cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0110 šedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0110 šedá, 700 g
Kód: 2503235
Kód dod.: 356406
EAN: 8591235011142
 
185 Kč
264.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0225 hnědá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0225 hnědá, 700 g
Kód: 2503252
Kód dod.: 356528
EAN: 8591235011593
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0760 cihlová, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0760 cihlová, 700 g
Kód: 2503246
Kód dod.: 356484
EAN: 8591235011005
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Důbrava Dekalko
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Kód: 06782
Kód dod.: 716044
EAN: 8594005500211
98%
54.90 Kč
366Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno a rychle rozpustí usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, elektrický proud a prodlužuje životnost spotřebičů.
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Kód: 88637
Kód dod.: 702111
EAN: 8710908103810
97%
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí přípravek vhodný na čištění všech typů omyvatelných dřevěných a laminátových povrchů – parket, nábytku, okenních rámů, dveří atd.
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Kód: 2507571
Kód dod.: 501906
EAN: 3178040820593
 
175 Kč
466.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Express je neoprénové montážní lepidlo umožňující lepení bez fixace.
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
ALPA®
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
Kód: 2600949
Kód dod.: 812012
EAN: 8594001776511
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Ice chladivý gel přináší příjemné osvěžení pokožky a pocit chladu. Je vhodný pro použití po fyzické aktivitě nebo při únavě svalů.
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
Kód: 2502813
Kód dod.: 429935
EAN: 8590892112766
 
1 355 Kč
135.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrační prostředek s hloubkovou účinností pro zpevnění savých podkladů a zvýšení přilnavosti následně aplikovaných disperzních nátěrových hmot a stěrkových izolací.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0840 červenohnědá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0840 červenohnědá, 0,7 kg
Kód: 2503161
Kód dod.: 356275
EAN: 8594040502607
 
210 Kč
229 Kč
300Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Kód: 15500
Kód dod.: 835154
EAN: 4005808723256
100%
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užívejte si svěží pocit až po dobu 48 hodin! Spolehněte se na šetrný deodorant s mořskými minerály a bez obsahu hliníkových solí. Ochranu proti zápachu potu zajistí: NIVEA Sprej deodorant Fresh Natural.
-33%Sleva
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08739
Kód dod.: 822527
EAN: 9005800404011
 
214.90 Kč
319.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatímco vy spíte, vaše pleť může rozkvétat do krásy. Vsaďte na noční péči s obsahem 100% pleti identickému koenzymu Q10: NIVEA Zpevňující noční krém proti vráskám Q10 POWER.
AKCE
-8%Sleva
RYOR aktivující výživný krém s ASC III, 50 ml
Ryor
RYOR aktivující výživný krém s ASC III, 50 ml
Kód: 92601
Kód dod.: 822690
EAN: 8594007976427
60%
479.90 Kč
519.90 Kč
9 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající.
AKCE
-3%Sleva
Vademecum Extra  Fresh 16, zubní pasta pro svěží dech, 75 ml
Henkel Vademecum
Vademecum Extra Fresh 16, zubní pasta pro svěží dech, 75 ml
Kód: 65440
Kód dod.: 885236
EAN: 4068883000322
100%
63 Kč
64.90 Kč
840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s rostlinnými extrakty zaručující svěží dech a to až na 16 hodin.
-4%Sleva
Detecha Aluna barva na kov beton dřevo s obsahem hliníku, stříbřitá, 2 kg
Detecha®
Detecha Aluna barva na kov beton dřevo s obsahem hliníku, stříbřitá, 2 kg
Kód: 2502720
Kód dod.: 302512
EAN: 8595002300651
 
569 Kč
595 Kč
284.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S obsahem hliníku určená k nátěrům kovu, betonu a dřeva. Natírané podklady chrání proti vodě a povětrnostním vlivům. Obsahuje reflexní hliníkový pigment, který zvyšuje ochranný bariérový účinek a má příznivý vliv na životnost nátěru.
Herkules Expert disperzní lepidlo na dřevo pro dílnu, hobby a modelářství, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules Expert disperzní lepidlo na dřevo pro dílnu, hobby a modelářství, 130 g
Kód: 86915
Kód dod.: 500538
EAN: 8594825005569
100%
69.90 Kč
537.69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Herkules Expert je nový přírůstek do skupiny produktů této tradiční značky lepidel. Nové lepidlo zaměřené především na kvalitní truhlářskou nebo modelářskou práci v segmentu kutilství a hobby.
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Důbrava
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
39.90 Kč
5 700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důbrava Zastavovač krve sloužící k ošetření drobného krvácení, zejména po holení. Ošetřuje drobná krvácení po holení.
AKCE
-8%Sleva
RYOR noční krém s mořskými řasami 50 ml
Ryor
RYOR noční krém s mořskými řasami 50 ml
Kód: 37146
Kód dod.: 822676
EAN: 8594007977295
100%
164.90 Kč
179.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém. Extrakty z mořských řas podporují zpevnění pokožky a její hydrataci.
AKCE
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Kód: 2106433
Kód dod.: 990250
EAN: 8595009289485
100%
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný flexi zapalovač s regulací výšky plamene a s funkcí TURBO – větruodolný plamen. Vhodný pro zapalování především venkovních grilů, ohnišť atd.
Soudal 67A lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
235 Kč
313.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a průmyslu.
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo pro ruční práce, 125 g
Ceys®
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo pro ruční práce, 125 g
Kód: 2503184
Kód dod.: 502924
EAN: 8411519253276
 
93.90 Kč
751.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o lepidlo zvláště určené pro ruční a drobné kutilské práce v domácnosti se dřevem, lepenkou, papírem… k lepení těchto materiálů mezi sebou nebo v kombinaci s jinými materiály.
-8%Sleva
Nivea Sun Shine Control zmatňující pleťový krém na opalování, OF 50, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Shine Control zmatňující pleťový krém na opalování, OF 50, 50 ml
Kód: 2600509
Kód dod.: 815157
EAN: 4006000219813
 
174.90 Kč
189.90 Kč
4 372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zmatňující pleťový krém na opalování vhodný pro každodenní použití i pod make-up.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0230 hnědá kaštan, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0230 hnědá kaštan, 700 g
Kód: 2503238
Kód dod.: 356430
EAN: 8591235010589
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Astrid denní a noční krém pro smíšenou a mastnou pleť Aloe Vera a Okurka 50 ml
Astrid
Astrid denní a noční krém pro smíšenou a mastnou pleť Aloe Vera a Okurka 50 ml
Kód: 2602337
Kód dod.: 821076
EAN: 8592297013143
 
159.90 Kč
3 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Aloe Vera a Okurka denní a noční krém je lehký hydratační krém určený pro smíšenou a mastnou pleť.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0540 tmavě zelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0540 tmavě zelená, 0,7 kg
Kód: 2503154
Kód dod.: 356245
EAN: 8594040502591
 
266 Kč
289 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.