cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal Marseille Soap with Lavender univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Marseille Soap with Lavender univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 2300187
Kód dod.: 702113
EAN: 5902986292811
100%
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Modré Květiny. Hravá a veselá dívčí vůně kombinující šťavnaté ovoce, květiny a žužu.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0610 krémová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0610 krémová, 700 g
Kód: 2504005
Kód dod.: 355994
EAN: 8592474018596
 
299 Kč
333 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0530 zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503988
Kód dod.: 355865
EAN: 8592474019272
 
289 Kč
322 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 700 g
Kód: 2503997
Kód dod.: 355942
EAN: 8592474018633
 
269 Kč
299 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0610 krémová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0610 krémová, 700 g
Kód: 2503989
Kód dod.: 355880
EAN: 8592474019302
 
289 Kč
322 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501577
Kód dod.: 794658
EAN: 8000770400255
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální pro suché a unavené vlasy! Receptura s avokádovým olejem a Aloe Vera je ideální pro suché a unavené vlasy.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 4 l
Kód: 2503863
Kód dod.: 328363
EAN: 8595073022438
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0910 hliníková, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0910 hliníková, 4 l
Kód: 2503862
Kód dod.: 328493
EAN: 8595073022674
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0155 antracitová vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Kód: 2507255
Kód dod.: 328530
EAN: 8591235099409
 
865 Kč
346Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0510 zelená, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0510 zelená, 2 kg
Kód: 2504684
Kód dod.: 301324
EAN: 8591235071221
 
595 Kč
297.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 02, průměr 5,6 cm, výška 14 cm, hoření 60 h, 200 g
Bony
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 02, průměr 5,6 cm, výška 14 cm, hoření 60 h, 200 g
Kód: 2501908
Kód dod.: 962253
EAN: 8595177800451
 
24.90 Kč
138.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň venkovních hřbitovních svíček o objemu 200 g s dobou hoření cca 60 hodin dle klimatických podmínek. Spalujte na nehořlavé podložce. Určeno pro venkovní použití. Kvalitní český výrobek.
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň mini, průměr 4,5 cm, výška 11 cm, hoření 30 h, 90 g
Bony
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň mini, průměr 4,5 cm, výška 11 cm, hoření 30 h, 90 g
Kód: 2502460
Kód dod.: 962251
EAN: 8595177800437
60%
11.90 Kč
132.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň venkovních hřbitovních svíček o objemu 90 g s dobou hoření cca 30 hodin dle klimatických podmínek. Spalujte na nehořlavé podložce. Určeno pro venkovní použití. Kvalitní český výrobek.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1021 žlutá hořčičná, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1021 žlutá hořčičná, 400 ml
Kód: 2503466
Kód dod.: 107011
EAN: 4009506091211
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0655 tmavě okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0655 tmavě okrová, 700 g
Kód: 2503991
Kód dod.: 355890
EAN: 8592474019326
 
289 Kč
322 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 střešní antracit, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 střešní antracit, 700 g
Kód: 2506458
Kód dod.: 355879
EAN: 8592474101687
 
259 Kč
289 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2004 čistě oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2004 čistě oranžová, 400 ml
Kód: 2501664
Kód dod.: 107059
EAN: 4009506092041
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8017 hnědá čokoládová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8017 hnědá čokoládová, 400 ml
Kód: 2501892
Kód dod.: 107045
EAN: 4009506098173
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý lesk, 400 ml
Kód: 2501893
Kód dod.: 107005
EAN: 4009506099057
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý lesk ral 9005 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0540 tmavě zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0540 tmavě zelená, 4 l
Kód: 2503860
Kód dod.: 328403
EAN: 8595073022551
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
truckZdarma
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 9 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 9 l
Kód: 2504432
Kód dod.: 328660
EAN: 8591235055603
 
4 799 Kč
533.22Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 600 ml
Kód: 2504125
Kód dod.: 328460
EAN: 8595073022704
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3000 ohnivá červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3000 ohnivá červená, 400 ml
Kód: 2503468
Kód dod.: 107017
EAN: 4009506093000
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 4 l
Kód: 2503906
Kód dod.: 328465
EAN: 8595073022711
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3001 signální červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3001 signální červená, 400 ml
Kód: 2503469
Kód dod.: 107019
EAN: 4009506093017
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.