cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Mat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Mat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2504302
Kód dod.: 388272
EAN: 8594040504908
 
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem.
Herkules Expert disperzní lepidlo na dřevo pro dílnu, hobby a modelářství, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules Expert disperzní lepidlo na dřevo pro dílnu, hobby a modelářství, 130 g
Kód: 86915
Kód dod.: 500538
EAN: 8594825005569
100%
69.90 Kč
537.69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Herkules Expert je nový přírůstek do skupiny produktů této tradiční značky lepidel. Nové lepidlo zaměřené především na kvalitní truhlářskou nebo modelářskou práci v segmentu kutilství a hobby.
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Důbrava
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
39.90 Kč
5 700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důbrava Zastavovač krve sloužící k ošetření drobného krvácení, zejména po holení. Ošetřuje drobná krvácení po holení.
Druchema Mefisto Speciál čistič na krbové vložky a kamna, 500 ml
Druchema Mefisto®
Druchema Mefisto Speciál čistič na krbové vložky a kamna, 500 ml
Kód: 48447
Kód dod.: 706022
EAN: 8594825002025
93%
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mefisto Speciál, přípravek na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu skel dvířek krbových kamen, prosklených vložek krbů a grilů.
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Drutep
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Kód: 2502731
Kód dod.: 327150
EAN: 8594003600197
 
54.90 Kč
10 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o stříbrný prášek, který se dodává i s potřebným množstvím laku. Používá se pro nátěry dřevěných rámečků, dekorování šišek apod.
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo pro ruční práce, 125 g
Ceys®
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo pro ruční práce, 125 g
Kód: 2503184
Kód dod.: 502924
EAN: 8411519253276
 
93.90 Kč
751.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o lepidlo zvláště určené pro ruční a drobné kutilské práce v domácnosti se dřevem, lepenkou, papírem… k lepení těchto materiálů mezi sebou nebo v kombinaci s jinými materiály.
Astrid  MultiCollagen Noční krém proti vráskám 50 ml
Astrid
Astrid MultiCollagen Noční krém proti vráskám 50 ml
Kód: 2501875
Kód dod.: 820472
EAN: 8592297011675
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Multicollagen noční krém s 93 % přírodních složek a 4× vyšší koncentrací aktivátoru kolagenu intenzivně regeneruje pleť během noci, redukuje vrásky a navrací jí mladistvý vzhled.
Nivea Q10 Power OF30 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power OF30 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 92694
Kód dod.: 822570
EAN: 9005800390758
 
319.90 Kč
6 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zbavte se vrásek a užívejte si pocit z krásně pružné a zářivé pleti! Vyzkoušejte jemnou péči s OF 30 a koenzymem Q10: NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER OF 30.
AKCE
-29%Sleva
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 1707450
Kód dod.: 822486
EAN: 9005800396385
 
149.90 Kč
209.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I zralá pleť může být krásná a vitální! Jemné složení s arganiovým olejem, kalciem a UV filtry vás o tom přesvědčí. Vyzkoušejte - NIVEA Obnovující denní krém proti vráskám 55+.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2,5
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2,5
Kód: 2503638
Kód dod.: 522114
EAN: 8593534841932
 
105 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 1
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 1
Kód: 2503635
Kód dod.: 522108
EAN: 8593534841901
 
45.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0230 hnědá kaštan, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0230 hnědá kaštan, 700 g
Kód: 2503238
Kód dod.: 356430
EAN: 8591235010589
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
BIO BIONE EXCLUSIVE noční pleťový krém s kyselinou hyaluronovou Q10, 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE EXCLUSIVE noční pleťový krém s kyselinou hyaluronovou Q10, 51 ml
Kód: 2508566
Kód dod.: 821143
EAN: 8595061606138
 
