).
Lazurol S1039 napouštěcí olej, přírodní, 0,75 l
Lazurol
Lazurol S1039 napouštěcí olej, přírodní, 0,75 l
Kód: 2502862
Kód dod.: 260185
EAN: 8595073026139
 
401 Kč
534.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAZUROL NAPOUŠTĚCÍ OLEJ je určen k ošetřování měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech, např. dřevěného nábytku.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Kód: 2504211
Kód dod.: 388210
EAN: 8591235042672
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504968
Kód dod.: 249260
EAN: 8591235081039
 
685 Kč
228.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 750 ml
Kód: 2503080
Kód dod.: 246340
EAN: 8595073025675
 
305 Kč
406.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 2,5 l
Kód: 2504483
Kód dod.: 246270
EAN: 8591235059670
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6050 světle krémová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6050 světle krémová, 4 l
Kód: 2503910
Kód dod.: 202902
EAN: 8595073021226
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0111 šedý, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0111 šedý, 800 g
Kód: 2503826
Kód dod.: 180301
EAN: 8595073026306
 
277 Kč
346.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
AKCE
-9%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 4 l
Kód: 2503811
Kód dod.: 205085
EAN: 8595073021509
 
1 359 Kč
1 489 Kč
339.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň, 750 ml
Kód: 2504475
Kód dod.: 246286
EAN: 8591235059755
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 600 ml
Kód: 2503842
Kód dod.: 190724
EAN: 8595073013672
 
207 Kč
345Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0845 cihlový, 12 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0845 cihlový, 12 kg
Kód: 2504401
Kód dod.: 180393
EAN: 8591235046236
 
3 359 Kč
3 609 Kč
279.92Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 201 bílá, 100 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 201 bílá, 100 g
Kód: 2503647
Kód dod.: 355451
EAN: 8590892116153
 
102 Kč
1 020Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
BARLET báze silikon S A, bílý, 5 kg
BARLET
BARLET báze silikon S A, bílý, 5 kg
Kód: 2503382
Kód dod.: 416081
EAN: 8591235025729
 
1 036.30 Kč
207.26Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je snadno zpracovatelná, zdravotně nezávadná a ekologicky příznivá.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 209 hnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 209 hnědá, 700 g
Kód: 2503413
Kód dod.: 355478
EAN: 8590892115507
 
255 Kč
364.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0100 bílá, 2,5 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0100 bílá, 2,5 l
Kód: 2503877
Kód dod.: 180109
EAN: 8595073020342
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K základním antikorozním nátěrům oceli pro vnitřní i vnější prostředí, zejména pod syntetické a na vzduchu schnoucí nátěrové hmoty, k nátěrům např. plechových konstrukcí, strojů apod.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 201 bílá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 201 bílá, 350 g
Kód: 2503664
Kód dod.: 355495
EAN: 8590892116283
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Kód: 2503952
Kód dod.: 197206
EAN: 8595073025477
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0101 světle šedý, 800 g
FEST tape
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0101 světle šedý, 800 g
Kód: 2504445
Kód dod.: 180302
EAN: 8591235056648
 
277 Kč
346.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Kód: 2503824
Kód dod.: 197004
EAN: 8595073026214
 
332 Kč
553.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.