cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Colgate zubní pasta MaxClean 75ml
Colgate®
Colgate zubní pasta MaxClean 75ml
Kód: 2601082
Kód dod.: 885178
EAN: 8718951738829
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Max Clean Mineral Scrub s technologií SmartFoam a minerálními částicemi bez plastů důkladně, ale šetrně čistí zuby i mezizubní prostory a zanechává dlouhotrvající pocit svěžesti.
Essence plátýnková maska na rty 01 CAN`T TALK! it´s me time!, 1 kus
Essence
Essence plátýnková maska na rty 01 CAN`T TALK! it´s me time!, 1 kus
Kód: 2601945
Kód dod.: ES585257
EAN: 4059729585257
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Platýnková maska na rty essence Sheet 01 CAN`T TALK! it’s me time! dopřeje vašim rtům skvělou péči i
Colgate zubní pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Kód: 2001667
Kód dod.: 885052
EAN: 8718951313255
100%
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová zubní pasta Colgate Max Fresh Cool Mint obsahuje miniaturní mentolové plátky, které se při čištění zubů rozpouštějí a uvolňují svěží aroma.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine bělicí prací ubrousky, 12 ks
Well Done
Well Done Fine bělicí prací ubrousky, 12 ks
Kód: 1705429
Kód dod.: 772025
EAN: 5998466112359
 
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fine bělící ubrousky jsou výborným pomocníkem, který napomáhá zachovávat bílému prádlu svoji zářivou bělost již při nízkých teplotách.
AKCE
-33%Sleva
Waschkönig prací gel Universal 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Universal 110 praní, 3,305 l
Kód: 2300280
Kód dod.: 761304
EAN: 4260418930436
100%
99.90 Kč
149.90 Kč
0.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Universal je prací gel pro bílé a stálobarevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev.
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 36 praní, 432g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 36 praní, 432g
Kód: 2403030
Kód dod.: 765415
EAN: 9000101802849
 
289.90 Kč
8.05Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
Lovela Bílé prádlo prací gel 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Bílé prádlo prací gel 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003356
Kód dod.: 759091
EAN: 5999109520685
 
259.90 Kč
8.12Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Lovela je speciálně vyvinutý pro děti a lidi s citlivou pokožkou.
Perwoll prací gel Renew Color 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Color 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404514
Kód dod.: 761274
EAN: 9000101810479
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
REX prací gel Amazonia Freshness 55 praní, 2,475L
Henkel Rex
REX prací gel Amazonia Freshness 55 praní, 2,475L
Kód: 2507436
Kód dod.: 765418
EAN: 9000101599794
 
289.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tekutý prací prostředek Rex Amazonia Freshness účinně odstraňuje skvrny. Rex poskytuje maximální čistotu a dlouhotrvající svěžest pro vaše oblečení.
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 13 praní, 156g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 13 praní, 156g
Kód: 2404033
Kód dod.: 765263
EAN: 9000101804539
 
162.90 Kč
12.53Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Kód: 2501194
 
EAN: 4059729548351
 
78 Kč
79 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přejete si produkt na rty, jenž spojuje atraktivní vzhled s ochranou? Essence Hydra Kiss Lip Oil SPF
Odol zubní pasta Classic 75 ml
Odol®
Odol zubní pasta Classic 75 ml
Kód: 13842
Kód dod.: 885160
EAN: 5054563198785
100%
39.90 Kč
532Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Při pravidelném čištění pomáhá Odol Classic účinně odstraňovat zubní plak, je šetrný k zubní sklovině a díky obsahu fluoru pomáhá chránit před zubním kazem.
Colgate Triple Action zubní pasta 2x75 ml
Colgate®
Colgate Triple Action zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600071
Kód dod.: 885165
EAN: 6920354837548
 
