cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Tatrachema Krezosan Fresh plus dezinfekční prostředek, 950 ml
Tatrachema Krezosan
Tatrachema Krezosan Fresh plus dezinfekční prostředek, 950 ml
Kód: 01979
Kód dod.: 724040
EAN: 8585003910157
97%
94.90 Kč
99.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič na veřejné hygienické a zdravotnické prostory, všechny druhy podlah, chodby, WC, atd.
Druchema Mefisto Speciál čistič na krbové vložky a kamna, 500 ml
Druchema Mefisto®
Druchema Mefisto Speciál čistič na krbové vložky a kamna, 500 ml
Kód: 48447
Kód dod.: 706022
EAN: 8594825002025
93%
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mefisto Speciál, přípravek na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu skel dvířek krbových kamen, prosklených vložek krbů a grilů.
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Drutep
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Kód: 2502731
Kód dod.: 327150
EAN: 8594003600197
 
54.90 Kč
10 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o stříbrný prášek, který se dodává i s potřebným množstvím laku. Používá se pro nátěry dřevěných rámečků, dekorování šišek apod.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2
Kód: 2503637
Kód dod.: 522112
EAN: 8593534841925
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
Astrid  Hyaluronic Gold denní pleťový krém 50 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold denní pleťový krém 50 ml
Kód: 2501872
Kód dod.: 820466
EAN: 8592297012023
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující denní krém proti vráskám s 5 různými typy kyseliny hyaluronové a se zlatými proteiny.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Mat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Mat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2504302
Kód dod.: 388272
EAN: 8594040504908
 
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem.
AKCE
-8%Sleva
RYOR noční krém s mořskými řasami 50 ml
Ryor
RYOR noční krém s mořskými řasami 50 ml
Kód: 37146
Kód dod.: 822676
EAN: 8594007977295
100%
164.90 Kč
179.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém. Extrakty z mořských řas podporují zpevnění pokožky a její hydrataci.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0245 palisandr, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0245 palisandr, 700 g
Kód: 2503253
Kód dod.: 356534
EAN: 8591235011715
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
-8%Sleva
Nivea Sun Shine Control zmatňující pleťový krém na opalování, OF 50, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Shine Control zmatňující pleťový krém na opalování, OF 50, 50 ml
Kód: 2600509
Kód dod.: 815157
EAN: 4006000219813
 
174.90 Kč
189.90 Kč
4 372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zmatňující pleťový krém na opalování vhodný pro každodenní použití i pod make-up.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Kód: 2503148
Kód dod.: 356205
EAN: 8594040502553
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Nivea Q10 Power OF30 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power OF30 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 92694
Kód dod.: 822570
EAN: 9005800390758
 
319.90 Kč
6 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zbavte se vrásek a užívejte si pocit z krásně pružné a zářivé pleti! Vyzkoušejte jemnou péči s OF 30 a koenzymem Q10: NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER OF 30.
AKCE
-29%Sleva
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 1707450
Kód dod.: 822486
EAN: 9005800396385
 
149.90 Kč
209.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I zralá pleť může být krásná a vitální! Jemné složení s arganiovým olejem, kalciem a UV filtry vás o tom přesvědčí. Vyzkoušejte - NIVEA Obnovující denní krém proti vráskám 55+.
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Kód: 2504209
Kód dod.: 388159
EAN: 8591235042740
 
205 Kč
341.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakování tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných a korkových obkladů, překližky apod.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2,5
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2,5
Kód: 2503638
Kód dod.: 522114
EAN: 8593534841932
 
105 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 1
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 1
Kód: 2503635
Kód dod.: 522108
EAN: 8593534841901
 
45.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo 250 g
Ceys®
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
135 Kč
540Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Rychlé bílé lepidlo je kvalitní disperzní lepidlo na bázi polyvinylacetátu (PVA), speciálně navržené pro lepení dřeva, papíru, kartonu, textilu, keramiky, korku a dalších materiálů.
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Důbrava Dekalko
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Kód: 06782
Kód dod.: 716044
EAN: 8594005500211
98%
54.90 Kč
366Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno a rychle rozpustí usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, elektrický proud a prodlužuje životnost spotřebičů.
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisem, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisem, 100 ml
Kód: 2600147
Kód dod.: 843133
EAN: 8594001779659
 
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisem pomáhá osvěžit pokožku po holení.
-4%Sleva
Piz Buin Allergy SPF50 opalovací krém na obličej 50 ml
Piz Buin®
Piz Buin Allergy SPF50 opalovací krém na obličej 50 ml
Kód: 88957
Kód dod.: 10471
EAN: 3574661117621
 
512 Kč
536 Kč
10 240Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prudké slunce dokáže potrápit nejen na dovolené u moře, ale také při vycházkách do přírody a výletec
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Polomat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Polomat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2504195
Kód dod.: 388257
EAN: 8594040504892
 
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem.
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Kód: 88637
Kód dod.: 702111
EAN: 8710908103810
97%
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí přípravek vhodný na čištění všech typů omyvatelných dřevěných a laminátových povrchů – parket, nábytku, okenních rámů, dveří atd.
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Kód: 2507571
Kód dod.: 501906
EAN: 3178040820593
 
175 Kč
466.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Express je neoprénové montážní lepidlo umožňující lepení bez fixace.
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
Kód: 2502813
Kód dod.: 429935
EAN: 8590892112766
 
1 355 Kč
135.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrační prostředek s hloubkovou účinností pro zpevnění savých podkladů a zvýšení přilnavosti následně aplikovaných disperzních nátěrových hmot a stěrkových izolací.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.