cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Persil Gel Regular prací gel, 88 praní, 3,96 l
Henkel Persil
Persil Gel Regular prací gel, 88 praní, 3,96 l
Kód: 2303389
Kód dod.: 759187
EAN: 9000101561845
 
559.90 Kč
6.36Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální koncentrovaný prací gel Persil je určen na všechny druhy prádla a je vhodný pro všechny druhy praček i na ruční praní.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Kód: 2601442
Kód dod.: 900025
EAN: 5054563209320
 
142 Kč
144.90 Kč
3 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max krém na fixaci zubních náhrad pomáhá zajistit jejich pevné držení a komfort při nošení.
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Charcoal, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Charcoal, 75 ml
Kód: 2005798
Kód dod.: 885010
EAN: 8710522417379
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Signal Long Active Nature Elements Charcoal udržuje přirozeně krásné zuby a zároveň díky aktivnímu uhlí zbavuje skvrn.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel na barevné prádlo 62 praní, 2480 ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na barevné prádlo 62 praní, 2480 ml
Kód: 2206359
Kód dod.: 761263
EAN: 8595025836588
95%
199.90 Kč
224.90 Kč
3.22Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky unikátnímu složení chrání barvy, pečuje o tkaniny, pomáhá prádlu zachovat původní tvar a zabraňuje tvorbě žmolků.
Nivea Q10 plus C textilní maska proti vráskám, 1 ks
Nivea®
Nivea Q10 plus C textilní maska proti vráskám, 1 ks
Kód: 2502030
Kód dod.: 822460
EAN: 9005800315485
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Méně vrásek a vyživená pleť plná energie už za 10 minut. Vyzkoušejte pleťovou masku, která vás nadchne účinky i příjemným použitím - 10minutová textilní maska Q10 PLUS C.
Dalli Sport Outdoor prací gel, 27 praní, 1,1 l
Dalli
Dalli Sport Outdoor prací gel, 27 praní, 1,1 l
Kód: 2509117
Kód dod.: 759365
EAN: 4012400524211
 
114.90 Kč
4.26Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Sport Outdoor je speciální prací gel na praní sportovního oblečení. Chrání membránové materiály, softshell, no-wind, gore-tex a další. Pronikne hluboko do vláken a díky patentovanému složení působí proti nepříjemnému zápachu.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine bělicí prací ubrousky, 12 ks
Well Done
Well Done Fine bělicí prací ubrousky, 12 ks
Kód: 1705429
Kód dod.: 772025
EAN: 5998466112359
 
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fine bělící ubrousky jsou výborným pomocníkem, který napomáhá zachovávat bílému prádlu svoji zářivou bělost již při nízkých teplotách.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro všechny typy vlasů. 98% složek přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
Essence plátýnková maska na rty 01 CAN`T TALK! it´s me time!, 1 kus
Essence
Essence plátýnková maska na rty 01 CAN`T TALK! it´s me time!, 1 kus
Kód: 2601945
Kód dod.: ES585257
EAN: 4059729585257
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Platýnková maska na rty essence Sheet 01 CAN`T TALK! it’s me time! dopřeje vašim rtům skvělou péči i
AKCE
-3%Sleva
Vademecum Extra  Fresh 16, zubní pasta pro svěží dech, 75 ml
Henkel Vademecum
Vademecum Extra Fresh 16, zubní pasta pro svěží dech, 75 ml
Kód: 65440
Kód dod.: 885236
EAN: 4068883000322
100%
63 Kč
64.90 Kč
840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s rostlinnými extrakty zaručující svěží dech a to až na 16 hodin.
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 50 praní, 2,25 l
Henkel Persil
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 50 praní, 2,25 l
Kód: 2500096
Kód dod.: 764970
EAN: 9000101598599
 
409.90 Kč
8.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Deep Clean Expert Freshness Silan přípravek pro praní prádla. Persil gel Freshness by Silan vám pomůže docílit dokonale čistého prádla s dlouhotrvající a svěží vůní Silan.
AKCE
-16%Sleva
Past na myši, klasická, 1 kus
Papírny Moudrý
Past na myši, klasická, 1 kus
Kód: 2502100
Kód dod.: 678218
EAN: 8591021250978
 
10.90 Kč
12.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická dřevěná sklapovací past na myši, kterou opatříte vhodnou návnadou, natáhne a zajistíte, jako návnadu lze použít syr, salám, slaninu, oříšky i sladce vonící potraviny.
Colgate zubní pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Kód: 2001667
Kód dod.: 885052
EAN: 8718951313255
100%
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová zubní pasta Colgate Max Fresh Cool Mint obsahuje miniaturní mentolové plátky, které se při čištění zubů rozpouštějí a uvolňují svěží aroma.
Persil Gel Color prací gel, 44 praní, 1,98 l
Henkel Persil
Persil Gel Color prací gel, 44 praní, 1,98 l
Kód: 2303139
Kód dod.: 765243
EAN: 9000101568363
 
359.90 Kč
8.18Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Color gel je určený na barevné prádlo. Dokonale a velmi rychle se rozpouští. Odstraňuje skvrny a zanechává zářivou čistotu a zářivé barvy.
Colgate zubní pasta Total Junior 7-12 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Total Junior 7-12 let, 50 ml
Kód: 2600414
Kód dod.: 888046
EAN: 8718951433120
 
52.90 Kč
1 058Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nabízíme vám zubní pastu COLGATE Total Junior, která je vhodná pro všechny děti ve věku 7 - 12 let.
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 36 praní, 432g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 36 praní, 432g
Kód: 2403030
Kód dod.: 765415
EAN: 9000101802849
 
289.90 Kč
8.05Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
AKCE
-33%Sleva
Waschkönig prací gel Universal 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Universal 110 praní, 3,305 l
Kód: 2300280
Kód dod.: 761304
EAN: 4260418930436
100%
99.90 Kč
149.90 Kč
0.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Universal je prací gel pro bílé a stálobarevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev.
Lovela Bílé prádlo prací gel 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Bílé prádlo prací gel 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003356
Kód dod.: 759091
EAN: 5999109520685
 
259.90 Kč
8.12Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Lovela je speciálně vyvinutý pro děti a lidi s citlivou pokožkou.
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 13 praní, 156g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 13 praní, 156g
Kód: 2404033
Kód dod.: 765263
EAN: 9000101804539
 
162.90 Kč
12.53Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
REX prací kapsle Aromatherapy Lotus Universal 36 praní, 432g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Lotus Universal 36 praní, 432g
Kód: 2403029
Kód dod.: 765416
EAN: 9000101802818
 
289.90 Kč
8.05Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528g
Kód: 2404522
Kód dod.: 765407
EAN: 9000101802313
 
329.90 Kč
7.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasová maska pro poškozené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pro hloubkovou regeneraci a lesk vlasů.
-5%Sleva
Essence lesk na rty Extreme shine 19 Frosted Fairy, 5 ml
Essence
Essence lesk na rty Extreme shine 19 Frosted Fairy, 5 ml
Kód: 2601716
Kód dod.: ES585080
EAN: 4059729585080
 
55 Kč
58 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým rtům okamžitý lesk, plnější efekt a jemný nádech růžové barvy. Lesk na rty essence ext
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Kód: 2501194
 
EAN: 4059729548351
 
78 Kč
79 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přejete si produkt na rty, jenž spojuje atraktivní vzhled s ochranou? Essence Hydra Kiss Lip Oil SPF
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.