cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 1
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 1
Kód: 2503635
Kód dod.: 522108
EAN: 8593534841901
 
45.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
Druchema Mefisto Speciál čistič na krbové vložky a kamna, 500 ml
Druchema Mefisto®
Druchema Mefisto Speciál čistič na krbové vložky a kamna, 500 ml
Kód: 48447
Kód dod.: 11280031
EAN: 8594825002025
93%
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mefisto Speciál, přípravek na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu skel dvířek krbových kamen, prosklených vložek krbů a grilů.
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Drutep
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Kód: 2502731
Kód dod.: 327150
EAN: 8594003600197
 
54.90 Kč
10 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o stříbrný prášek, který se dodává i s potřebným množstvím laku. Používá se pro nátěry dřevěných rámečků, dekorování šišek apod.
Nivea Q10 Power OF30 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power OF30 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 92694
Kód dod.: 822570
EAN: 9005800390758
 
319.90 Kč
6 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zbavte se vrásek a užívejte si pocit z krásně pružné a zářivé pleti! Vyzkoušejte jemnou péči s OF 30 a koenzymem Q10: NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER OF 30.
AKCE
-29%Sleva
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 1707450
Kód dod.: 81281
EAN: 9005800396385
 
149.90 Kč
209.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I zralá pleť může být krásná a vitální! Jemné složení s arganiovým olejem, kalciem a UV filtry vás o tom přesvědčí. Vyzkoušejte - NIVEA Obnovující denní krém proti vráskám 55+.
-4%Sleva
Piz Buin Allergy SPF50 opalovací krém na obličej 50 ml
Piz Buin®
Piz Buin Allergy SPF50 opalovací krém na obličej 50 ml
Kód: 88957
Kód dod.: 10471
EAN: 3574661117621
 
512 Kč
536 Kč
10 240Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prudké slunce dokáže potrápit nejen na dovolené u moře, ale také při vycházkách do přírody a výletec
-7%Sleva
Nivea Essential Zklidňující noční krém pro citlivou pleť 50ml
Nivea®
Nivea Essential Zklidňující noční krém pro citlivou pleť 50ml
Kód: 2507797
Kód dod.: 822804
EAN: 4005900935502
 
139.90 Kč
149.90 Kč
2 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zklidňující noční krém pro intenzivní hydrataci a regeneraci.
BIO BIONE CANNABIS Extra výživný pleťový krém 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE CANNABIS Extra výživný pleťový krém 51 ml
Kód: 2504718
Kód dod.: 821144
EAN: 8595061605704
 
99.90 Kč
1 958.82Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra výživný pleťový krém Cannabis je velmi lehký, rychle vstřebatelný, obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt ze zelené listové části rostliny Cannabis.
KARTÁČ VLAK, BUS DŘEVO - POLYMEX
KARTÁČ VLAK, BUS DŘEVO - POLYMEX
Kód: 2601594
Kód dod.: 580357
 
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisem, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisem, 100 ml
Kód: 2600147
Kód dod.: 843133
EAN: 8594001779659
 
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisem pomáhá osvěžit pokožku po holení.
AKCE
-8%Sleva
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 750 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 750 ml
Kód: 2500583
Kód dod.: 243269
EAN: 8591235097399
 
309 Kč
335 Kč
412Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a v matném provedení.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0245 palisandr, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0245 palisandr, 700 g
Kód: 2503253
Kód dod.: 356534
EAN: 8591235011715
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo 250 g
Ceys®
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
135 Kč
540Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Rychlé bílé lepidlo je kvalitní disperzní lepidlo na bázi polyvinylacetátu (PVA), speciálně navržené pro lepení dřeva, papíru, kartonu, textilu, keramiky, korku a dalších materiálů.
Nivea Výživný denní krém pro suchou až citlivou pleť SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Výživný denní krém pro suchou až citlivou pleť SPF30 50ml
Kód: 2507705
Kód dod.: 822806
EAN: 9005800396903
 
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Výživný denní krém SPF 30 přináší všestrannou péči pro suchou a citlivou pleť.
-9%Sleva
Nivea Sun Invisible Daily Fluid OF 50 pleťový krém 40 ml
Nivea®
Nivea Sun Invisible Daily Fluid OF 50 pleťový krém 40 ml
Kód: 2602031
Kód dod.: 815381
EAN: 4006000103488
 
299.90 Kč
329.90 Kč
7 497.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ultralehký pleťový krém s velmi vysokým ochranným faktorem SPF 50+, vhodný pro každodenní použití na obličej.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Kód: 2503148
Kód dod.: 356205
EAN: 8594040502553
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Kód: 88637
Kód dod.: 702111
EAN: 8710908103810
97%
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí přípravek vhodný na čištění všech typů omyvatelných dřevěných a laminátových povrchů – parket, nábytku, okenních rámů, dveří atd.
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Kód: 2507571
Kód dod.: 501906
EAN: 3178040820593
 
175 Kč
466.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Express je neoprénové montážní lepidlo umožňující lepení bez fixace.
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
Kód: 2502813
Kód dod.: 429935
EAN: 8590892112766
 
1 355 Kč
135.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrační prostředek s hloubkovou účinností pro zpevnění savých podkladů a zvýšení přilnavosti následně aplikovaných disperzních nátěrových hmot a stěrkových izolací.
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
ALPA®
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
Kód: 2600949
Kód dod.: 812012
EAN: 8594001776511
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Ice chladivý gel přináší příjemné osvěžení pokožky a pocit chladu. Je vhodný pro použití po fyzické aktivitě nebo při únavě svalů.
-33%Sleva
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08739
Kód dod.: 822527
EAN: 9005800404011
 
214.90 Kč
319.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatímco vy spíte, vaše pleť může rozkvétat do krásy. Vsaďte na noční péči s obsahem 100% pleti identickému koenzymu Q10: NIVEA Zpevňující noční krém proti vráskám Q10 POWER.
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Kód: 15500
Kód dod.: 835154
EAN: 4005808723256
100%
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užívejte si svěží pocit až po dobu 48 hodin! Spolehněte se na šetrný deodorant s mořskými minerály a bez obsahu hliníkových solí. Ochranu proti zápachu potu zajistí: NIVEA Sprej deodorant Fresh Natural.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0110 šedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0110 šedá, 700 g
Kód: 2503235
Kód dod.: 356406
EAN: 8591235011142
 
185 Kč
264.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.