99.90 Kč
1 958.82Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
EXCLUSIVE noční pleťový krém s kyselinou hyaluronovou a Q10 – výživná noční péče pro regeneraci pleti.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0540 tmavě zelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0540 tmavě zelená, 0,7 kg
Kód: 2503154
Kód dod.: 356245
EAN: 8594040502591
 
266 Kč
289 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
-4%Sleva
Piz Buin Allergy SPF50 opalovací krém na obličej 50 ml
Piz Buin®
Piz Buin Allergy SPF50 opalovací krém na obličej 50 ml
Kód: 88957
Kód dod.: 10471
EAN: 3574661117621
 
512 Kč
536 Kč
10 240Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prudké slunce dokáže potrápit nejen na dovolené u moře, ale také při vycházkách do přírody a výletec
-7%Sleva
Nivea Essential Zklidňující noční krém pro citlivou pleť 50ml
Nivea®
Nivea Essential Zklidňující noční krém pro citlivou pleť 50ml
Kód: 2507797
Kód dod.: 822804
EAN: 4005900935502
 
139.90 Kč
149.90 Kč
2 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zklidňující noční krém pro intenzivní hydrataci a regeneraci.
BIO BIONE CANNABIS Extra výživný pleťový krém 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE CANNABIS Extra výživný pleťový krém 51 ml
Kód: 2504718
Kód dod.: 821144
EAN: 8595061605704
 
99.90 Kč
1 958.82Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra výživný pleťový krém Cannabis je velmi lehký, rychle vstřebatelný, obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt ze zelené listové části rostliny Cannabis.
AKCE
-8%Sleva
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 750 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 750 ml
Kód: 2500583
Kód dod.: 243269
EAN: 8591235097399
 
309 Kč
335 Kč
412Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a v matném provedení.
Druchema Tagal hnědý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal hnědý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03812
Kód dod.: 953011
EAN: 8594825009734
 
54.90 Kč
1 098Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek k ošetření obuvi z kůže vytváří lesklý, flexibilní mikrofilm, který chrání původní materiál před nadměrným oděrem, znečištěním, deštěm apod. Zajišťuje výživu a ochranu kůže, obnovuje přirozené vlastnosti.
Druchema Tagal bezbarvý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal bezbarvý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03808
Kód dod.: 953010
EAN: 8594825009741
 
54.90 Kč
1 098Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek k ošetření obuvi z kůže vytváří lesklý, flexibilní mikrofilm, který chrání původní materiál před nadměrným oděrem, znečištěním, deštěm apod. Zajišťuje výživu a ochranu kůže, obnovuje přirozené vlastnosti.
LAZUROL Oknobal základ barva na dřevo S2060, bílá, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal základ barva na dřevo S2060, bílá, 600 ml
Kód: 2504138
Kód dod.: 181552
EAN: 8591235039412
 
246 Kč
410Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí k základním a podkladovým nátěrům pro systémy povrchových úprav dřevěných výrobků, vystavených přímému vlivu povětrnosti. Vyniká velmi dobrou kryvostí, brousitelností, dobrým rozlivem a rychlým zasycháním.
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo 250 g
Ceys®
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
135 Kč
540Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Rychlé bílé lepidlo je kvalitní disperzní lepidlo na bázi polyvinylacetátu (PVA), speciálně navržené pro lepení dřeva, papíru, kartonu, textilu, keramiky, korku a dalších materiálů.
-33%Sleva
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08739
Kód dod.: 822527
EAN: 9005800404011
 
214.90 Kč
319.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatímco vy spíte, vaše pleť může rozkvétat do krásy. Vsaďte na noční péči s obsahem 100% pleti identickému koenzymu Q10: NIVEA Zpevňující noční krém proti vráskám Q10 POWER.
Nivea Výživný denní krém pro suchou až citlivou pleť SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Výživný denní krém pro suchou až citlivou pleť SPF30 50ml
Kód: 2507705
Kód dod.: 822806
EAN: 9005800396903
 
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Výživný denní krém SPF 30 přináší všestrannou péči pro suchou a citlivou pleť.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.