69.90 Kč
70 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Triple Action nabízí trojnásobný účinek pro odolnější a bělejší zuby s dlouhotrvající svěžestí dechu. Díky receptuře s fluoridem pomáhá chránit zuby před zubním kazem, redukuje povrchové zabarvení způsobené jídlem a nápoji.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro všechny typy vlasů. 98% složek přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
Nivea Q10 Power zpevňující oční krém proti vráskám, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující oční krém proti vráskám, 15 ml
Kód: 08741
Kód dod.: 822525
EAN: 9005800390703
 
264.90 Kč
17 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte cíleně o citlivou pleť kolem očí! Složení se 100% pleti identickým koenzymem Q10 účinně bojuje proti vráskám. Zkuste: NIVEA Zpevňující oční krém proti vráskám Q10 POWER.
SAVO prací gel na barevné i bílé, 20 praní, 1 l
Savo®
SAVO prací gel na barevné i bílé, 20 praní, 1 l
Kód: 1800452
Kód dod.: 724092
EAN: 8710447396278
100%
179.90 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nový prací prostředek Savo bez chloru pro hygienicky čisté prádlo si poradí i s odolnými skvrnami a navíc pomáhá odstraňovat bakterie.
AKCE
Jelen prací gel Šeřík univerzální, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Šeřík univerzální, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2003839
Kód dod.: 756980
EAN: 8596422550534
90%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální šetrný prací prostředek na barevné i bílé prádlo. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní.
Azurit prací gel na barevné prádlo 25 praní, 1 l
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na barevné prádlo 25 praní, 1 l
Kód: 2108892
Kód dod.: 761260
EAN: 8595025835956
 
114.90 Kč
4.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací prostředek na barevné prádlo s příjemnou svěží vůní pro dokonalou péči o vaše oblečení. Díky jedinečnému složení chrání barvy, pečuje o tkaniny, pomáhá prádlu zachovat původní tvar a zabraňuje tvorbě žmolků.
AKCE
Merkur prací gel na barevné prádlo 60 praní, 3 l
Merkur
Merkur prací gel na barevné prádlo 60 praní, 3 l
Kód: 2303039
Kód dod.: 755015
EAN: 8592613577212
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prostředek pro barevné prádlo. Spolehlivě zabraňuje zpětné vazbě rozpuštěných nečistot na vlákno.
Perwoll prací gel Renew Color 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Color 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403551
Kód dod.: 760990
EAN: 9000101808568
 
364.90 Kč
366 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
Laguna Cavalier univerzální prací gel, 37 praní, 1,3 l
Zenit Laguna
Laguna Cavalier univerzální prací gel, 37 praní, 1,3 l
Kód: 2602819
Kód dod.: 775359
EAN: 8594004371560
 
159.90 Kč
4.32Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Laguna Cavalier univerzální prací gel účinně pere prádlo a zanechává jej čisté a svěže provoněné.
Colgate zubní pasta Total Junior 7-12 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Total Junior 7-12 let, 50 ml
Kód: 2600414
Kód dod.: 888046
EAN: 8718951433120
 
52.90 Kč
1 058Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nabízíme vám zubní pastu COLGATE Total Junior, která je vhodná pro všechny děti ve věku 7 - 12 let.
SAVO prací gel na barevné prádlo 100 praní, 5 l
Savo®
SAVO prací gel na barevné prádlo 100 praní, 5 l
Kód: 2601516
Kód dod.: 724126
EAN: 8720181267178
 
554.90 Kč
5.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel na barevné prádlo se postará o účinné odstranění odolných skvrn a zápachů. Zanechá prádlo hygienicky čisté s vůní levandule, zeleného jablka a pomeranče.
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Kód: 2507116
Kód dod.: 855300
EAN: 9000101743821
 
214.90 Kč
537.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní regenerační maska určená pro poškozené, lámavé a suché vlasy. Díky svému speciálnímu složení obnovuje vlasovou strukturu, vyživuje vlasy do hloubky a zanechává je hebké, hladké a lesklé.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.